خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » تروریست انتحاری زن داعشی در فرانسه / عکس
 

 

تروریست انتحاری زن داعشی در فرانسه / عکس

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه + عکس

پس از حملات تروریستی داعش به شهر پاریس ، و انفجار های انتحاری در این کشور ، پلیس برای دستگیری دیگر تروریستهای گروهک تکفیری داعش وارد عمل شد . به گزارش کدر پس از محاصره گروهی مشکوک ، سه تروریست دیگر دستگیر شده و سه تروریست از جمله یک زن که با انفجار کمربند انتحاریش خود را کشت ، به هلاکت رسیدند.

نام این زن تروریست انتحار حسنا بود .«حسناء» بگزارش پارسناز روز گشته خود را در شمال فرانسه منفجر کرد تا اولین زن انتحاری تاریخ فرانسه لقب بگیرد. پلیس فرانسه روز گذشته ـ چهارشنبه ۲۷ آبان ماه ـ طی عملیاتی در محله “سنت دِنی” واقع در شمال پاریس با مظنونان حادثه تروریستی در پاریس درگیر شد که در جریان این عملیات اولین زن انتحاری در تاریخ فرانسه خود را منفحر کرد.

تنها زن انتحاری کل تاریخ فرانسه + عکس

تروریست انتحاری زن داعشی در فرانسه

منابع فرانسوی انفجار انتحاری روز گذشته را اولین زن انتحاری در خاک فرانسه دانستند و در این باره اعلام کردند: حسنا آیه بولحسن ۲۶ ساله ساکن منطقه “كليشي سو بوا” که این منطقه در کنار منطقه “سنت دِنی” است.

 

حسنا دختر خاله «عبدالحمید اباعود» طراح اصلی انفجارهای فرانسه است این فرد با نام «عبدالحمید اباعود» در سال ۱۹۸۷ در منطقه «مولن‌بیک» در غرب بروکسل متولد شد و مشهور به «ابوعمر بلژیکی» و «ابوعمر سوسی» است که لقب دوم وی از نام شهر «سوس» در مراکش که خانواده‌اش اهل آنجا هستند، نشأت می‌گیرد.

 

پلیس فرانسه در ساعات اولیه صبح روز گذشته عملیاتی برایی دستگیری اباعود به ساختمانی در محله سنت دِنی حمله کرد که در این عملیات حسنا قبل ازدستگیری اش خود را منفجر کرد تا اولین زن انتحاری در خاک فرانسه لقب بگیرد.

 

در جریان عملیات روز گذشته پلیس فرانسه در شمال پاریس سه متهم کشته و هفت تن دیگر دستگیر شدند.منابع فرانسوی در خصوص حسنا اعلام کردند: این زن انتحاری تحت پیگیری سه دستگاه اداری، جنایی و اطلاعاتی بود وی همچنین به دست داشتن در قاچاق مواد مخدر و عملیات تروریستی متهم است.

 

این عملیات که برای دستگیری اباعود طراحی شده بود اخبار ضد و نقیضی از فرار وی و یا عدم حضور او در پاریس حکایت دارد.این در حالی است که دو مقام اروپایی مدعی شدند اباعود در این عملیات کشته شده است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>