خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » جزئیات خودسوزی مرد جوان جلوی نهاد ریاست جمهوری
 

 

جزئیات خودسوزی مرد جوان جلوی نهاد ریاست جمهوری

جزئیات خودسوزی مرد جوان جلوی نهاد ریاست جمهوری / عکس
خودسوزی ناکام مرد سی ساله مقابل نهاد ریاست جمهوری+عکس
خودسوزی ناکام مرد سی ساله مقابل نهاد ریاست جمهوری + عکس
با هوشیاری ماموران نهاد ریاست جمهوری جلوی خودسوزی کارگر جوان سی ساله در مقابل دفتر نهاد ریاست جمهوری گرفته شد .

به گزارش کدر این کارگردان که برای مطالبات حقوق و معیشت خود دست به تجمع زده بودند از دولت تقاضای کمک به شرکت معدن البرز شرقی را داشتند.ماجرا ازین قرار بود که یک جوان ساعاتی پیش مقابل نهاد ریاست جمهوری قصد خودسوزی داشت که موفق نشد.صبح امروز جوانی ۳۰ ساله‌ای که لباس خود را به بنزین آغشته کرده بود، با حضور در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری تصمیم به خودسوزی داشت که در انجام این کار ناکام ماند.گفتنی است، ظهر امروز تعداد حدود ۵۰ نفر از کارکنان و کارگران معادن شرکت البرز شرقی در مقابل نهاد ریاست جمهوری به دلیل عدم پرداخت مطالبات دولت به این شرکت تجمع کردند.

خودسوزی ناکام مرد سی ساله مقابل نهاد ریاست جمهوری+عکس

معاون مالی اداری معدن البرز شرقی با اشاره به مشکلاتی که طی دو سال گذشته برای این شرکت ایجاد شده است، گفت: این شرکت در حال غرق شدن است و راه نجاتی برای آن به جز کمک دولت نیست. ما امروز مقابل درب ریاست جمهوری جمع شده‌ایم تا یک نفر به داد ما برسد، اما تاکنون هیچکس توجهی به درخواست های ما نداشته است.

خودسوزی ناکام مرد سی ساله مقابل نهاد ریاست جمهوری+عکس
بر اساس این گزارش ،‌ هوشیاری و عکس العمل مأموران حاضر در محل بسیار در جلوگیری واقعه‌ای دلخراش تاثیرگذار بود.هنوز خبری از علت این اقدام از سوی مسئولان اعلام  نشده است و انگیزه این جوان ۳۰ ساله نیز مشخص نیست.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>