خانه » ورزشی » نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری برگزار شد
 

 

نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری برگزار شد

نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری بعد از ظهر امروز «یکشنبه» برگزار شد.

نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری برگزار شد

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در ادامه نشست‌های هماهنگی کمیته ملی المپیک با فدراسیون‌های کاندید اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا، مدیر فدراسیون وزنه برداری به همراه سرمربی تیم ملی بزرگسالان این رشته با حضور در کمیته ملی المپیک اهداف و برنامه‌های خود جهت حضوری قدرتمند در این دوره از بازی‌ها را تشریح کردند.

در این نشست که با حضور علی مرادی مدیر فدراسیون و محسن بیرانوند سرمربی تیم ملی بزرگسالان وزنه برداری برگزار شد، اصغر رحیمی مدیر مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، عاطفه اسلامیان مدیر رواحد روابط بین الملل، محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی و نماینده حراست از کمیته ملی المپیک و شروین اسبقیان نماینده وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این نشست رحیمی با تشریح مصوبات جلسات ستاد عالی ورزش و برنامه ریزی کمیته ملی المپیک جهت اعزام کاروانی پر امید به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا یادآور شد: وزنه برداری هر لحظه جزو رشته‌های موفق و مدال آور ما در بازی‌ها بوده و در بازی‌های جاکارتا نیز انتظار همه اهالی ورزش از این رشته مدال آوری و موفقیت است.

نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری برگزار شد

وی ادامه داد: خوشبختانه وزنه برداری روند بسیار خوبی را در پیش گرفته و شاهد موفقیت‌های روز افزون این رشته هستیم که امیدوارم در جهانی پیش رو و بازی‌های جاکارتا و المپیک نوجوانان نیز تکرار شود.

در ادامه نشست علی مرادی و محسن بیرانوند برنامه‌ها و سیاست گذاری‌های فدراسیون و تیم ملی را جهت حضوری موفق در میادین پیش رو اعلام داشتند.

مرادی با تاکید بر نگاه خاص فدراسیون به سیستم مبارزه با دوپینگ اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه فدراسیون بر این است تا در تمامی میادین پیش رو با ورزشکارانی پاک به موفقیت‌های ارزشمند دست یابد که جهت پیاده سازی این هدف ارزشمند نیازمند حمایت جدی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم.

بیرانوند نیز برنامه‌های کادر فنی تیم ملی در خصوص اردو‌های آماده سازی پیش رو، تعامل با رده‌های پایه و نحوه گزینش ملی پوشان را جهت حاضرین توضیح داد.

نشست هماهنگی کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون وزنه برداری بعد از ظهر امروز «یکشنبه» برگزار شد.

اسلامیان نیز در خصوص عوض کردن اوزان و قوانین بازی‌ها توضیحاتی را ارائه کرد که مقرر شد بعد از برپایی نشست فنی فدراسیون جهانی و اعلام اوزان تازه از سوی این نهاد مکاتبات مورد نیاز جهت عضویت اولیه تیم وزنه برداری صورت گیرد.

در آخر این نشست اسبقیان نماینده وزارت ورزش و جوانان نیز اطمینان داد که وزارت ورزش حمایت مورد نیاز و شایسته را از تیم وزنه برداری جهت کسب نتیجه های مورد انتظار بعمل خواهد آورد.

انتهای پیام/

نشست کمیته ملی المپیک برگزار شد

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | وزنه برداری | برنامه ریزی | روابط عمومی | جاکارتا | بیرانوند | موفقیت | برنامه | المپیک | برنامه | المپیک

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>