خانه » خبری و خواندنی » برگزاری چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» در تالار رودکی
 

 

برگزاری چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» در تالار رودکی

چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» با تمرکز بر موسیقی اقوام شمال غرب کشور عزیزمان ایران آخرهای آذر ماه امسال در تالار رودکی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.

برگزاری چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» در تالار رودکی

به گزارش حوزه موسیقی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی چهارمین فستیوال موسیقی نواحی«آینه دار»، چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» با تمرکز بر موسیقی اقوام شمال غرب کشور عزیزمان ایران طی روزهای ۲۸ آذر تا ۱ دی ماه امسال به دبیری هنری علی مغازه ای و ریاست احسان رسول اف در تالار رودکی پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.

در چهارمین فستیوال موسیقی آینه دار صورت های معروف مطرح از مناطق شمال غربی کشور عزیزمان ایران جهت اجرای موسیقی قومی خود به تالار رودکی و تالار وحدت می آیند. تمرکز «آینه دار» در چهارمین سال برگزاری، روی نواها و آواهای موسیقیایی اقوام ساکن در استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و زنجان است که به وسیله صورت های معروف و موسیقیدانان این نواحی در تالار رودکی اجرا خواهد شد.

برگزاری چهارمین فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» در تالار رودکی

این فستیوال که با هدف حمایت از صورت های معروف پیشکسوت و معرفی صورت های معروف و روایتگران گمنام موسیقی اقوام ایرانی اجرا می شود، در چهارمین سال برگزاری به موسیقی مردمان اقوام تورک و آسوری و ارمنی ساکن نواحی شمالغرب کشور می پردازد.

اجرای صورت های معروف این مناطق طی روزهای ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ آذر در تالار رودکی در ۶ نوبت برگزار می شود و مراسم نهایی نیز روز ۱ دی ماه در تالار وحدت میزبان علاقمندان موسیقی اقوام کشور عزیزمان ایران خواهد بود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تالار وحدت | فستیوال | موسیقی | ایرانی | برگزاری | تمرکز | ایران | موسیقی محلی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>