خانه » خبری و خواندنی » کتابخانه صنعت راه اندازی شد
 

 

کتابخانه صنعت راه اندازی شد

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۱ و فرهنگسرای تهرانسر طرح «کتابخانه صنعت» را با هدف مبادله کتاب در مراکز صنعتی منطقه برگزار می‌کند.

کتابخانه صنعت راه اندازی شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ سید احمد موسوی مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۱ و فرهنگسرای تهرانسر گفت: طرح «کتابخانه صنعت» را به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مراکز صنعتی این منطقه برگزار می‌کند. این طرح از ۲۳ آبان ماه شروع شده است و کتابخانه‌های منطقه ۲۱ که شامل کتابخانه مسجدالنبی (ص)، کتابخانه حزین لاهیجی و کتابخانه استاد معین نیز در آن همکاری دارند

وی افزود: در این طرح که به مبادله کتاب بین کارکنان مراکز صنعتی منطقه ۲۱ تخصیص داده شده است دارد، تا کنون بیش از دو هزار جلد کتاب توزیع شده است که شامل کتاب‌های اهدایی مردم و کتاب‌های خریداری‌شده به وسیله کتابخانه‌هاست. مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو، شیشه مینا، داروسازی جابر ابن حیان و کشور عزیزمان ایران تایر مراکزی هستند که تا کنون سه نوبت از «کتابخانه صنعت» در آنها اجرا شده است است.

مدیر فرهنگسرای تهرانسر ادامه داد: طرح کتابخانه صنعت با توجه به نیاز منطقه و حضور کارخانه‌ها و کارگاه‌های متعدد در منطقه ۲۱ و با هدف زیاد کردن سرانه مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی پیش‌بینی شده است است و در آن کارکنان کتاب‌های مطالعه شده است و بدون استفاده خود را با کتاب‌های دیگر مبادله می‌کنند.

کتابخانه صنعت راه اندازی شد

وی بیان کرد: کتاب‌های مبادله شده است در طرح «کتابخانه صنعت» شامل مباحث گوناگونی مانند مذهبی، دفاع مقدس، ادبیات، تاریخ، روانشناسی و… است و با توجه به استقبال گسترده کارکنان کارخانه‌ها و کارگاه‌ها از این طرح، در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۲۱ و فرهنگسرای تهرانسر طرح «کتابخانه صنعت» را با هدف مبادله کتاب در مراکز صنعتی منطقه برگزار می‌کند.

واژه های کلیدی: کتابخوانی | کتابخانه | کارخانه | مطالعه | ایران | کتابخانه | اخبار ادبیات | مبادله کتاب

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>