خانه » خبری و خواندنی » حرفه این‌ها چیز دیگری است ، سینما جای تهیه کننده آقازاده غیرحرفه ای نیست
 

 

حرفه این‌ها چیز دیگری است ، سینما جای تهیه کننده آقازاده غیرحرفه ای نیست

عبدالله علیخانی نسبت به ورود آقازاده ها در مقام تهیه کنندگی سینما تصویر العمل نشان داد.

حرفه این‌ها چیز دیگری است ، سینما جای تهیه کننده آقازاده غیرحرفه ای نیست

عبدالله علیخانی تهیه‌کننده سینما در خصوص عواقب ورود تهیه کنندگانی موسوم به آقازاده با کارنامه‌ای نه چندان خوب و حرفه‌ای، به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: اصلاً سینما جای ورود آقازاده، دختر زاده، زن زاده، پسر زاده و یا هر زاده دیگری که به صورت دل بخواهی قصد فعالیت در آن را دارد، نیست. مشخص نیست این افراد که حرفه ارزش چیز دیگری است چگونه ورود پیدا می کنند و پول های هنگفت را از کجا وارد سینما می کنند! البته پول ها را از کجا می آورند به خودشان ربط دارد؛ ما می گوییم سینما حساب و کتاب و اصول و قواعد خودش را دارد.

وی افزود: بخش قابل تامل این مسئله، نیت هایی است که پشت ورود این نوع تهیه کننده ها با پول های هنگفت قرار دارد. حضور آنها اساس کار و نظم سینما را به هم می زند و نمونه آن کم کاری و یا بیکاری تهیه کنندگان حرفه ای طی چهار پنج سال اخیر هست؛ افرادی که چند دهه در این سینما فعالیت داشتند. نتیجه این اتفاق فلج شدن بخش شخصی خواهد بود.

علیخانی ادامه داد: این نوع تهیه کنندگان موسوم به آقازاده و غیرحرفه ای، فقط به دنبال منافع هستند؛ هرجا منفعتی باشد ناخنکی می زنند و می روند و به محض احساس خطر در زمینه سود و منفعت، آن کار را رها کرده و می روند و نتیجه اش باقی ماندن ویرانه جهت سینما و تهیه کنندگان حرفه ای خواهد بود.

حرفه این‌ها چیز دیگری است ، سینما جای تهیه کننده آقازاده غیرحرفه ای نیست

این تهیه کننده اظهار داشت: البته اینطور نیست که ما بگوییم هیچ کس نباید به بخش تهیه کنندگی سینما ورود پیدا کند، بلکه می گوییم همه کارها اصول خودش را دارد و باید با حساب و کتاب باشد.

علیخانی در آخر خاطرنشان کرد: این نمونه تهیه‌کنندگان تازه وارد و غیرحرفه‌ای، انگار پولشان را نذر سینما کردند و فقط جهت تخریب آمده اند که باید به آنها گفت بروید و پولتان را نذر جای دیگری کنید و به سینما لطمه نزنید.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تهیه کننده | علیخانی | عبدالله | سینما | فعالیت | عبدالله علیخانی | تهیه کننده سینما | آقازاده ها

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>