خانه » خبری و خواندنی » «زرد» ۵ میلیاردی شد ، فروش ۲۲۵ میلیونی «قاتل اهلی» در ۲ روز، آمار فروش فیلم‌های در حال اکران
 

 

«زرد» ۵ میلیاردی شد ، فروش ۲۲۵ میلیونی «قاتل اهلی» در ۲ روز، آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

در میان آثار اکران شده است از صبح چهارشنبه (۱ آذر) فیلم سینمایی «قاتل اهلی» مورد توجه مخاطب قرار داده شد و در پایتخت کشور عزیزمان ایران و

«زرد» 5 میلیاردی شد ، فروش 225 میلیونی «قاتل اهلی» در 2 روز، آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان با توجه به اکران فیلمهای تازه تنوع ژانر در فیلم های اکران شده است لحاظ شده است و علاوه بر فیلم های کمدی و اجتماعی ، مخاطب می تواند در اکران تازه فیلم با عنوان دفاع مقدس و مستند نیز ببیند و همه ذائقه‌ها در نظر گرفته شده است هست؛ به امید این که سینما در ماه آذر فروش خوبی داشته باشد و مخاطبان از فیلم های اکران شده است استقبال کنند.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم راجع به فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سند برابر است» در پایتخت کشور عزیزمان ایران ظرف دو روز چهارشنبه و پنج شنبه به فروش ۱۲۰ میلیون تومان رسیدو در شهرستان به صورت محدود و تنها در ۱۰ سالن به نمایش در آمد که فروش آن به ۳۰ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به ۱۵۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «ملی و راه های نرفته اش» در پایتخت کشور عزیزمان ایران به فروش ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۵۶۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۸۰میلیون تومان رسید.

«زرد» ۵ میلیاردی شد ، فروش ۲۲۵ میلیونی «قاتل اهلی» در ۲ روز، آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود راجع به فروش فیلم «غیرمجاز» گفت : فیلم هم اینک به فروش ۲۱۰ میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان رسیده است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران راجع به فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد اکران شد که با توجه به اکران محدود در شهرستان ها فیلم ظرف دو روز به رقم فروش ۲۲۵ میلیون تومان رسید و از صبح شنبه در شهرهای خوزستان، گیلان، مازندران و… اکران خواهدشد.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «زرد» همچنان با اقبال مخاطب روبرو است و هم اینک فروش فیلم به ۵ میلیارد و ۲۲۰میلیون تومان رسید.

منوچهر زبردست مدیرعامل دفتر پخش سبحان گستر راجع به فروش فیلم «خفه گی» گفت: همچنان فیلم با اقبال مخاطب مواجه است و فروش فیلم به رقم ۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان رسید.

در میان آثار اکران شده است از صبح چهارشنبه (۱ آذر) فیلم سینمایی «قاتل اهلی» مورد توجه مخاطب قرار داده شد و در پایتخت کشور عزیزمان ایران و

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه، فیلم سینمایی «خالتور» به فروش ۱ میلیاردو ۹۴۳ میلیون و ۱۵۴ هزار تومان رسید، فیلم «قهرمانان کوچک» به فروش ۲ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «ایتالیا ایتالیا» به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ۷۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «آزاد به قید شرط» به فروش ۲۱۴ میلیون و ۸۱۴ هزار تومان رسیدو فیلم «انزوا» به فروش ۵۱ میلیون و ۸۷۷ هزار تومان رسید.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فیلم های اکران شده | اکران فیلم | سینمایی | شهرهای | مخاطب | سینما | ایران | میلیون

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>