خانه » ورزشی » نگاهی به آخرین اوضاع تیم‌های قاره سبز در مقدماتی جام جهانی
 

 

نگاهی به آخرین اوضاع تیم‌های قاره سبز در مقدماتی جام جهانی

به گزارش وبسایت نود، با انجام بازی های شنبه شب از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، اکنون تنها یک دور دیگر از بازی های دور گروهی باقی مانده است

نگاهی به آخرین اوضاع تیم‌های قاره سبز در مقدماتی جام جهانی

وبسایت رسمی برنامه نود – تنها یک بازی از بازی های دور گروهی باقی مانده است.

به گزارش وبسایت نود، با انجام بازی های شنبه شب از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، اکنون تنها یک دور دیگر از بازی های دور گروهی باقی مانده است و بعد از ان وظیفه تیم های صعودکننده و راه یافته به پلی آف مشخص می شود.

در گروه اول فرانسه با ۲۰ امتیاز صدرنشین است و حداقل حضورش را در پلی آف قطعی کرده است ولی جهت صعود مستقیم نیاز به نتیجه هفته نهایی دارد. سوئد هم با ۱۹ امتیاز دوم هست، هلند هم شانس اندکی جهت صعود به پلی آف دارد.

نگاهی به آخرین اوضاع تیم‌های قاره سبز در مقدماتی جام جهانی

در گروه دوم، سوئیس با ۲۷ امتیاز صدرنشین است و پرتغال با ۲۴ امتیاز دوم هست، سایر تیم های این گروه حذف شده است اند و تنها جنگ بر سر صعود مستقیم است.

در گروه سوم، آلمان صدرنشین شده است و صعودش قطعی شده است هست، ایرلندشمالی هم به دنبال کسب مجوز  بازی در پلی آف هست. در گروه چهارم صربستان با ۱۸ امتیاز صدرنشین هست، صرب ها حداقل در گروه چهارم، دومی خود را قطعی کرده اند ولی هنوز نه صعودشان قطعی است و نه حضورشان در پلی آف. ولز و جمهوری ایرلند هم در پی جایگاه های کسب سهمیه هستند.

در گروه پنجم، لهستان ۲۲ امتیازی و صدرنشین است و حضورش در پلی آف را حداقل قطعی کرده هست، دانمارک هم با ۱۹ امتیاز دوم هست. مونته نگرو نیز هنوز شانس دارد. در گروه ششم انگلیس صدرنشین صعودش را قطعی کرده و اسکاتلند، اسلواکی و اسلوونی در رده های بعدی هستند و شانس کسب سهمیه پلی آف را دارند.

در گروه هفتم صعود اسپانیا قطعی شده است و ایتالیا هم قطعاً در پلی اف حاضر خواهد بود. در گروه هشتم بلژیک صعودش قطعی هست، بوسنی ۱۴ امتیازی با یونان ۱۶ امتیازی در تلاش جهت کسب سهمیه پلی آف هستند. در گروه نهم ایسلند فعلاً صدرنشین هست، آن ها حداقل سهمیه پلی اف را گرفته اند. کرواسی و اکراین هم در رده های بعدی هستند و شانس کسب صعود مستقیم و یا سهمیه پلی آف را دارند.

به گزارش وبسایت نود، با انجام بازی های شنبه شب از دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸، اکنون تنها یک دور دیگر از بازی های دور گروهی باقی مانده است

فعلاً جدول تیم های رنکینگ دوم یوفا به ترتیب زیر هست. تیم نهم از کسب سهمیه پلی آف باز خواهد ماند.

قرعه کشی پلی آف ۲۵ مهر انجام می شود، بازی های دور رفت، ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه و بازی های دور برگشت ۲۱ تا ۲۳ آبان انجام می شود.

۱۸۷۸

واژه های کلیدی: جام جهانی | ایتالیا | پرتغال | ایسلند | ایرلند | صدرنشین | سوئیس | خارجی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>