خانه » ورزشی » اگر مرتکب جادوگری شده است باشم از فوتبال کنار می روم / عباسی
 

 

اگر مرتکب جادوگری شده است باشم از فوتبال کنار می روم / عباسی

مدیرعامل سیاه جامگان گفت: مرتکب جادوگری نشدم، بهتر است در صدور حکم غرض های شخصی را کنار بگذاریم و براساس عدالت برخورد کنیم.

اگر مرتکب جادوگری شده است باشم از فوتبال کنار می روم / عباسی

علی عباسی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان راجع به جادوگری در فوتبال و محرومیتش اظهار کرد: به شدت با مسائل مختلفی همچون جادوگری، اخاذی و شیادی مخالفم ولی در هر صورت با دعا و ذکر در وقت بازی مشکلی ندارم.

برخی از افراد جهت جادوگری درخواست پول از ما کردند

او ادامه داد: بعضی از افراد جهت جادوگری درخواست پول از ما کردند و حتی از سوی آنها ترساندن شدیم ولی ما مقاومت کردیم به چه دلیل که مخالف این عنوان هستیم. اصل پرونده ای که در کمیته اخلاق مطرح شده است تفاوت دارد لیکن که یکی از عوامل کلوب در فصل گذشته در کنار زمین در حال خواندن دعا بوده است و ارتباطی با جادوگری ندارد.کمیته اخلاق قوه تشخیصش جهت جادوگری ضعیف هست. دقیقا از همان روزی که پایم را جراحی کردم به من اعلام کردند محروم هستم.

اگر مرتکب جادوگری شده است باشم از فوتبال کنار می روم / عباسی

باید غرض های شخصی را کنار بگذاریم و براساس عدالت برخورد کنیم

مدیر عامل سیاه جامگان تصریح کرد: فردی که اعتقاد به قرآن و دعا دارد نباید با او برخورد شود و قرار شد که بعد بازگشت تاج از سفر در مورد جادوگری با او صحبت کنم.حتی حاضرم در این باره با اعضای کمیته اخلاق هم مناظره کنم.دعا همواره جزء اعتقادات معنوی زندگی ما محسوب می شود و با رمالی و جادوگری متفاوت است.ما با دعا کردن پیروزی های بسیاری در مجامع بین المللی کسب کردیم و ما باید غرض های شخصی را کنار بگذاریم و براساس عدالت برخورد کنیم.

عباسی راجع به محرومیتش از فوتبال هم بیان کرد: بعد از این عنوان نامه اعتراضی را به کمیته استیناف دادیم تا محرومیتم لغو شود.البته کمیته اخلاق من را در صورتی محروم کرده که فرد دیگری متهم به جادوگری شده است است.در ضمن باید عنوان کنم کسانی که ادعا می کنند که مرتکب جادوگری شده است ام مدارک نشان بدهند و اگر ادعای‌آنها درست باشد حاضرم جهت هر لحظه از فوتبال کنار بروم.خوب نیست تنها به علت اینکه می درخواست کردند من را بدون بهانه ای محروم کنند، زندگی ام را نابود کنند.این حکم هنوز قطعی نیست و به طور حتم اعتراض خواهیم کرد.

او راجع به کناره گیری رویانیان از هیئت مدیره این تیم گفت: او به علت مسائل شخصی و خانوادگی از سیاه جامگان جدا شد و قرار شده است است تا ۱۰ روز آینده جانشینش را در تیممان مشخص کنیم.در حال حاضر تمام اعضای هیئت مدیره کلوب با قدرت در حال پیشبرد اهداف کلوب هستند و با آمدن جانشین رویانیان کارمان را جدی تر از گذشته پیگیری می کنیم.

بازیکنان گرجستانی هفته‌آینده به مشهد می آیند

عباسی راجع به بازیکنان گرجستانی هم عنوان کرد:بازی های این ۲بازیکن گرجستانی را در سفری که به گرجستان داشتیم به همراه مرزبان از نزدیک مشاهده کردیم تا علی رغم دفعات گذشته در جذب بازیکنان دقت بیشتری کنیم تا پول کلوب هدر نرود.طبق برنامه هم قرار شده است آنها هفته آینده به مشهد بیایند تا بعد از مذاکره و در صورت توافق با‌ آنها قرارداد ببندیم.

مدیرعامل سیاه جامگان گفت: مرتکب جادوگری نشدم، بهتر است در صدور حکم غرض های شخصی را کنار بگذاریم و براساس عدالت برخورد کنیم.

مدیر عامل سیاه جامگان راجع به دیدار با استقلال هم گفت:به طور حتم بازی سختی برابر استقلال خواهیم داشت ولی امیدوارم استقلال را ببریم و سه امتیاز خانگی را از آن خودمان کنیم.همچنین خوشبختانه تغیرات خوبی در تیممان صورت گرفته است و در نیم فصل دوم بازی های بهتری را از تیم ما شاهد خواهید بود و بدون شک در آخر فصل هم جزو چند تیم برتر لیگ می شویم.

او در آخر راجع به اینکه خیلی ها سیاه جامگان را کاندیدای سقوط به لیگ دسته یک می دانند،گفت: به طور حتم با‌ آمدن مرزبان شرایطمان در جدول رده بندی نسبت به گذشته بهتر می شود و خوب نیست بعضی افراد روی تیم ما حساب خاص ای باز نکنند ما را جزء کاندیداهای سقوط به لیگ پایین تر قرار بدهند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ۱۰ روز آینده | سیاه جامگان | جادوگری | استقلال | بازیکنان | فوتبال | جادوگری | برخورد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>