خانه » دنیای مد » مدل کفش زنانه رنگ سال ۲۰۱۶ دخترانه ۹۵
 

 

مدل کفش زنانه رنگ سال ۲۰۱۶ دخترانه ۹۵

مدل کفش زنانه رنگ سال ۲۰۱۶ دخترانه ۹۵

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ زنانه بسیار شیک

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه بسیار شیک

در این مطلب جدیدترین مدل کفش  سال ۹۵ مخصوص شما عزیزان آماده کرده ایم.

دقت در انتخاب كفش و توجه به رعایت اصول استاندارد در تولید آن، یكی از ضروری ‌ترین نیازهای حفظ سلامت افراد بوده و باید توجه بیشتری به آن بشود. وقتی برای خرید كفش، به مغازه‌ای می ‌روید با صدها نوع كفش‌ در مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون مواجه می‌ شوید كه بنا به ادعای فروشنده همگی آخرین مدل‌های روز بوده و كیفیتی مرغوب دارند. ولی به راستی معیار استاندارد برای انتخاب كفش‌، چیست؟

انتخاب كفش در وهله اول، باید بر اساس نوع استفاده‌ای كه از آن می ‌شود، صورت بگیرد. همانطور كه زمستان، كفش مخصوص خودش و تابستان، كفش مخصوص خودش را دارد .

همچنین بعضی از مشاغل، كفش‌های مخصوص خودشان را می‌ خواهند . مثل بعضی از كفش‌های مخصوص كه در كارگاه‌ها استفاده می‌ شود، یا كفش‌های ورزشی كه حتی درباره آنها نیز بر اساس نوع ورزش انتخاب كفش تغییر می‌ كند. برای مثال كفش‌های كشتی بدون پاشنه هستند، در صورتی كه كفش فوتبال حتماً باید پاشنه‌دار باشد. در واقع این، به نوع نگاه خریدار برمی‌ گردد و اینكه او چقدر به سلامت خود اهمیت می ‌دهد و چقدر از حق و حقوق خودش، آگاه است .به علت عدم تبادل هوا، باعث بوی بد پا و عرق كردن بیش از حد می ‌شود .

مدل کفش زنانه

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

كفش استاندارد

یك كفش استاندارد، سه مشخصه بارز دارد :

۱- جنس خوب

۲- پاشنه استاندارد

۳- قالب و پنجه استاندارد

رویه کفش

رویه بیشتر كفش‌های موجود در بازار، از دو جنس مختلف است. آنها یا رویه‌ای از چرم طبیعی دارند یا از پلاستیك و چرم مصنوعی تهیه می ‌شوند. به تازگی هم بعضی از تولید كنندگان كفش، اقدام به زدن اسپری بوی چرم طبیعی به چرم‌های مصنوعی كرده و خریداران را در انتخاب محصول با مشكل مواجه می‌ كنند .

چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امكان تبادل هوا میان بیرون و داخل كفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می ‌شود. به همین دلیل ساده، بهترین رویه برای كفش، همان رویه چرم طبیعی است. رویه مصنوعی

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

زیره كفش

زیره كفش‌های موجود در بازار هم دو نوع است:

۱) زیره PO (پی او)

 (۲زیره ) pvc پی ‌وی ‌سی

زیره‌های po ، سبك ‌تر، راحت‌ تر و در برابر سایش مقاوم‌ تر بوده و دوام شان بیشتر است. ظاهر این زیره‌ها، توپُر بوده و در حالت خم كردن، انعطاف‌ بیشتری دارند. در هنگام خرید، باید به این نكته هم دقت كرد كه كف زیره نباید صاف باشد، بلكه باید آج ‌دار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری كند. توجه به استانداردهای پنجه كفش هم در انتخاب آن بسیار مهم است .

قالب ‌بندی

از نظر قالب ‌بندی، فضای پنجه كفش باید طوری باشد كه به انگشت‌های پا فشاری وارد نكند. كفش‌هایی كه پنجه آنها تیز است، باعث می ‌شوند، انگشت‌های پا در كفش روی هم بیفتند. این كفش‌ها، انگشتان پا را تحت فشار قرار داده و آنها را بد فرم می ‌كنند. این امر در خانم‌ها شایع‌تر است. به طوری كه انحراف شست پا در خانم‌ها، ۹ برابر آقایان است. جلوی كفش باید به گونه‌ای باشد كه پنجه‌های پا از هم باز بشود .

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

جدیدترین مدل های کفش ۲۰۱۶

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه

تنه كفش

مورد بعدی تنه كفش است كه در واقع چارچوب روی كفش بوده و دور پا را دربرمی ‌گیرد، كفش هم باید به راحتی در برابر فشارهای وارده، مقاومت كرده و شرایط آناتومیكی پا را حفظ كند. علاوه بر فاكتورهای استاندارد مربوط به جنس و ساختمان كفش، فاكتورهای دیگری نیز درباره خود افراد، صدق می ‌كند كه به همان اندازه اهمیت دارند .

مدل کفش رنگ سال 2016 زنانه مخصوص عروسی های سال 95

جدیدترین مدل کفش ۲۰۱۵

مدل کفش رنگ سال ۲۰۱۶ زنانه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>