خانه » خبری و خواندنی » سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود
 

 

سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود.

سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۶ در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه ۱۴ اثر تازه از صورت های معروف معاصر در زمینه نقاشی‌خط به نمایش در می‌آید.

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از:

محیا طلوع کیان، پیمان پیروی، رضا تقی پور، مرتضی شمیسا، الهام اسماعیلی، امیرحسین جباری، امیرحسین فراهانی، هانی شرار، روح‌الله حسین‌زاده، فرناز دنیا بین، امیر کبیرنژاد، مهناز جبری، وحید ولی محمدی، پیمان ایروانی و گردآوری مجموعه به وسیله امیرحسین جباری انجام شده است است.

سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

«لعل خاموش» مجموعه نمایشگاه‌هایی است که گالری ایده پارسی از سال ۱۳۹۳ آن را پایه گذاری کرده هست. هدف از برگزاری این مجموعه نمایشگاه‌ها ارائه آثار در زمینه خوشنویسی و نقاشی‌خط بود. در سال ۱۳۹۴ نخستین نمایشگاه در زمینه خوشنویسی سنتی با آثاری از اساتید و پیشکسوتان و دومین آن در در زمینه نقاشی‌خط با حضور اساتید و معرفی صورت های معروف خلاق و صاحب سبک برگزار شد.

افتتاحیه این نمایشگاه با حضور اساتید بنام خوشنویسی و نقاشی‌خط برگزار خواهد شد و در حاشیه این افتتاحیه کارگاه نقاشی‌خط برگزار می‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ لعل خاموش سوم روز جمعه۲۱ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶ افتتاح خواهد شد و تا روز ۲۶ مهرماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: نمایشگاه | نمایشگاه | برگزاری | نقاشی | مجموعه | هنر تجسمی | نقاشی خط | خوشنویسی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>