خانه » خبری و خواندنی » توضیحات توئیتر راجع به علت عدم حذف توئیت توهین آمیز ترامپ
 

 

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم حذف توئیت توهین آمیز ترامپ

توئیت تند رئیس‌جمهور آمریکا راجع به حذف کره شمالی از کره زمین باعث انتقادات شدید از این شبکه اجتماعی شده است که به چه دلیل محتوای این خبر نامناسب را حذف نکرده است.

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم حذف توئیت توهین آمیز ترامپ

توضیحات توئیتر راجع به علت عدم حذف توئیت توهین آمیز ترامپ

توئیت تند مدیر جمهور آمریکا راجع به حذف کره شمالی از کره زمین باعث انتقادات شدید از این شبکه اجتماعی شده است که به چه دلیل محتوای این خبر نامناسب را حذف نکرده هست.

به گزارش تبیان به نقل خبرگزاری فارس، منتقدان عملکرد شبکۀ اجتماعی توییتر می گویند این شبکه اجتماعی به قواعد و سیاست گذاری های خود پایبند نبوده و در حالی که باید توییت های تند و پرخاشگرانه را حذف کند، این کار را در مورد خبر تند دونالد ترامپ انجام نداده است.

عبارات مهم : شبکه اجتماعی – دونالد ترامپ
روز دوشنبه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا با ارسال پیامی در شبکۀ اجتماعی توییتر کره شمالی را ترساندن کرد که دیگر جهت مدت وقت زیادی وجود نخواهد داشت. حالا شبکۀ اجتماعی توییتر که با فشارهای فزاینده ای مواجه است مجبور شده است در این زمینه توضیحاتی ارائه کند.

در توئیت شش بخشی متعلق به حساب کاربری سیاست گذاری عمومی توییتر، این شرکت توضیح داده که توئیتر جهت تعیین اینکه آیا ارسال مطلبی قوانین آن را نقض کرده یا خیر، عنوان منافع عمومی و ارزش خبری را در نظر می گیرد.

به گفته شبکۀ اجتماعی توییتر این ملاحظات باعث شده است که شرکت یادشده از حدف خبر تند ترامپ خودداری کند. البته شرکت یادشده می گوید به زودی سیاست گذاری های خود را به روز خواهد کرد تا بتواند بهتر به نظرات دیگر کاربران و منتقدان احترام بگذارد.

ارسال خبر توئیتری تند ترامپ در شرایطی صورت می گیرد که تنش میان دو کشور آمریکا و کره شمالی به بالاترین حد خود رسیده و دو کشور به شدت علیه هم لفاظی می کنند. کره شمالی هم در ماه های اخیر چندین آزمایش موشکی انجام داده است.


منبع: خبرگزاری فارس

واژه های کلیدی: شبکه اجتماعی | دونالد ترامپ | کره شمالی | آمریکا | منتقدان | سیاست | ارسال |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>