خانه » ورزشی » برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد ۲۰۱۷
 

 

برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد ۲۰۱۷

پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای ۲۶شهریور تا ۵مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد 2017

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای ۲۶ شهریور تا ۵مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

این رقابت‌ها که در علاقه آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد، ۱۲ روز به طول می‌انجامد و ورزشکاران آسیایی در ۲۱ رشته با یکدیگر به مسابقه می‌پردازند.

برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد ۲۰۱۷

براساس برنامه تدوین شده است ۱۶ سپتامبر، این رقابت‌ها با مسابقه های فوتسال و تنیس داخل سالن شروع می شود و ۱۷ سپتامبر شروع رسمی و مراسم افتتاحیه این مسابقه ها است.

در این دوره از رقابت‌ها ورزشکاران در ۲۱ رشته ورزشی با هم به مسابقه می پردازند و بیش از ۳۳۷ مدال نیز قرار است بین قهرمانان توزیع شود. پنجمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی علاقه آباد از ۱۷ تا ۲۷ سپتامبر در ترکمنستان برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقه های ورزشکاران قاره اقیانوسیه نیز شرکت خواهند کرد.

کاروان کشور عزیزمان ایران با ۲۱۴ ورزشکار شامل؛ ۱۴۸ مرد و ۶۸ زن در این مسابقه های شرکت می کند و شطرنج، فوتسال، تنیس، موی‌تای، سامبو، کوراش، جوجیتسو، بولینگ، دچرخه‌سواری، شنا، دو و میدانی، وزنه‌برداری، بسکتبال، تکواندو، کیک بوکسینگ، بیلیارد، سوارکاری و کشتی در بخش‌های متفاوت رشته‌هایی هستند که کاروان کشور عزیزمان ایران در این دوره از بازی‌ها در آن شرکت‌کننده دارد.

برنامه کامل این مسابقه ها به شرح زیر است:

پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای ۲۶شهریور تا ۵مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

فوتسال«16 تا ۲۶ سپتامبر-۲۵ شهریور تا ۴مهر»

بسکتبال سه نفره«19تا ۲۴سپتامبر-۲۸شهریور تا ۲مهر»

کشتی کج«19تا ۲۳سپتامبر-۲۸شهریور تا ۱مهر»

بیلیارد«19تا ۲۶سپتامبر-۲۸شهریور تا ۴مهر»

بولینگ«21تا ۲۷سپتامبر-۳۰شهریور تا ۵مهر»

شطرنج«21تا ۲۷سپتامبر-۳۰شهریور تا ۵مهر»

برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد ۲۰۱۷

سوارکاری«21تا ۲۳سپتامبر-۳۰شهریور تا ۱مهر»

دو و میدانی«18تا ۲۰سپتامبر-۲۷تا ۲۹شهریور»

تنیس داخل سالن«17تا ۲۷سپتامبر-۲۶شهریور تا ۵مهر»

جوجیتسو«16تا ۱۹سپتامبر-۲۵تا ۲۸شهریور»

پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی قرار است طی روزهای ۲۶شهریور تا ۵مهر ماه در ترکمنستان برگزار شود.

کینگ بوکسینگ«23تا ۲۷سپتامبر_۱تا ۴مهر»

کوراش:«20تا ۲۲سپتامبر-۲۹تا ۳۱شهریور»

موی تای:«17تا ۲۱سپتامبر-۲۶تا ۳۰شهریور»

سامبو:«24تا ۲۶سپتامبر_۳تا ۵مهر»

برنامه مسابقه های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا-عشق آباد ۲۰۱۷

شنا کوتاه:«22تا ۲۵سپتامبر-۳۱شهریور تا ۳مهر»

تکواندو:«18تا ۲۲سپتامبر-۲۷تا ۳۱ شهریور»

دوچرخه سواری:«18تا ۲۳سپتامبر-۲۷شهریور تا ۱مهر»

کشتی سنتی:«16تا ۱۸سپتامبر-۲۵تا ۲۷شهریور»

وزنه برداری:«18تا ۲۵سپتامبر-۲۷شهریور تا ۳مهر»

کشتی:«24تا ۲۶سپتامبر-۲تا ۴مهر»

در روز افتتاحیه ورزشکاران رشته های فوتسال، تنیس و موی تای و در روز اختتامیه ورزشکاران رشته های بولینگ، شطرنج و تنیس مسابقه می کنند.

برنامه ورزشکاران کشورمان در این مسابقه ها به شرح ذیل است.

روز اول(جمعه ۱۶ سپتامبر۲۵ شهریور)

فوتسال بانوان

ایران- اندونزی(ساعت ۱۱)

جوجیتسو

دسته ۷۷ کیلوگرم – محمد منصوری

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت ۱۷:۳۰ فینال

کشتی با کمربند:آقایان

علی خلیلی ۵۵- کیلوگرم

حمید بهرامی ۶۰- کیلوگرم

ناصر قربانپور ۶۵- کیلوگرم

محمد غلامی ۷۰- کیلوگرم

یاسر محمودی ۸۰- کیلوگرم

داود عوض زاده ۹۰- کیلوگرم

عبدالله حمیدی۱۰۰- کیلوگرم

عبدالواحد محمدی۱۰۰+ کیلوگرم

بانوان

لیلا سیاوشی ۵۰- کیلوگرم

یگانه غریب ۵۵- کیلوگرم

زهرا محمدی ۶۰- کیلوگرم

لیلا سالاروند ۶۵- کیلوگرم

زهرا مجیدی ۷۰- کیلوگرم

سعیده رحیمی ۷۰+ کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰: مرحله مقدماتی

ساعت ۱۷:۳۰: مرحله نهایی

روز دوم(شنبه ۱۷ سپتامبر/ ۲۶ شهریور)

تنیس

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی-انفرادی مردان/راند اول/ساعت ۹:۳۰

انفرادی زنان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

انفرادی زنان-راند اول/ساعت ۹:۳۰

موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای۵۴-کیلوگرم

مصطفی تابوزاده ۵۷-کیلوگرم

علی زرین فر۶۰-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی۶۳٫۵-کیلوگرم

مرحله مقدماتی/ساعت ۱۰:۳۰

روز سوم:«18سپتامبر-۲۷شهریور»

فوتسال مردان

ایران-تائیتی«ساعت ۱۰:۳۰»

دو و میدانی:آقایان

علی خدیور-۴۰۰ متر

امیر مرادی-۸۰۰متر

حسین کیهانی-۳۰۰۰متر

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی / ساعت ۱۷:۳۰ نیمه نهایی-فینال

تنیس داخل سالن:

مردان و زنان راند دوم انفرادی/ساعت ۹:۳۰-۱۶:۰۰

جوجیتسو:نوازا:آقایان

امیر حسین خادمیان ۶۹-کیلوگرم

محمد منصوری ۷۷-کیلوگرم

محسن حمیدی۹۴-کیلوگرم

مسعود حسن زاده،مسعود جلیل وند۹۴+کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی / ساعت ۱۷:۳۰فینال

بانوان

نسیم محمدی ۶۲-کیلوگرم

سوده کمندانی۷۰+کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی / ساعت ۱۷:۳۰فینال

موی تای آقایان

امیر حسین تابو زاده ۵۷-کیلوگرم

علی زرین فر ۶۰-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی ۶۳٫۵-کیلوگرم

رضا احمدنژاد ۶۷-کیلوگرم

سید کاوه سلیمانی ۷۱-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی ۷۵-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ مرحله مقدماتی

بانوان

فاطمه یاوری ۵۱-کیلوگرم

سمیه خزائی ۵۴-کیلوگرم

ساعت ۱۵:۳۰ مرحله مقدماتی

تکواندو:آقایان

مهدی اسحاقی ۵۴-کیلوگرم

مهدی جلیلی۷۴-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ یک چهارم نهایی/ساعت ۱۴:۳۰نیمه نهایی و فینال

بانوان

فاطمه مداحی ۴۶-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ یک چهارم نهایی/ساعت ۱۴:۳۰نیمه نهایی و فینال

روز چهارم:«19سپتامبر-۲۸شهریور»

بیلیارد:آقایان

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰»

اسنوکر ۶نفره «ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰»

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰»

توپ ۹نفره «ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰»

کشتی با کمربند

علی خلیلی ۵۵-کیلوگرم

حمید بهرامی۶۰-کیلوگرم

ناصر قربانپور۶۵-کیلوگرم

محمد غلامی۷۰-کیلوگرم

یاسر محمدی رستم ۸۰-کیلوگرم

داوود عوض زاده ۹۰-کیلوگرم

عبدالله ایری ۱۰۰-کیلوگرم

عبدالواحد محمدی۱۰۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت ۱۷:۳۰ فینال

بانوان

لیلا سیاوشی ۵۰-کیلوگرم

یگانه غریب ۵۵-کیلوگرم

زهرا محمودی۶۰-کیلوگرم

لیلاسالاروند۶۵-کیلوگرم

زهرا مجدی۷۰-کیلوگرم

سعیده رحیمی۷۵-کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ ساعت ۱۷:۳۰ فینال

فوتسال مردان

ایران -اردن«ساعت ۱۲:۴۵»

دو و میدانی

رضاقاسمی-حسن تفتیان ۶۰متر

مسلم نیا دوست-۱۵۰۰متر

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی

همچنین مرحله نهایی مواد ۶۰ متر-۴۰۰-۸۰۰-۳۰۰۰ متر و پرش طول از ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمیدرضا نداف سیچانی-راند دوم-ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰

بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی-راند دوم مرحله مقدماتی- ساعت ۱۶:۰۰

جوجیتسو:بانوان

سوده کمندانی ۷۰+کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای ۵۴-کیلوگرم

مصطفی تابو خزاده ۵۷-کیلوگرم

علی زرین فر۶۰-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی ۶۳٫۵-کیلوگرم

رضا احمدنژاد ۶۷-کیلوگرم

کاوه سلیمانی ۷۱-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی ۷۵-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود

بانوان

فاطمه یاوری ۵۱-کیلوگرم

سمیه خزائی ۵۴-کیلوگرم

زهرا بور بور ۶۳٫۵-کیلوگرم

ساعت ۱۵:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود

تکواندو:مردان

سروش احمدی ۶۳-کیلوگرم

سعید رجبی۸۷-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰نیمه نهایی و فینال

بانوان

ناهید کیانی ۵۳-کیلوگرم:ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰نیمه نهایی و فینال

دوچرخه سواری:اسپرینت:بانوان

فاطمه هداوند

ساعت ۱۷:۳۰ مرحله حذفی-مرحله یک چهارم نهایی

روز پنجم:«20سپتامبر-۲۹شهریور»

کشتی با کمربند:مردان سبک کلاسیک

علی خلیلی۵۵-کیلوگرم

حمید بهرامی۶۰-کیلوگرم

امیر اسماعیلی۶۵-کیلوگرم

محمد غلامی۷۰-کیلوگرم

یاسر محمدی۸۰-کیلوگرم

حامد میرزاپور۹۰-کیلوگرم

محمود پروانه۱۰۰-گیلوگرم

حبیب غلامپور ۱۰۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

بانوان

لیلا سیاوشی ۵۰-کیلوگرم

زهرا یزدانی ۵۵-کیلوگرم

ریحانه شیخیان ۶۰-کیلوگرم

سحر غنی زاده ۶۵۶-کیلوگرم

سارا علیپور ۷۰-کیلوگرم

آسیه شجاعی ۷۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

بیلیارد:آقایان

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰»

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰»مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی»

توپ ۹نفره «ساعت ۹:۳۰و ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی»

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت ۱۳:۳۰ مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی»

توپ ۹نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم و نیمه نهایی»

فوتسال بانوان

ایران-هنک کنگ«ساعت ۱۰:۳۰»

دو و میدانی

امیر مرادی۸۰۰متر،مسلم نیا دوست ۱۵۰۰متر و کیوان قنبرزاده در پرش طول ورزشکارانی هستند که در صورت صعود به فینال از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمیدرضا نداف سیچانی-راند دوم در صورت صعود از ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰

بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی/راند دوم در صورت صعود از ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰

کوراش:آقایان

بهزاد وحدانی ۶۰-کیلوگرم

ساعت ۱۸:۳۰ مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

بانوان

زهرا باقری ۸۷-کیلوگرم

ساعت ۱۸:۳۰ مرحله مقدماتی-نیمه نهایی-فینال

موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای ۵۴-کیلوگرم

مصطفی تابوخزاده ۵۷-کیلوگرم

علی زرین فر ۶۰-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی ۶۳٫۵-کیلوگرم

رضا احمد نژاد ۶۷-کیلوگرم

سید کاوه سلیمانی ۷۱-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی ۷۵-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۱۴:۰۰ مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

با نوان

فاطمه یاوری ۵۱-کیلوگرم

سمیه خزائی ۵۴-کیلوگرم

سعیده غفاری ۶۰-کیلوگرم

زهرا بوربور ۶۳٫۵-کیلوگرم

ساعت ۱۴:۰۰ مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

تکواندو:آقایان

هادی تیران ولی پور ۵۸-کیلوگرم

عرفان ناظمی ۸۰-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ مرحله نیمه نهایی و فینال

بانوان

پریسا جوادی ۶۲-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ مرحله نیمه نهایی و فینال

دوچرخه سواری:آقایان

اسپرینت:احسان خادمی-محمد دانشور

ساعت ۱۷:۳۰ مرحله حذفی-۱/۸ نهایی

بانوان

اسپرینت:فاطمه هداوند

ساعت ۱۷:۳۰ مرحله نیمه نهایی-رده های پنجم تا هشتم-فینال

روز ششم:«21سپتامبر-۳۰شهریور»

کوراش:قزاق:آقایان

امید خدمتی ۷۰-کیلوگرم

علی مهدی زاده ۹۰-کیلوگرم

سعید قاسمی ۹۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

کوراش پهلوانی

محمد نادری ۷۰-کیلوگرم

آرش محبی۹۰-کیلوگرم

احمد میرزاپور ۹۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

بیلیارد:آقایان

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی»

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۹:۳۰ و ۱۳:۳۰مرحله مقدماتی»/ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

توپ ۹نفره «ساعت ۹:۳۰و ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی»

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت ۱۳:۳۰ مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی»

توپ ۹نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم و نیمه نهایی»

بولینگ انفرادی:آقایان

باقر احمدی-ابراهیم اوشانی

ساعت ۸:۰۰ و ۱۳:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهار م نهایی-نیمه نهایی و فینال

شطرنج استاندارد:آقایان

پویا ایدنی-پرهاد مقصد لو

ساعت ۸:۳۰ راند اول/ساعت ۱۵:۳۰ راند دوم

سوارکاری:آقایان:رقابت فردی

امیر حسین حبیبی-داوود پوررضا-علی رحمتی

ساعت ۹:۳۰-۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ مرحله حذفی

فوتسال مردان

ایران-قرقیزستان«ساعت ۱۰:۳۰»

تنیس:آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی

ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ راند سوم در صورت صعود

دوبل مردان

امیر والا معدنچی-حمید نداف سیچانی

ساعت ۹:۳۰ راند دوم/ساعت ۱۶:۰۰ راند سوم در صورت صعود

بانوان:انفرادی

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ راند سوم در صورت صعود

دوبل بانوان

مهتاخانلو-کیمیا رحمانی

ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ راند دوم در صورت صعود

کوراش:آقایان

قنبرعلی قنبری ۶۶-کیلوگرم

امیدتزتاک ۷۳-کیلوگرم

الیاس علی اکبری ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ نیمه نهایی و فینال

بانوان

زهرا نادری ۶۳-کیلوگرم

راحله اصغری-محبوبه بیدل ۷۰-کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ نیمه نهایی و فینال

موی تای:آقایان

امیر حسین کمره ای ۵۴-کیلوگرم

مصطفی تابو زاده ۵۷-کیلوگرم

علی زرین فر۶۰-کیلوگرم

مسعود عبدالملکی ۶۳٫۵-کیلوگرم

رضا احمدنژاد ۶۷-کیلوگرم

کاوه سلیمانی ۷۱-کیلوگرم

سید کیوان سلیمانی ۷۵-کیلوگرم

مجید هاشم بیگی ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۱۴:۰۰ مرحله فینال در صورت صعود

بانوان

فاطمه یاوری ۵۱-کیلوگرم

سمیه خزائی ۵۴-کیلوگرم

زهرا بور بور ۶۳٫۵-کیلوگرم

ساعت ۱۴:۰۰ مرحله یک فینال در صورت صعود

تکواندو:آقایان

سالار وحیدی ۶۸-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

بانوان

طیبه پارسا ۵۷-کیلوگرم

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

دوچرخه سواری:اسپرینت

آقایان

محمد دانشور-احسان خادمی

ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی در صورت صعود

روز هفتم:«22سپتامبر-۳۱شهریور»

آلیش:آقایان

حمید بهرامی ۶۰-کیلوگرم

محمد غلامی ۷۰-کیلوگرم

هادی سلیمی ۸۰-کیلوگرم

داوود عوض زاده ۹۰-کیلوگرم

عبدالله ایری ۱۰۰-کیلوگرم

عبدالواحد محمدی ۱۰۰+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقمداتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

بانوان

زهرا محمودی ۶۰-کیلوگرم

لیلا سالاروند ۶۵-کیلوگرم

زهرا مجدی ۷۰-کیلوگرم

مریم احمدی ۷۵-کیلوگرم

سعیده رحیمی ۷۵+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقمداتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

اسنوکر آقایان:بیلیارد

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰ یک چهارم نهایی

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

توپ ۹نفره «ساعت ۹:۳۰ صبح فینال

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت ۱۳:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

توپ ۲ نفره اسکیت بورد ۹ توپ مردان:ساعت ۱۳:۳۰ مرحله مقدماتی

بانوان

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۱۳:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی»

توپ ۹نفره انفرادی «ساعت ۱۳:۳۰ فینال در صورت صعود»

شطرنج استاندارد:آقایان

پرهام مقصد لو_پویا ایدنی

ساعت ۸:۳۰ راند سوم

بانوان

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه /ساعت ۸:۳۰ راند سوم/ساعت ۱۵:۳۰ راند چهارم

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف ساعت ۹:۳۰ و ۱۵:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

بانوان دوبل زنان

شهرزاد بنی سعید-مهتاخانلو /ساعت ۹:۳۰ و ۱۵:۳۰ مرحله یک چهار م نهایی در صورت صعود

تکواندو آقایان:پومسه انفرادی

کوروش بختیار-علی سهرابی ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه تیمی مردان

کوروش بختیار-علی سهرابی و محمد صادق فتوحی

ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه انفرادی بانوان

نرجس میناخانی-ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

پومسه تیمی بانوان

مرجان سلحشوری-مهسا صادقی و نرجس میناخانی ساعت ۸:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۴:۳۰ نیمه نهایی و فینال در صورت صعود

دوچرخه سواری آقایان:اسپرینت

محمد دانشور-احسان خادمی ساعت ۱۷:۳۰ مسابقه فینال ۱ و ۲

بانوان کایرین

فاطمه هداوند ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی-فینال

کوراش آقایان

شایان خیر اندیش-مجتبی زمانی ۹۰-کیلوگرم

مجتبی نیک بین ۱۰۰-کیلوگرم

کامران رستمی ۱۰۰+کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ نیمه نهایی و فینال

شنا آقایان

سینا غلامپور-بنیامین قره حسنلو ۵۰متر آزاد: ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی ساعت ۱۷:۳۰فینال

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد-۱۰۰متر کرال سینه-ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی ساعت ۱۷:۳۰فینال

مهدی انصاری-جمال چاووشی فر-۲۰۰متر مسافت کوتاه-ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

آریا نشسمی شاد-جمال چاووشی فر-مهدی انصاری-سینا غلامپور-۴*۵۰ متر امدادی مختلط تیمی- -ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

وزنه برداری آقایان

صالح چراغی-علی میری دسته ۸۵کیلوگرم ساعت ۱۸:۳۰

روز هشتم:«:23سپتامبر-۱مهر»

وزنه برداری آقایان

سهراب مرادی دسته ۹۴کیلوگرم ساعت۱۸:۳۰

دوچرخه سواری آقایان:کایرین مردان

محمد دانشور-محمود پراش ساعت ۱۰:۳۰ راند اول و شانس مجدد/ساعت ۱۷:۳۰ نیمه نهایی و فینال

OMNIUM SCRATH

محمد گنج خانلو ساعت ۱۰:۳۰تا ۱۷:۳۰مرحله مقدماتی وفینال

بانوان :پرستو باستی نیمه استقامت-اسکرچ ساعت ۱۰:۳۰ و۱۷:۳۰

شنا آقایان

جمال چاووشی فر ۵۰متر کرال پشت ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد ۱۰۰متر کرال سینه ساعت۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-علیرضا یاوری ۱۰۰ متر پروانه ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-بنیامین قره حسنلو-سینا غلامپور-علیرضا یاوری ۴*۱۰۰متر آزاد ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

کیک بوکسینگ آقایان

مصطفی پور فرج۶۹-کیلوگرم – پوینت فایتینگ ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی

فول کنتاکت

مسعود رضایی ۵۷-کیلوگرم

حمید امنی ۶۷-کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ صبح مرحله مقدماتی

lowkick:

امید احمدی صفا ۵۱-کیلوگرم

ایرج مرادی ۶۳٫۵-کیلوگرم

علی بنی اسد۷۱-کیلوگرم

محمود ستاری ۸۱-کیلوگرم

ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰مرحله مقدماتی

کیک لایت:

مصطفی پور فرج ۶۹-کیلوگرم

میر داوود موسوی ۷۴۰کیلوگرم

بانوان:فول کنتاکت

فاطمه علیزاده ۵۶-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

کیک لایت:

شهناز میر حیدری ۶۰-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ و ۱۷:۳۰مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

پوینت فایتینگ:point faghting

شهناز میر حیدری ۵۵-کیلوگرم ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف/ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰راند دوم

بانوان:

شهرزاد بنی اسد-مهتا خانلو/ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰راند دوم

فوتسال مردان

مرحله یک چهارم نهایی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه همان روز برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتسال کشورمان در صورت صعود در یکی از این ساعت ها به مصاف حریفش خواهد رفت.

سوارکاریپرش با اسب آقایان

امیر حسین حبیبی-داوود پور رضایی- علیرضا عامری -علی رحمتی/ساعت ۹:۳۰ صبح مرحله سوم حذفی/ساعت۱۳:۳۰ فینال

شطرنج آقایان:بخش استاندارد

پرهام مقصد لو-پویا ایدنی/ساعت ۸:۳۰ راند پنجم-ساعت ۱۶:۰۰ راند ششم

بانوان:بخش استاندارد

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه/ساعت ۸:۳۰ راند پنجم-ساعت ۱۶:۰۰ راند ششم

بولینگ آقایان

باقر احمدی-ابراهیم اوشانی/ساعت ۸:۳۰ و ۱۳:۰۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی-نیمه نهایی-فینال

اسنوکر آقایان

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۹:۳۰-۱۳:۳۰ نیمه نهایی

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت ۱۳:۳۰ مرحله نیمه نهایی نهایی

توپ ۲ نفره اسکیت بورد ۹ توپ مردان:ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ یک چهارم نهایی

اسنوکر تیمی مردان:امیر سرخوش-حسین وفائی-سهیل واحدی/ساعت ۹:۳۰ یک چهارم نهایی/ساعت ۱۳:۳۰ نیمه نهایی

بانوان

اسنوکر ۶نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

توپ ۱۰نفره انفرادی «ساعت ۱۳:۳۰ مرحله مقدماتی

کشتی با کمربند

آقایان:آلیش کلاسیک

حمید بهرامی،قاسم نوروزی ۶۰- کیلوگرم

محمد غلامی ۷۰- کیلوگرم

هادی سلیمی ۸۰- کیلوگرم

حامد میرزاپور ۹۰- کیلوگرم

محمود پروانه۱۰۰- کیلوگرم

عبدالواحد محمدی۱۰۰+ کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

بانوان

زهرا یزدانی ۵۵- کیلوگرم

ریحانه شیخیان ۶۰- کیلوگرم

سحر غنی زاده ۶۵- کیلوگرم

سارا علیپور ۷۰- کیلوگرم

الهه رضایی ۷۵- کیلوگرم

آسیه شجاعی ۷۵+کیلوگرم

ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال

روز نهم:«24سپتامبر-۲مهر»

اسنوکر آقایان

حسین وفائی-سهیل واحدی/مرحله مقدماتی ساعت ۹:۳۰ و۱۳:۳۰ و ۱۷:۳۰

اسنوکر تیمی مردان:امیر سر خوش-حسین وفائی-سهیل واحدی/ساعت ۹:۳۰مرحله فینال در صورت صعود

اسنوکر۳ نفره Cushion Carom Singles:«ساعت ۱۷:۳۰ مرحله فینال

بیلیارد تک نفره انگلیسی ساعت ۱۳:۳۰ مرحله نهایی

تک نفره سبک پویای سبک هرم روسیه «ساعت ۱۳:۳۰ نیمه نهایی

توپ ۲ نفره اسکیت بورد ۹ توپ مردان:ساعت ۱۳:۳۰ مرحله نیمه نهایی

بانوان

توپ ۱۰نفره انفرادی «ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی

شطرنج آقایان:بخش استاندارد

پویا ایدنی-پرهام مقصد لو/ساعت ۸:۳۰ راند دوم

بانوان

میترا حجازی پور-سارا سادات خادم الشریعه /ساعت ۸:۳۰ راند دوم

فوتسال بانوان

مرحله یک چهارم نهایی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه همان روز برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتسال کشورمان در صورت صعود در یکی از این ساعت ها به مصاف حریفش خواهد رفت.

تنیس آقایان

امیر والا معدنچی-حمید نداف /ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ مرحله یک چهار م نهایی

دوبل مردان:امیر والا معدنچی-حمید نداف/ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ مرحله یک چهار م نهایی

بانوان انفرادی:

شهرزاد بانی سعید-مهتاخانلو/ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ مرحله یک چهار م نهایی

دوبل تیمی:شهرزاد بانی سعید-مهتاخانلو/ساعت ۹:۳۰ و ۱۶:۰۰ مرحله یک چهار م نهایی

کیک بوکسینگ آقایان:پوینت فایتینگ

مصطفی پور فرج ۶۹-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهار م نهایی

محمد حسین پور فرج ۷۹-:کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی

فول کنتاک:

مسعود رضایی۵۷-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

حمید امنی۶۷-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

low kick

امید احمدی صفا ۵۱-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

ایرج مرادی ۶۳٫۵-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

علی بنی اسد ۷۱-کیلوگرم ساعت ۱۷:۳۰مرحله یک چهارم نهایی

محمود ستاری ۸۱-کیلوگرم مرحله نیمه نهایی در صورت صعود

kick light

داوود موسوی ۷۴-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

مصطفی پور فرج ۶۹-کیلوگرم ساعت ۱۷:۳۰ مرحله یک چهارم نهایی

بانوان

point faghting

شهناز میر حیدری ۵۵-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

LOW KICK

عاطفه بالین پرست ۵۲-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی

FULL KONTACT

فاطمه علیزاده ۵۶-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

شنا آقایان

جمال چاووشی فر-محسن مهمان نواز ۵۰متر کرال پشت ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-آریا نسیمی شاد ۵۰متر کرال سینه ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

علیرضا یاوری-مهدی انصاری۱۰۰ متر پروانه ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

مهدی انصاری-بنیامین قره حسنلو-سینا غلامپور-علیرضا یاوری ۴*۱۰۰ آزاد ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۷:۳۰ فینال در صورت صعود

سامبو آقایان

سید سعید مدنی ۶۸-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۶:۳۰ فینال در صورت صعود

ایرج امیر خانی ۹۰-کیلوگرم ساعت ۹:۳۰ مرحله مقدماتی/ساعت ۱۶:۳۰ فینال در صورت صعود

وزنه برداری آقایان

علی هاشمی و علیرضا سلیمانی ساعت ۱۸:۳۰

کشتی‌ آزاد

نادر حاج آقانی ۵۷-کیلوگرم ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

فرزاد خلیلی ۶۵-کیلوگرم ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

حسین الیاسی ۷۴-کیلوگرم ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

حسن رحیمی ۹۷-کیلوگرم ساعت ۱۰:۳۰ مرحله مقدماتی و نیمه نهایی/ساعت ۱۷:۳۰فینال

بروز رسانی می شود……

واژه های کلیدی: مسابقه | فوتسال | سلیمانی | مردان | فوتسال | بازی های داخل سالن آسیا | برنامه بازی های داخل سالن | اخبار کمیته ملی المپیک

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>