خانه » خبری و خواندنی » اخبار اقتصادی و سیاسی » جنجال ماجرای عوض کردن مدیرعامل سایپا
 

 

جنجال ماجرای عوض کردن مدیرعامل سایپا

در حالی امروز اخباری مبنی بر عوض کردن مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا انتشار شده است که بررسی‌ها نشان می‌دهد سهامدار عمده این گروه خودروسازی نیز موافق این تغییرات است.

جنجال ماجرای عوض کردن مدیرعامل سایپا

در حالی امروز اخباری مبنی بر عوض کردن مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا انتشار شده است که بررسی ها نشان می دهد سهامدار عمده این گروه خودروسازی نیز موافق این تغییرات است.

واکنش به عوض کردن مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

برخی رسانه ها امروز اعلام کردند که با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت، محسن قاسم جهرودی به عنوان مدیر عامل تازه گروه خودروسازی سایپا منصوب و جایگزین مهدی جمالی شده است هست. انتشار این خبر در حالی است که اصولا مدیرعامل سایپا با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب نمی شود، بلکه رییس شرکت گسترش و نوسازی صنایع کشور عزیزمان ایران (ایدرو) به عنوان سهامدار مهم حکم انتصاب مدیرعامل سایپا را صادر می کند. در این زمینه روال کار به این صورت است که هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا تشکیل جلسه داده و مدیرعامل مد نظر خود را گزینش و به شرکت گسترش و نوسازی صنایع کشور عزیزمان ایران معرفی می کند. رییس این شرکت نیز در صورت تایید، حکم مدیرعاملی را جهت فرد مربوطه صادر می کند.

عبارات مهم : تجارت – ایران
در این زمینه پیگیری های صورت گرفته از شرکت گسترش و نوسازی صنایع کشور عزیزمان ایران نشان می دهد که هنوز این شرکت صدور حکم تازه جهت مدیرعاملی گروه خودروسازی سایپا را تایید نکرده هست. با این حال خبرهای رسیده حاکی از آن است که رییس شرکت گسترش و نوسازی صنایع موافقت تلویحی خود را با فرد منتخب هیات مدیره سایپا اعلام کرده است.

خبرتکمیلی

جنجال ماجرای عوض کردن مدیرعامل سایپا

مدیر عامل سایپا به وسیله هیات مدیره این مجموعه خودروسازی گزینش شد، نه با حکم وزیر

در پي انتشار خبري با عنوان “انتصاب مدير عامل گروه خودروسازي سايپا با حكم وزير” در برخي از رسانه ها، مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:انتصاب مديرعامل جديد به وسیله وزير محترم صنعت، معدن و تجارت از اساس دروغ است و وفق مقررات هر گونه تغيير و تحول در حوزه هيات مديره و مدير عاملي بر اساس قانون و در حيطه اختيارات هيات مديره و سهام داران آن گروه خودروسازی است.

گردآوری: گروه خبر سيمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

در حالی امروز اخباری مبنی بر عوض کردن مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا انتشار شده است که بررسی‌ها نشان می‌دهد سهامدار عمده این گروه خودروسازی نیز موافق این تغییرات است.

واژه های کلیدی: تجارت | ایران | انتشار | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>