خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » افشای بعضی عادات روزانه ترامپ
 

 

افشای بعضی عادات روزانه ترامپ

به گفته نزدیکان دونالد ترامپ، او کوکاکولای رژیمی می‌نوشد، به تماشای اخبار اعتیاد دارد و جهت کنترل حال خود تلویزیون نگاه می‌کند.

افشای بعضی عادات روزانه ترامپ

به گفته نزدیکان دونالد ترامپ، او کوکاکولای رژیمی می نوشد، به تماشای اخبار اعتیاد دارد و جهت کنترل حال خود تلویزیون نگاه می کند.

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا از لحظه ای که بیدار می شود CNN را جهت اخبار، فاکس نیوز را جهت آسایش و برنامه “Morning Joe” شبکه MSNBC را به منظور آماده شدن جهت فعالیت روزانه تماشا می کند.

عبارات مهم : ریاست جمهوری – دونالد ترامپ
به گفته حدود ۶۰ تن از اعضای کنگره، مشاوران، دستیاران و دوستان ترامپ، او جهت آن که خود را در حس و حال مبارزه نگه دارد، روزانه ۱۲ قوطی کوکاکولای رژیمی مصرف می کند.

آنان می گویند، حالت ترامپ جنگی هست، لیکن او هر روز را مبارزه ای علیه تخریب کنندگان واقعی و خیالیش می داند و تلویزیون دریچه او به دنیا است.

ترامپ ماه گذشته به خبرنگاران گفته بود، آنقدر درگیر “خواندن اسناد” است که زمانی جهت تماشای تلویزیون و دنبال کردن رسوایی های “ری مور”، قاضی ارشد سابق دیوان عالی آلاباما ندارد.

اما به گفته منابع خبری نیویورک تایمز، ترامپ روز خود را از صبح تا شب با اخبار تلویزیونی می گذراند.

او هر روز بعد از ۵-۶ ساعت خواب، ساعت ۵:۳۰ صبح بیدار می شود، تلویزیون را روشن می کند و معمولا در همین حال، گوشی گوشی خود را نیز به خاطر دسترسی به شبکۀ اجتماعی توییتر در دست می گیرد. او گاهی اوقات پست های خود در شبکۀ اجتماعی توییتر را در تخت خوابش می نویسد. گهگاه هم به “سالن پیمان” در کاخ سفید می رود و بعضی وقت ها هم تماس های تلفنی روزانه اش را با لباس خواب انجام می دهد.

هر جایی در کاخ سفید که ترامپ در آن باشد، تلویزیونی هم درآن اطراف هست. به دستور او، تنها رییس جمهور و کارکنان پشتیبانی فنی کاخ سفید اجازه دارند به این تلویزیون ها دست بزنند.

نزدیکان ترامپ می گویند، این تلویزیون ها جهت اطلاع دائم او از اخبار واقعیت ها و نظرات و به خاص اخباری است که راجع به او هستند.

او ریاست جمهوری خود را مبارزه ای روزانه علیه شبکه های خبری لیبرال، بر سر مشروعیت می داند و تلویزیون به او اجازه می دهد که از شرایط این جنگ آگاه بماند.

او حتی به کارکنان کاخ سفید می گوید که هر روز را همچون “قسمتی” تازه از برنامه ای راجع به او بدانند؛ برنامه ای که او در آن مخالفانش را شکست می دهد.

لیندسی گراهام، سناتور آمریکایی، به نیویورک تایمز گفت: او مشتاقانه باور دارد که حزب چپگرای لیبرال و رسانه ها می خواهند او را تخریب کنند. او با مبارزه به اینجا رسیده هست. بعد دسترسی دائم به اخبار جهت ترامپ مهم است.

افشای بعضی عادات روزانه ترامپ

به گفته دستیارانش، او روزانه چهار ساعت و یا حتی تا دو برابر این وقت را به تماشای تلویزیون تخصیص داده شده است می دهد؛ با صدا یا بدون صدا.

CNN مرجع خبری مهم ترامپ است و فاکس نیوز و به خاص برنامه “Fox & Friends” به او حسی از آسودگی می دهد.

ترامپ روزانه ۱۲ قوطی کوکاکولا رژیمی می نوشد که این بسیار زیاد از میزان کافیین مجاز جهت مصرف یک فرد بزرگسال است.

دستیاران رییس جمهور آمریکا بسیار مشرف به عادت های روزانه اش هستند. آن ها از توییت های تلویزیونی صبح ترامپ استفاده می کنند تا حال و هوای او طی روز را آینده نگری کنند.

اگر مطلب قابل توجهی از فاکس نیوز پخش شود و ترامپ آن را توییت نکند، کارکنان این شبکه متوجه می شوند که او در حال تماشای CNN یا MSNBCاست و از دست دادن آن خبر، وی را بدخلق و مضطرب خواهد کرد.

الزام ترامپ جهت تماشای تلویزیون آنقدر شدید است که هنگامی نشستی در اتاق ناهارخوری کاخ سفید برگزار می شود، تلویزیونی که او با ورود به کاخ سفید در این سالن راه اندازی کرده، پیوسته روشن می ماند. صدای این تلویزیون بسته است ولی چشمان رییس جمهور اخبار زیرنویس شده است را دنبال می کند.

نتیجه این امر، رییس جمهوری است که کارهای و تصویر العمل هایش به وسیله رسانه ها کنترل می شوند.

نزدیکان ترامپ گفتند، هنگامی که مایکل فلن، مشاور سابق ترامپ جهت دروغگویی به FBI درخصوص مذاکره با روسیه مجرم شناخته شد، روز بعد از آن ترامپ در گردهم آیی جمهوری خواهان جهت جمع آوری کمک های مردمی خوشحال بود. لیکن بعد از پوشش خبری گناهکار شناخته شدن فلن، ترامپ در تصویر العمل به این مساله، خشمگین شد و در توییت های خود به هیلاری کلینتون، نامزد شکست خورده دموکرات در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا حمله کرد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، در ماه نوامبر فهرستی از سوالات راجع به ادعاهای ذکر شده است در این مطلب با هدف راستی آزمایی جهت ترامپ فرستاده شد.

مدت کوتاهی بعد از آن، ترامپ به خبرنگاران گفت که وقت خیلی اندکی را صرف تماشای تلویزیون می کند.

رییس جمهور آمریکا گفته بود: باور کنید یا نه، حتی زمانی که در واشنگتن یا نیویورک هستم زیاد تلویزیون تماشا نمی کنم. کسانی که من را نمی شناسند، دوست دارند با منابع غیرواقعی بگویند من زیاد تلویزیون نگاه می کنم. می دانید که! خبرنگاران قلابی، منابع قلابی! ولی من فرصتی جهت این کار ندارم. نخست به خاطر اسناد. من خیلی اسناد را مطالعه می کنم .و همچنین مطالب متنوع. من بسیار زیاد از آن که تلویزیون تماشا کنم شما مردم را مطالعه می کنم.


گردآوری : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir


به گفته نزدیکان دونالد ترامپ، او کوکاکولای رژیمی می‌نوشد، به تماشای اخبار اعتیاد دارد و جهت کنترل حال خود تلویزیون نگاه می‌کند.

واژه های کلیدی: ریاست جمهوری | دونالد ترامپ | رییس جمهور | تلویزیون | نیویورک | تلویزیون | آمریکایی | روزانه | برنامه | آمریکا | منابع

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>