خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » آخرین اوضاع سوخت رسانی به مناطق زلزله زده
 

 

آخرین اوضاع سوخت رسانی به مناطق زلزله زده

کاهی گفت: ۲ اسکیت ۵۰۰ و ۱۵۰۰ گالنی سیلندر پر کنی سیار گاز مایع در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی مستقر کردیم که به صورت رایگان پیک نیک‌ها را شارژ می‌کنند.

آخرین اوضاع سوخت رسانی به مناطق زلزله زده

کاهی گفت: ۲ اسکیت ۵۰۰ و ۱۵۰۰ گالنی سیلندر پر کنی سیار گاز مایع در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی مستقر کردیم که به صورت رایگان پیک نیک ها را شارژ می کنند.

شارژ رایگان پیک نیک ها در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گفت و گو با ایلنا، راجع به آخرین اوضاع سوخت رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور اظهار داشت: ما از ابتدای وقوع زلزله خدمات سوخت رسانی را شروع کردیم و از تاریخ ۸٫۲۲ تا ۸٫۲۸ حدود ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر بنزین، بیش از ۵ میلیون لیتر نفت سفید و حدود ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر نفت گاز در منطقه توزیع کردیم.

عبارات مهم : رایگان – زلزله
وی همچنین گفت: قریب ۱۰ جایگاه آسیب دیده داشتیم که عملیات سرویس دهی و تعمیرات انجام شد و در همان ساعات اولیه به مدار سرویس بازگشتند و در حال حاضر ۱۰ جایگاه فعال هستند.

کاهی تصریح کرد: بیش از ۲۵ پکیج شلنگ و نازل همراه با تانکرهای سوخت به مناطق زلزله زده ارسال کردیم، ۳ جایگاه سیار سوخت در قصر شیرین مستقر شد، نزدیک به ۶ هزار کپسول پیک نیکی پر شده است به صورت رایگان مردم تحویل داده شد، حدود ۴۵۰۰ ظرف سه لیتری نفت سفید از مناطق دیگر به منطقه ارسال و آماده توزیع هست، حدود ۲۰۰ چراغ نفت سوز همراه ۵۰۰ گالن سه لیتری نفت سفید به بخش ازگله ارسال شد، علاوه بر این ۲ اسکیت ۵۰۰ و ۱۵۰۰ گالنی سیلندر پر کنی سیار گاز مایع در سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی مستقر کردیم و به صورت رایگان پیک نیک ها را شارژ می کنند.

وی راجع به بعضی شکایات در زمینه کمبود وسایل گرمایشی خاطرنشان کرد: شرکت ملی پخش دو فرآورده نفت سفید و ال پی جی را جهت گرمایش توزیع می کند، مسلما باید تجهیزات این دو سوخت را مورد استفاده قرار دهند، ما سیلندرهای شارژ شده است و پر را توزیع کرده ولی بعد از مدتی نیاز به شارژ دارند که باید به دو اسکیت ۵۰۰ و ۱۵۰۰ گالنی مستقر شده است مراجعه کرده و اقدام به شارژ وسایل گرمایشی کنند ضمن اینکه تا جایی که در توان وزارت نفت و شرکت ملی پخش بود اقلامی را جهت گرمایش به منطقه ارسال کرده اند.


گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع:سلامت نیوز

آخرین اوضاع سوخت رسانی به مناطق زلزله زده

واژه های کلیدی: رایگان | زلزله | اسکیت | ارسال | میلیون | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>