خانه » ورزشی » برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم / تارتار
 

 

برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم / تارتار

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بعد از دو شکست پی در پی، برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم.

برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم / تارتار

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ ، مهدی تارتار پیش از دیدار تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست خبری اظهار کرد: قبل از صحبت راجع به این بازی، راجع به دیدار با پرسپولیس صحبت می‌کنم. در چند روز گذشته در شهر و کوچه و خیابان احساس کردم که هواداران پرسپولیس از دست من ناراحت شدند. به این علت که محسن فروزان بازیکن سابق استقلال بوده و رفته پنالتی بزند. از این نظر که اگر او گل می‌زد، جهت هواداران این تیم گران تمام می‌شد. من آن صحنه را بازگو می‌کنم. قبل از بازی به این که پنالتی داشته باشیم و فروزان چنین درخواستی کند، فکر نکرده بودم. آن موقع خود را مربی پارس جنوبی و محسن فروزان را هم بازیکن این تیم می‌دیدم. او بعد از پنالتی از من درخواست کرد. جهت موفقیت تیم و بردن روزی حلال، گفتم پنالتی را بزند. الان که می‌بینم هوادران رنجیده خاطر شدند می‌بینم به خاطر هوادران تیم برابر اشتباه کردم.

از طرفداران تیم پرسپولیس عذرخواهی می کنم

او افزود: پرسپولیس تیم محبوب من هست. تا آخر فوتبالم هیچ وقت یک دروازه‌بان را جهت پنالتی گزینش نمی‌کنم. به خصوص که این تیم، رقیب استقلال هست. من از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم که جهت زدن پنالتی فروزان را گزینش کردیم. از هواداران پارس جنوبی هم عذرخواهی کردم. هر چه داریم از هواداران هست. از روزی که فهمیدم هوادران ناراحت شدند منتظر این روز بودم. جهت تیمم این تصمیم را گرفتم.

او راجع به بازی با نفت تهران گفت: دیداری داریم که اهمیت بالایی جهت هر دو تیم دارد. هر دو تیم به دنبال سه امتیاز هستند. بعد از دو شکست پی در پی انتحاری بازی می‌کنیم. می‌دانیم که باید ببریم. بی علت نبوده که این‌جای جدول هستیم. می‌دانیم این تیم هم مربی خوبی دارد ولی جهت کسب سه امتیاز وارد میدان می‌شویم.

برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم / تارتار

در بازی با فولاد بدشانس بودیم و باید به تساوی یا پیروزی می رسیدیم

سرمربی پارس جنوبی جم راجع به این که کارشناسان معتقد بودند امکان سقوط پارس جم به پایین جدول وجود دارد گفت: مطمئن باشید که ما کم شانس بودیم. زمانی دلواپس می‌شویم که بد بازی کنیم و انسجام مورد نیاز را نداشته‌ایم. در برابر فولاد و در شرایطی که روز معمولی داشتیم، چندین موقعیت را خلق کردیم. برابر پرسپولیس هم خوب بودیم. امیدوارم بدشانسی‌های ما تمام شود.

فروزان تمرین پنالتی می کند

او راجع به این که فروزان گفته در تمرینات قبل از بازی ضربات پنالتی را مرتب انجام داده گفت: تنها هفته‌ای که تمرین پنالتی نکردیم، قبل از بازی با پرسپولیس بود. به خاطر بارندگی و جهت جلوگیری از خراب شدن چمن، این کار را انجام ندادیم. قبل از این هفته محسن مرتب تمرین پنالتی می‌کرد. به او گفته بودم اگر دو گل از رقبا پیش باشیم شاید اجازه پنالتی زدن را به او بدهیم.

تارتار راجع به تجربه بد تیمش از انتحاری بازی کردن و شکست خوردن برابر رقبا گفت: جلوی پرسپولیس و فولاد انتحاری بازی نکردیم. می‌دانستیم برابر تیم‌های بالای جدول بازی می‌کنیم. به هر حال ما در دو بازی اخیر نبردیم و از رقبا عقب افتادیم. تیم نفت بازیکنان با تجربه‌ای دارد و موفقیت‌های خوبی داشتند.

سرمربی پارس جنوبی در آخرهای نشست خبری از پاسخ دادن به سئوال یک خبرنگار راجع به درگیری لفظی با اکبر پورموسوی امتناع کرد.

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بعد از دو شکست پی در پی، برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران انتحاری بازی می کنیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: محسن فروزان | پرسپولیس | هواداران | خبرنگار | عذرخواهی | موفقیت | انتحاری | اخبار کلوب پارس جنوبی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>