خانه » خبری و خواندنی » ۱۰۱ مجموعه تلویزیونی در مراحل متفاوت ساخت هستند
 

 

۱۰۱ مجموعه تلویزیونی در مراحل متفاوت ساخت هستند

مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم، از قرار داشتن ۱۰۱ مجموعه نمایشی در مراحل متفاوت تولید خبر داد.

101 مجموعه تلویزیونی در مراحل متفاوت ساخت هستند

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی سیما؛ سیدعلی حمیدی قائم مقام مرکز سیما فیلم از حضور ۱۰۱ مجموعه نمایشی فعال در مراحل متفاوت طرح، نگارش، پیش تولید و تصویربرداری خبر داد و گفت: ۵۸ سریال هم اکنون در مرحله تحقیق و نگارش و ۴۳ اثر نیز در مراحل متفاوت تولید و یا پیش تولید هستند.

وی همچنین تولید دو اثر «الف» خاص را از فعالیت های مرکز سیما فیلم دانست و اضافه کرد: دو سریال «موسی (ع)» و «سلمان» از مجموعه های «الف» خاص ای است که مراحل مقدماتی تولید را می‌گذرانند.

قائم مقام مرکز سیما فیلم، همچنین با اشاره به حضور ناظران کیفی در تمام پروژه ها اضافه کرد: از آنجا که مجموعه های «الف ویژه» کارهایی بزرگ و پرهزینه هستند و از سوی دیگر سریال‌های «الف» جوابگوی آثار تاریخی نیستند، به یک کار بینابینی با عنوان «الف فاخر» رسیدیم. پروژه هایی که هزینه و نیرویی بینابین نیاز دارند و در مدت وقت کمتری به آنتن می‌رسند.

۱۰۱ مجموعه تلویزیونی در مراحل متفاوت ساخت هستند

وی از تولید مجموعه های تلویزیونی با عنوان «صنعت دیربازده» یاد کرد و گفت: با تعریف مجموعه های الف فاخر می توان امیدوار بود که مجموعه های جالب با هزینه هایی کمتر و در مدت وقت کوتاه تر را راهی شبکه های تلویزیونی کرد.

قائم مقام مرکز سیما فیلم، درباره‌ پروژه‌های در حال تولید شبکه‌های متفاوت سیما یادآور شد: اکنون شبکه یک سیما سه سریال در مرحله نگارش و ۱۰ سریال در مرحله ساخت دارد. شبکه دو سیما دو سریال در مرحله تحقیق و نگارش و هشت سریال در حال ساخت دارد. شبکه پنج سیما ۹ سریال در حال تحقیق و نگارش و شش سریال در حال تولید دارد و شبکه نسیم نیز یک سریال را به روی آنتن فرستاده است و یک سریال دیگر در حال ساخت دارد.

انتهای پیام/

مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم، از قرار داشتن ۱۰۱ مجموعه نمایشی در مراحل متفاوت تولید خبر داد.

چند سریال در دست تولید هستند؟

واژه های کلیدی: پروژه | سریال | مجموعه | سریال های تلویزیونی | سیما فیلم | تولید فیلم و سریال |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>