خانه » ورزشی » اهل ادا درآوردن نیستم / پاشازاده
 

 

اهل ادا درآوردن نیستم / پاشازاده

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: کجای دنیا دیدید که قبل از بازی یک مربی با گل وشیرینی به سمت نیمکت برابر برود، اگر قرار است آرزوی موفقیت کنیم، دروغ گفته‌ایم.

اهل ادا درآوردن نیستم / پاشازاده

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، مهدی پاشازاده سرمربی تیم نساجی در نشست خبری بازی تیمش برابر استقلال در جام حذفی در پاسخ به این پرسش که پیش از این اعلام کرده بودید تمایلی ندارید قبل از بازی به سمت مربی حریف بروید، گفت: یک بار هم گفته‌ام باز هم آن را تکرار می‌کنم، اگر قبل از بازی سمت شخصی بروم و جهت او آرزوی موفقیت کنم عملاً یعنی دروغ گفته‌ام. کجای دنیا دیده‌اید که چنین اتفاقاتی بیفتد، ولی متأسفانه یکسری از همکاران من یا مسائل را بد برداشت کرده‌اند یا اینکه آن را بد مطرح کرده‌اند. شما به من بگویید کجای دنیا قبل از بازی مربی با گل و شیرینی به سمت مربی حریف می‌رود؟ من از این ادا‌ها بلد نیستم و نمی‌توانم با این کار نمایش بازی کنم.

وی افزود: نمی‌دانم این صحبت‌ها چیست که بعضی از همکاران من انجام می‌دهند و اصلاً دوست ندارم قبل از بازی جهت تیم و شخص خاصی آرزوی موفقیت کنم، ولی در طول بازی از جملات عجیب یا به قولی (دری وری) استفاده شود و در کل از این ادا‌ها در نمی‌آورم. جالب است بعد از آخر مسابقه هر شخصی به سمت کار خودش می‌رود، ولی من از همین حالا اعلام می‌کنم نه دوست دارم کسی قبل از بازی به سمتم بیاید و نه به سمت کسی بروم.

سرمربی تیم نساجی مازندران تأکید کرد: خوشبختانه مربی فردای حریف خارجی هست، ولی امیدوار هستم و خواهش می‌کنم کادر فنی ایرانی این تیم از اینکه من به سمتشان نروم، ناراحت نشوند. من آنقدر حرفه‌ای هستم و جنبه دارم که بعد از باخت تیمم برابر گل‌گهر سیرجان به سمت بگوویچ رفته و به سرمربی حریف تبریک گفتم امیدوارم بعد از آخر مسابقه فردا هم آنقدر حرفه‌ای باشیم که رفتار‌های یکدیگر را تحمل کنیم، ولی باز هم تاکید می‌کنم قبل از بازی آرزوی موفقیت جهت هیچ شخصی را ندارم و دوست ندارم به نوعی دروغ گفته باشم، چون موفقیت تیمم از همه چیز مهمتر است.

اهل ادا درآوردن نیستم / پاشازاده

وی افزود: از استقلال شناخت داریم و درست است که به عنوان یک استقلالی هر لحظه بازی‌های این تیم را دنبال کرده‌ام. ولی شرایط معنوی و بازی بازیکنان خودم را می‌دانم و با یک نگرش خاص هر لحظه به بازیکنانم می‌گویم که به بازی‌ها نگاه کنم و از آن‌ها می‌خواهم در هر بازی عالی ترین عملکرد را داشته باشند. بازی با استقلال یک ویترین است به آن‌ها گفته‌ام از این بازی لذت ببرید تا به رویاهایشان برسند. رویاهایشان هم دست خودشان است و ما برابر تیم صدرنشین در جام حذفی پیروز شدیم و پارس جنوبی را در خانه‌اش حذف کردیم. من نمی‌توانم یک نفر را استخدام کنم تا جهت آن‌ها رویاهایشان را بسازد. آن‌ها خودشان باید رویا‌های خودشان را بسازند. به بازیکنانم گفتم لذت، لذت، لذت، آن‌ها باید لذت ببرند و خودشان را به فوتبال معرفی کنند.

پاشازاده در مورد پاسکاری و مالکیت زیاد استقلال در بازی‌هایش و اینکه چه برنامه‌ای جهت این کار دارد، اظهار داشت: حتماً جهت این کار برنامه داریم. من هر لحظه در زندگی ورزشی‌ام برنامه داشتم و این را به خود می‌گویم که اگر گذشته به شما زنگ زد شما آن را روی پیغام‌گیر بگذارید. اکنون گذشته‌ام به من زنگ زده هست. درست است من یک استقلالی‌ام، ولی می‌گذارم گذاشته ام روی پیغام‌گیر برود و به آینده نگاه می‌کنم. من می‌خواهم موفق شوم. کادر فنی ما حتماً استقلال را آنالیز کرده‌اند، الان هم آینده من با نساجی هست، می‌خواهم به آینده نگاه کنم. در مورد حریف هم نمی‌خواهم حرف فنی بزنم، لیکن حرفه‌ای نیست. اینکه چه نقاط ضعف و قوتی دارد را باید در زمین نشان بدهیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه تیمش جهت نخستین بار در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رود و ممکن است بازیکنانش تحت تاثیر این جور قرار بگیرند، گفت: حرف شما منطقی هست. البته بازیکنان ما هر لحظه برابر هواداران تیم بازی کرده‌اند و فردا باید ببینیم بازیکنان نساجی در ورزشگاه آزادی چه واکنشی نشان می‌دهند و برابر تیم بزرگ استقلال چگونه بازی می‌کنند. ما تلاش می‌کنیم استرس بازیکنان را کم کنیم و آن‌ها با روحیه به مصاف استقلال بروند. قطعاً هواداران ما هم می‌آیند و به تیم ما روحیه می‌دهند.

پاشازاده در مورد حضور شفر در استقلال گفت: شفر کارنامه خوبی دارد، شکی نیست، ولی شفر هری‌پاتر نیست و نمی‌تواند در یک یا دو هفته تغییرات زیادی در تیم ایجاد کند. هیچکدام از مربیان اینگونه نیستند، اول باید به شفر وقت و امکانات بدهیم و بعد در موردش صحبت و قضاوت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: کجای دنیا دیدید که قبل از بازی یک مربی با گل وشیرینی به سمت نیمکت برابر برود، اگر قرار است آرزوی موفقیت کنیم، دروغ گفته‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه در خصوص اینکه با توجه به ضعف‌هایی که تیم استقلال دارد تصور و پیش‌بینی شما از این مسابقه چیست و آیا امکان دارد بازیکنان تیم شما حریف را دست کم بگیرند، گفت: استقلال هر لحظه استقلال است و اینکه بازیکنان ما بخواهند حریف را دست کم بگیرند، درست نیست. استقلال بازیکنان ملی‌پوش و بزرگی دارد که هرکدام می‌توانند ستاره باشند. اینگونه نیست که ما حریف را دست کم گرفته و مطمئن باشید ما استقلال را جدی خواهیم گرفت. ما حتی در بازی‌های دوستانه هم تلاش می‌کنیم حریف را دست کم نگیریم چه برسد به استقلال که این تیم بزرگ را باید مدیریت کنیم.

پاشازاده در پاسخ به این پرسش که نساجی یکی از تیم‌های پرتماشاگر لیگ یک است و چقدر روی آن‌ها جهت مسابقه فردا حساب می‌کنید، گفت: من به طرفداران تیممان ایمان دارم و امیدوارم فردا علاوه بر آن‌ها استقلالی‌های زیادی هم به ورزشگاه بیایند. تماشاگران نساجی فرهنگ خوبی را در فوتبال کشور عزیزمان ایران باز کردند و من فردا امیدوارم استقلالی‌ها هم همین کار را انجام دهند. تمام رقبای ما در قائمشهر تشویق می‌شوند و این اتفاق جهت نخستین بار در کشور عزیزمان ایران رخ می‌دهد و ما در ۸ هفته گذشته در ۴ هفته میزبان بودیم و نشان دادیم که میهمان‌نواز خوبی هستیم. خوشبختانه نه طرفداران ما به داور توهین می‌کنند و نه به بازیکنان حریف، امیدوارم که فردا تماشاگران هر دو تیم مسائل را رعایت کنند و شاهد فوتبال قابل قبولی باشیم.

انتهای پیام/

اظهارات سرمربی نساجی مازندران پیش از دیدار با استقلال

واژه های کلیدی: مهدی پاشازاده | سرمربی تیم | استقلال | پاشازاده | بازیکنان | موفقیت | مسابقه | فوتبال | برنامه | استقلال | سرمربی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>