خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » شایعه سازان بمب گذاری و گروگانگیری در تهران دستگیر شدند
 

 

شایعه سازان بمب گذاری و گروگانگیری در تهران دستگیر شدند

شایعه سازان بمب گذاری و گروگانگیری در تهران دستگیر شدند

بازداشت شایعه سازان بمبگذاری و گروگانگیری در تهران

بازداشت شایعه سازان بمبگذاری و گروگانگیری در تهران

کسانی که خبر «گروگان‌گیری در بازار موبایل تهران با ۲۷ کشته» را در گروههای تلگرامی دست به دست میکردند و در اثبات حرفشان به گزارش کدر  عکسهایی از تعدادی نیروهای نوپو «نیروی فوق تخصصی یگان ویژه ایران» که در چند خیابان مشغول اجرای عملیات هستند منتشر میکردند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عاملان انتشار شایعه گروگانگیری در بازار موبایل ایران و همچنین بمب گذاری در ۲ نقطه از شهر تهران خبر داد و به تشریح جزئیات این خبر پرداخت.

 

سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره انتشار شایعاتی مبنی بر بمب‌گذاری در تهران و همچنین گروگان‌گیری گفت: روز گذشته به دنبال انتشار شایعاتی مبنی بر گروگانگیری در بازار موبایل ایران با ۲۷ کشته و همچنین بمب گذاری در ۲ نقطه از شهرتهران در شبکه‌های اجتماعی، پلیس پایتخت رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.

 

وی با تاکید بر این مساله که پس از بررسی، مشخص شد هیچ مورد حادثه گروگانگیری در بازار موبایل ایران و بمب گذاری در نقاط اعلامی رخ نداده است.افزود: بنابراین در گام دوم دستگیری عامل یا عاملان انتشار این شایعات آغاز شد و با انجام یک سلسله عملیات فنی-پلیسی نهایتا سه نفر در این رابطه شناسایی ودستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این مطلب که تمامی عکس های استفاده شده در اخبار مذکور خلاف واقع است، اظهار داشت: در گزارش های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، تصاویری وجود دارد که مربوط به مانورهائی است که مأموران نوپو در ایام هفته ناجا در سطح کشور انجام می‌دهند که متأسفانه متهمان با سوء استفاده از این تصاویر سعی در برهم زدن امنیت روانی جامعه داشتند.

 

این مقام انتظامی در پایان با اعلام این مطلب که تمامی نقاط پایتخت در امنیت کامل است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد، تصریح کرد: پلیس تهران بزرگ تامین امنیت اجتماعی و روانی جامعه را جزء وظایف ذاتی خود می داند و به جد با تمام افرادی که با شایعه پراکنی و نشر این گونه مطالب، قصد تشویش اذهان عمومی، برهم زدن امنیت روانی جامعه و احساس امنیت شهروندان را داشته باشند، طبق قانون با قاطعیت برخورد می‌کند.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>