خانه » ورزشی » مدارک مورد نیاز را جهت تخفیف بدهی مالیاتی ارائه می کنیم / درودگر
 

 

مدارک مورد نیاز را جهت تخفیف بدهی مالیاتی ارائه می کنیم / درودگر

عضو هیئت رئیسه شرکت لیگ برتر فوتبال گفت: با ارائه اسناد و مدارک می توانیم از اداره مالیات تخفیف بگیریم تا بدهی خود را تسویه حساب کنیم.

مدارک مورد نیاز را جهت تخفیف بدهی مالیاتی ارائه می کنیم / درودگر

صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛درباره اوضاع قرارداد با شرکت تبلیغات محیطی بازی های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: هدایت ممبینی به صورت جدی پیگیر این عنوان است و مذاکراتی با شرکت های سابق و تازه داشته هست. به هر حال ممبینی تلاش می کند تا درآمد فوتبال را بازگرداند.

او راجع به اوضاع بدهی مالیاتی سازمان لیگ برتر فوتبال بیان کرد: تاج و کفاشیان روز چهارشنبه از اداره مالیات پیگیر این عنوان شدند و مسئولان مالیاتی معتقدند که اظهار نامه مالیاتی سال گذشته را ندادیم و همین عنوان باعث زیاد کردن بدهی ها شده است هست. طبق ماده ۲۵۱ اجازه داده شده است که نسبت به بدهی مالیاتی اعتراض کنیم و اکنون با ارائه مدارک و اسناد مورد نیاز می تواینم از اداره مالیات تخفیف بگیریم .

مدارک مورد نیاز را جهت تخفیف بدهی مالیاتی ارائه می کنیم / درودگر

درودگر راجع به اشتباه سامانه بلیت الکترونیکی در فروش بلیت به بانوان بیان کرد: من به علت مشغله شخصی اطلاعی از این عنوان ندارم .

عضو هیئت رئیسه شرکت لیگ برتر فوتبال راجع به بازی پیشکسوتان پرسپولیس و خبرنگاران به یاد مرحوم ایرج بابا حاجی خاطر نشان کرد: مرحوم بابا حاجی شب و روز جهت تهیه خبر تلاش می کرد و همواره در فدراسیون فوتبال حضور داشت. وی خوش برخورد بود و واقعیت ها را بیان می کرد. به هر حال مرد توانمندی بود که سریع از بین ما رفت.

انتهای خبر/

درآمد فوتبال را از تبلیغات محیطی بر می گردانیم

واژه های کلیدی: هدایت ممبینی | هیئت رئیسه | تبلیغات | فوتبال | اداره | مالیات | اخبار شرکت لیگ برتر فوتبال | صادق درودگر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>