خانه » عمومی » آموزش های جالب » آموزش درست کردن کاردستی شتر در خانه
 

 

آموزش درست کردن کاردستی شتر در خانه

كاردستی شتر به مناسبت ماه محرم مخصوص بچه مدرسه ايهاي عزيز

آموزش درست کردن کاردستی شتر در خانه

اگر به دنبال ایده ای برای کاردستی محرم هستید در این پست آموزش ساخت شتر با مواد دورریختنی را آموزش میدهیم. امیدوارم که ببینید و استفاده نمایید.

مواد لازم برای ساخت شتر :

لیوان خالی ماست
چند عدد نی
دو عدد لیوان یکبار مصرف
ورق آلومینیوم
کاغذ باطله
چسب مایع
روزنامه باطله
.
روش کار :

ابتدا ته پایانی هر دو لیوان یکبار مصرف را که حالت قوس دارد قیچی نمایید. با استفاده از روزنامه باطله گلوله ای کاغذی بسازید و درون لیوان ماست را پر از آن کنید. قسمت دیواره لیوان به عنوان کمر و شکم شتر می باشد. چهار سوراخ در قسمت زیرین شکم ایجاد نموده و چار نی را چسب زده و در این قسمت ها قرار دهید. نی ها را طوری متقارن با هم قرار دهید که شتر در پایان قادر به ایستادن باشد. یک نی را نیز به داخل لیوان در کنار گلوله کاغذی فرو کنید تا به عنوان دم شتر باشد.چون ورق آلومینیوم قابلیت انعطاف به هر شکلی را دارد یک تکه از آن را به شکل مستطیل جدا نموده و با استفاده از دستهایتان آن را به شکل سر شتر در آورید. سپس آن را در قسمت تعیین شده سر بچسبانید. این کار را اگر با چسب حرارتی انجام دهید محکم تر خواهد بود.
سرتاسر بدن و سر شتر را چسب مایع بزنید و کاغذ باطله بچسبانید. چسب زن و چسباندن کاغذ باطله را تا جایی ادامه دهید که شتر شما حالت اصلی خود را گرفته باشد.

سپس با استفاده از رنگ گواش قهوه ای شروع به رنگ آمیزی شتر نمایید. دقت نمودن و رنگ آمیزی یکنواخت در زیبایی شتر بی تاثیر نخواهد بود.

شتر شما ساخته شد.امیدوارم ایده خوبی از این کاردستی گرفته باشید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>