خانه » خبری و خواندنی » از بازگشت داریوش کاردان تا ساخت زندگی شهید حججی ، جزئیاتی از برنامه‌های شبکه یک بعد از محرم و صفر
 

 

از بازگشت داریوش کاردان تا ساخت زندگی شهید حججی ، جزئیاتی از برنامه‌های شبکه یک بعد از محرم و صفر

مشاور اجرایی شبکه یک سیما از برنامه‌های شبکه یک سیما بعد از ایام محرم و صفر می‌گوید.

از بازگشت داریوش کاردان تا ساخت زندگی شهید حججی ، جزئیاتی از برنامه‌های شبکه یک بعد از محرم و صفر

سید جواد مبینی پور مشاور اجرایی شبکه یک سیما، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص ساخت مجموعه تلویزیونی زندگی شهید محسن حججی، گفت: شبکه یک از جمله شبکه‌هایی است که آثار ارزشی و دفاع مقدسی بسیاری را تولید کرده هست، به همین جهت مصادف با تشییع پیکر شهید محسن حججی، تصمیم گرفتیم، ساخت مجموعه تلویزیونی راجع به زندگی شهید حججی را دستور کار شبکه قرار بدهیم.

وی در ادامه راجع به نگارش، کارگردانی این مجموعه تلویزیونی بیان کرد: هنوز کسی را جهت نگارش، کارگردانی و تهیه کنندگی آن درنظر نگرفته ایم و با توجه به تصویرهای و فیلم هایی که در گزارشات و مستند ها وجود دارد تصمیم به ساخت سریال زندگینامه شهید حججی کرده ایم.

مشاور اجرایی شبکه یک سیما، در خصوص پخش مجموعه نمایشی بعد از ماه های محرم و صفر اظهار کرد: شبکه یک، سریال های متفاوتی را در حال تولید دارد، ولی با توجه به پیشرفت فیلمبرداری، احتمال دارد مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه کنندگی بهروز بافایده بعد از محرم و صفر به روی آنتن برود.

از بازگشت داریوش کاردان تا ساخت زندگی شهید حججی ، جزئیاتی از برنامه‌های شبکه یک بعد از محرم و صفر

مبینی پور ادامه داد: سریال «محکومین» راجع به افرادی است که به زندان می روند، این مجموعه تلویزیونی قصد آسیب شناسی این افراد را دارد تا بگوید، زندان هم راه خوبی جهت محکوم کردن نیست.

داریوش کاردان بعد از صفر به شبکه یک می آید

وی درخصوص تولید برنامه های جدید، بعد از ایام محرم و صفر، گفت: بعد از ایام محرم و صفر، سری تازه برنامه صبح بخیر کشور عزیزمان ایران و خانواده یک را در جدول پخش داریم و جهت پاییز امسال برنامه‌ای با شکل و شمایل برنامه تلویزیونی «صندلی داغ» با اجرای داریوش کاردان خواهیم داشت.

سلمان فارسی همچنان در حال نگارش است

مشاوره اجرایی شبکه یک سیما، با اشاره به دو مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی و مولانا تصریح کرد: سریال «مولانا» تولید شبکه برون مرزی بود و شبکه یک فقط پخش آن را برعهده داشت، ولی راجع به سریال «سلمان فارسی» باید بگویم که چون آقای میرباقری درحال ساخت مجموعه نمایشی جهت شبکه خانگی هستند، منتظر اتمام آن پروژه هستیم و هم اکنون نگارش فیلمنامه آن ادامه دارد.

مبینی پور در آخر گفت: پیش از این تهیه کنندگی سریال «سلمان فارسی» را حسن بشکوفه به عهده داشت که دیگر حضور ندارند و منتظریم که بعد از پروژه «ماه تی تی»، آقای میرباقری نگارش و تولید «سلمان فارسی» را ادامه دهند.

مشاور اجرایی شبکه یک سیما از برنامه‌های شبکه یک سیما بعد از ایام محرم و صفر می‌گوید.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگینامه | مشاوره | برنامه | فارسی | سریال | زندگی | مجموعه | داریوش | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>