خانه » ورزشی » ماجرای جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی چه بود؟
 

 

ماجرای جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی چه بود؟

مدیرآکادمى کلوب استقلال هرگونه کتک کاری و جنجال در دیدار جوانان این تیم با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب کرد.

ماجرای جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی چه بود؟

به گزارش فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، عصر پنجشنبه گذشته تیم‌های جوانان استقلال و نفت تهران در چارچوب رقابت‌های لیگ جوانان تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود استقلال آخر یافت.

در آخر بازی اتفاقات حاشیه‌ای و جنجالی عجیبی رخ داد که حتی به درگیری فیزیکی و کتک کاری شدید میان چند نفر از اطرافیان و همراهان دو تیم انجامید که در نهایت این خبر به وسیله ورمزیار تکذیب شد.

غلامحسن علیمحمدلو که پسرش مهاجم تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران است در دقیقه ۹۲ تک گل تیم نفت را از روی نقطه پنالتی به ثمر مى رساند که همین امر باعث مى شود او به وسیله ورمزیار مدیر آکادمى استقلال مورد ضرب و شتم قرار گیرد.

ماجرای جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی چه بود؟

با وجود اين براى پيگيرى هاى بيشتر با ورمزيار مدير آكادمى تماس حاصل كرديم تا صحت ماجراى كتك كارى را از وى جويا شويم.

ورمزیار راجع به کتک کارى و جنجال پیش آمده گفت: از زمانى که به آکادمى استقلال آمده ام این آکادمى پاک و از عالی ترین آکادمى هاى با اخلاق بوده است و به هر حال یک سرى از دوستان با توجه به این مساله دنبال شیطنت هستند. تمام رده هاى استقلال از نونهالان، امید‌ها، نوجوانان و جوانان توانستند در دیدار هاى خود پیروز میدان باشند و همین مساله باعث شده است تا براى ما حواشى درست کنند.

او بیان کرد: درگیرى و جنجالى در کار نبوده و این عنوان صحت ندارد و من تنها بعد از بازى با داور در حال صحبت بودم که بازیکن نفت هم در آنجا حضور پیدا کرد و ما تنها از او خواستیم که محل را ترک کند و همه نظاره گر و شاهد در صحنه بودند.

ورمزیار افزود: درگیرى فیزیکی با بازیکنى نداشتم و همه دوستان و مسئولان حراست شاهد بودند. متاسفانه وقتى در فوتبال در حال رشد و پیشرفت هستید عده اى تنها به دنبال زمین زدن و ساختن حواشى هستند.

مدیرآکادمى کلوب استقلال هرگونه کتک کاری و جنجال در دیدار جوانان این تیم با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکذیب کرد.

انتهای پیام/

جنجال و کتک کاری در ورزشگاه تختی پایتخت کشور عزیزمان ایران تکذیب شد

واژه های کلیدی: استقلال | نوجوانان | فوتبال | جوانان | تهران | ایران | فوتبال ایران | لیگ جوانان تهران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>