خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » هکر ایرانی بازی کلش دستگیر شد
 

 

هکر ایرانی بازی کلش دستگیر شد

هکر ایرانی بازی کلش دستگیر شد
دستگیری هکر حسابهای بازی کلش آف کلنزدستگیری هکر حسابهای بازی کلش آف کلنز
پس از شکایت یک شهروند بخاطر هک شدن حساب کاریری خود در بازی کلش آف کلنز  ، پلیس فتا توانست این هکر حرفه ایراددستگیر نماید .

به گزارش کدر عامل هک حساب كاربری شهروندان در بازی “كلش آف كلنز” دستگیر شد.رئیس پلیس فتا كرمان ضمن اعلام خبر دستگیری كلاهبردار اینترنتی در عملیات كارشناسان این پلیس گفت: متهم با راه اندازی سایت های جعلی و فروشگاه های اینترنتی فروش كالاهای غیر مجاز ۳۰۰ میلیون ریال از شهروندان كلاهبرداری كرده بود.

سرهنگ “كامبیز اسماعیلی” گفت: چندی پیش شكایتی مبنی بر هك شدن حساب كاربری شهروندی در بازی “كلش آف كلنز” به پلیس فتا ارجاع داده شد. وی افزود: پس از بررسی موضوع و انجام اقدامات فنی از سوی كارشناسان پلیس فتا فرد شناسایی و به مقر این پلیس ارجاع داده شد.

رئیس پلیس فتا استان بیان داشت: متهم در مواجهه با اسناد و مدارك دیجیتالی لب به اعتراف گشود و گفت كه با ایجاد صفحه جعلی در فضای مجازی اقدام به هك حساب كاربری شهروندان در بازی “كلش آف كلنز” و سپس فروش آن می كرده است.

سرهنگ اسماعیلی افزود: در بررسی های بیشتر مشخص شد كه این فرد علاوه بر این نوع كلاهبرداری با ایجاد فروشگاه های مجازی جعلی به فروش اقلام غیر مجاز دست زده، این در حالی است كه كالایی نیز در كار نبوده است.

سرهنگ اسماعیلی میزان كلاهبرداری این متهم را ۳۰۰ میلیون ریال ذكر كرد و اظهار داشت: اگر چه متهم چندین فقره كلاهبرداری كرده اما تا كنون شش نفر اعلام شكایت كرده اند.وی تصریح كرد: شهروندان باید بدانند كه خرید و فروشی كالایی كه در واقعیت ممنوع است در دنیای مجازی نیز ممنوع خواهد بود.

اسماعیلی در پایان لزوم هوشیاری در استفاده از اینترنت را مورد تاكید قرار داد و گفت: فروشگاه های اینترنتی باید دارای نماد الكترونیكی باشند و شهروندان نباید به راحتی و بدون در نظر گرفتن موارد امنیتی به هر فروشگاه اینترنتی اعتماد كنند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>