خانه » دنیای مد » مدل طلا و جواهرات » معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید
 

 

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

یاسین رامین همسر مهناز افشار | انتخابات ریاست جمهوری | پنجمین دوره انتخابات | احمدی نژاد | یاسین رامین | سجاد عبادی | رحیم عبادی | احمدی نژاد | دانشگاه | رس

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید 

به شما مشهور ترین آقازاده هاي ایرانی در دنیای سیاست را معرفی می کنیم که افراد مشهور کاملا شناخته شده است جهت مردم میباشند. معروفترین آقازاده ها در کشور عزیزمان ایران , بیانات تازه فرزند محمدرضا عارف درمورد ماجرای «ژن مفید» بار دیگر دقت ها را به پدیده آقازاده ها جلب کرده هست.هر چند در هجمه ها به پسر عارف انگیزه هاي سیاسی قابل ردیابی است ولی در مجموع افکار عمومی هیچ گاه نظر مثبتی نسبت به آقازاده ها نداشته.

آن ها همۀ وقت} متهم بوده اند به رانتخواری و بهره گیری از موقعیت پدران ارزش جهت پیشرفت هاي اقتصادی و اجتماعی.به این بهانه فهرستی تهیه کرده ایم از آقازاده هاي مشهور جناح هاي سیاسی ایران.گرچه که این فقط اسامی افرادی است که در رسانه ها شناخته شده است میباشند؛وگرنه تعداد آقازاده هایي که زندگی انها زیر ذره بین نیست خیلی اکثر از این لیست هاست.

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

معروفترین آقازاده ها در ایران
نام هایي از این لیست بیرون میباشند که گاهی اخبار غیررسمی درمورد فعالیت هاي آن ها انتشار می شود و سریع هم فراموش میشود مثل تصویرهای حاشیه ساز منتسب به فرزند علی آبادی معاون تربیت بدنی دولت نهم یا فعالیت هاي رسانه اي تازه فرزند جت الاسلام زم. همین حالا خبر پرونده مربوط به یک شکایت مالی از پسر معصومه ابتکار بر سر زبان هاست

یا ماجرای مربوط به دختر نعیمه اشراقی در کانادا یا پرونده مربوط به پسر حجت الاسلام فلاحیان که به یک قتل غیرعمد ختم شد و داستان پسر آن مدیر صنایع مس در دولت دهم و عکس هاي اوقات خوشش در خارج از کشور.داستان آقازاده ها داستان طول و درازی هست. داستان آقازاده هاي بیزینسمن و داستان آقازاده هاي سیاست ورز،و تازه یادمان باشد این پرونده می تواند به دامادها و برادرها هم وصل بشود.

یاسین رامین همسر مهناز افشار | انتخابات ریاست جمهوری | پنجمین دوره انتخابات | احمدی نژاد | یاسین رامین | سجاد عبادی | رحیم عبادی | احمدی نژاد | دانشگاه | رس

ایرانی هستیم دیگر، از آن بالا تا آن پایین همۀ خانواده دوست!

گروه دیگری از آقازاده ها هم میباشند که خودشان رسما ردای سیاستمداران را بر تن کرده اند و حتی بعضی از مدیران ارشد نظام میباشند. علی مطهری، سورنا ستاری، علی جنتی، مهدی خزعلی، محمدرضا و علیرضا بهشتی، فرزندان آیت الله طالقانی، محمد مهدی تندگویان، مهدی مفتح واز جمله افراد مشهور میباشند که صرفا اعتبار خود را از نام پدران معروف ارزش نمیگیرند.

هر چند مطمئنا نسبت ارزش با پدران معروف ارزش موجب راه هموارترشان در پیچ و خم هاي سیاست یا صدارت بوده هست، بنابراین قرار دادن نام انها را باید از لیست آقازاده هاي غوغایی کنار گذاشت به خصوص که بعضی از آن ها با افکار سیاسی پدران ارزش زاویه دارند.

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

۱٫ محمد یاسین رامین «فرزند محمد علی رامین معاونت مطبوعاتی احمدی نژاد»

عبارات مهم : یاسین رامین همسر مهناز افشار – انتخابات ریاست جمهوری

نام یاسین رامین دو مرتبه به شدت مورد دقت رسانه ها قرار گرفت. نخستین بار هنگامی که ماجرای ازدواج او با مهناز افشار
پیش آمد و دومین بار به علت پرونده قضایی اش. او مدیر شرکت رشد، یکی از شرکت هاي وابسته به هلال احمر هست
که در وقت تحریم ها نقش شرکت واسطه را جهت واردات دارو ایفا میکرد و همین اتفاق گویا با ولی و اگرهایی همراه شد
تا جایی که هلال احمر در سال ۹۵ از او شکایت و یاسین رامین را روانه زندان کرد.

دادگاه جهت فرزند رامین وثیقه ۲۹ میلیاردی تعیین کرد و تجربه زندان او اکثر از ۶ ماه طول نکشید.گرچه پرونده او همچنان باز است و هنوز هیچ اتهامی اثبات نشده هست.

یاسین رامین همسر مهناز افشار | انتخابات ریاست جمهوری | پنجمین دوره انتخابات | احمدی نژاد | یاسین رامین | سجاد عبادی | رحیم عبادی | احمدی نژاد | دانشگاه | رس

۲٫ الیاس قالیباف «فرزند باقر قالیباف شهردار شهر تهران»
«او یک معلم هست»؛ این توصیفی بود که پدرش در تصویر العمل به شایعه سازی ها اطراف فرزندش بیان کرد ولی فعال بودن الیاس در رسانه هاي وابسته به پدرش بر کسی پوشیده نیست. استان تهران امروز، سایت فردا و … از جمله مواردی بودند که سکانداری ارزش در دست پسر سردار بود.

گرچه ناگفته نماند که به روایت خبرآنلاین در کنار این فعالیت رسانه اي، الیاس با موسسه مهر هشتم در بلوار سعادت آباد و ایجاد مدرسه هاي زنجیره اي، طبق گفته پدرش مشغول فعالیت فرهنگی هست.

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

۳٫ مهدی احمدی نژاد «فرزند محمود احمدی نژاد مدیر دولت نهم و دهم»

مهدی، تنها فرزند مدیر جمهور سابق است که در کنار نام پدرش، نام پدر همسر خود یعنی رحیم مشایی را نیز یدک می کشد.نه تنها ازدواج سیاسی او که حتی ادامه تحصیل او در دانشگاه صنعتی شریف شعبه کیش موجب شد تا با یک حساب و کتابسرانگشتی، خبر تحصیل با هزینه خاص این پسر احمدی نژاد مورد دقت قرار بگیرد.

روزی هم غلامحسین کرباسچیدر انتقاد از فعالیت هاي اقتصادی پسر احمدی نژاد خواسته بود که «راجع به حضور پسر آقای احمدی نژاد در شستاو معاملات اقتصادی ارزش در کیش» تأمل شود.

۴٫ میثم مظفر «فرزند حسین مظفر نماینده پیشین مجلس و از مدیران ستاد قالیباف»
میثم مظفر تا همین چند هفته پیش مدیرعامل تاکسیرانی شهر تهران بود.حسین مظفر در برابر انتقادهایی که به حضور پسرش در تاکسیرانی شده است بود گفته بود:«میثم ما گذشته از این معاون شرکت فرهنگی هنری شهرداری بود و گذشته از آن هم قائم مقام شهردار بودو حتی گذشته از آن نیز پست هایي داشته که وزرای ما آن را نداشتند. اتفاقا میثم ما به جرم مظفر بودن از مناصب بالا محروم مانده هست.

ایشان از هجده سالگی در تشکیلات بوده و اداره جلسات ۲۰۰۰ نفری را به عهده داشته هست.
او مشاور منطقه آزاد کیش و مدیرکل اتحادیه دانش آموزان کشور بوده و بعنوان مشاوران جوان مدیر جمهور فعالیت می کرده هست.همین طور ایشان عضو هیات مدیره موسسه آی تی ومعاون شرکت فرهنگی شهرداری بوده وقرار بود شهردار یکی از مناطق شود.»

۵٫ فریدالدین حداد عادل «فرزند غلامعلی حداد عادل نماینده ادوار مجلس»
مهم ترین عکس از فریدالدین، تصویری بود که در وقت انتخابات مخابره شد. زمانی که ابراهیم رئیسی در قامت یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم جهت ضبط گفتگو به صدا و سیما رفته بود، این فرید حداد عادل بود که تلاش کرد تا با قرار گرفتن در کادر دوربین، نشان دهد همه ي وقت قرار نیست در پشت صحنه بماند و با همراهی رئیسی تلاش کرد که پیامی را به دیگر نامزد اصولگرا یعنی قالیباف مخابره کند.

او عمده هم از فعالیت هاي سیاسی و رسانه اي دور نبود چه آن که سیاستگذاری در رسانه هاي اصولگرا مثل پنجره، مثلث، هفته نامه همشهری جوان و … «در دوره هاي گوناگون» را در کارنامه خود دارد. فریدالدین مدیریت مدرسه فرهنگ که پدرش بنیانگذارش بوده را نیز بر عهده دارد. در واقع او یک پایش در سیاست و پای دیگرش در فرهنگ هست، مثل پدرش که به علت این دوگانگی لقب «ادیب سیاستمدار» را گرفته هست.

۶٫ فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر هاشمی «فرزندان آیت الله هاشمی»
فاطمه فرزند ارشد آیت الله است که اکثر در حوزه مریضی هاي خاص فعالیت می کند. فرزند دوم خانواده هاشمی، محسن هست؛ صورت اي که علی رغم دیگر اعضای خانواده اش تا جایی که ممکن است خود را از فضای سیاسی دور نگه داشته. او که اکثر تخصص را بر واکنش‌ و کار خود حاکم کرده هست،۱۳ سال ریاست هیات مدیره و مدیرعامل شرکت متروی استان تهران را عهده دار بود و چند سال بعد از شهردار شدن قالیباف از این سمت کنار رفت.

مهدی نیز مثل خواهرش فائزه، زندان را تجربه کرده هست. او از سال ۹۴ به تهمت رشوه و ارتشاء به ۱۰ سال زندان محکوم شد.او در دوره اي ریاست شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را بر عهده داشت. یاسر هاشمی،آخرین فرزند آیت الله که نامش با دانشگاه آزاد و مجمع تشخیص مصلحت نظام گره خورده است ورئیس دفتر پدر در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بود ولی بعد از فوت آیت الله در جریان عوض کردن و تحولات دانشگاه آزاد،سمت ریاست دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد از او گرفته شد.

۷٫ محمد علیخانی «فرزند قدرت الله علیخانی نماینده پیشین قزوین در مجلس»
وقتی شورای بینظیر سیاستگذاری اصلاح طلبان لیست مورد حمایت خود را جهت پنجمین دوره انتخابات شورای شهر استان تهران اعلام کرد،آن قدر وقت اندکی تا روز انتخابات مانده بود که کمتر کسی دقت کرد فرزند نماینده پیشین مجلسیعنی محمد علیخانی هم در این لیست قرار گرفته. این علی رغم وعده اي بود که زعمای اصلاح طلب مبنی برقرار نگرفتن فرزندان صورت هاي سیاسی در لیست داده بودند.

محمد علیخانی گرچه گذشته تر در مجلس هفتم نماینده قزوین بوده و در این دوره هم به لطفقرارگیری در لیست مورد حمایت اصلاح طلبان توانست آرای مورد نیاز جهت ورود به شورای شهر را کسب کند.او در دوره اي قائم مقام شرکت ترافیک شهرداری استان تهران هم بوده و بعنوان مشاور وزیر نفتدر دولت یازدهم فعالیت می کرد.

۸٫ فاطمه حسینی «فرزند صفدر حسینی مدیر سابق شرکت صندوق توسعه ملی»
همزمانی حضور او در مجلس دهم و قرار گرفتن نام پدرش در لیست دریافت کنندگان حقوق هاي نامتعارف، موجب شد تا ترکش هاي این اتفاق، وی را هم بی نصیب نگذارد. او متولد ۱۳۶۴ است و به واسطه قرارگیری در لیست مورد حمایت اصلاح طلبان توانست وارد مجلس شود.

اصولگرایان حرف و حدیث هایي در مورد فعالیت هاي اقتصادی همسر او مطرح کرده اند،ضمن اینکه او با مدرک کارشناسی ارشد در دوران تبلیغات انتخاباتی مجلس خود را دکتر معرفی کرده بود.نطق او در دفاع از فعالیت هاي اقتصادی پدر و همسرش، انتقادهای بسیاری را برانگیخت. اظهارنظری با کلیدواژه«سفره انقلاب» به او منتسب است که هیچ مرجع رسمی را نمی توان پیدا کرد که اوواقعا چنین جمله هایی را در دفاع از پدرش بیان کرده باشد.

۹٫ حمیدرضا عارف «فرزند محمدرضا عارف، معاون مدیر جمهور در دولت هشتم و مدیر شورای فوق العاده اصلاح طلبان»

حمیدرضا عارف یک فعال اقتصادی است و در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کند.او در سال ۱۳۸۴ و در سن ۲۷ سالگی یکی از افرادی بود که شرکت ام تی ان آفریقای جنوبیرا جهت عقد قرارداد و راه اندازی اپراتور دوم موبایل به کشور عزیزمان ایران آورد.هر چند که خودش گفته دولت وقت نقش وی را در انعقاد این قرارداد نادیده گرفته هست.حمیدرضا عارف در انتخابات اتاق بازرگانی هم عضویت کرده بود که در نهایت پیروز به کسبرأی مورد نیاز جهت ورود به پارلمان بخش شخصی نشد.

۱۰٫ مصطفی طبسی «فرزند آیت الله واعظی طبسی تولیت فقید آستان قدس رضوی»
«زلال بی انتها» نام مستندی بود که نام مصطفی را بر سر زبان ها انداخت.داستان از زمانی شروع شد که سحر ریحانی در گفت و گو اي بعنوان تهیه کننده این مستند از هزینه یک میلیارد و پانصد هزار تومانی این فیلم و کمک قابل دقت مصطفی طبسی در قامت مدیر دفتر تولیت آستان قدس خبر داد.

این افشاگری با حاشیه هاي بسیاری همراه شد تا جایی که جمعی از صورت هاي شناخته شده است فرهنگی و رسانه اي کشور در نامه اي خطاب به تولیت آستان قدس، خواهان بررسی این عنوان شدند.

۱۱٫سجاد عبادی «فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی»
همسر آزاده نامداری جوانی است به نام سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی و فریده ماشینی.سجاد عبادی متولد ۱۳۶۰ و فارغ التحصیل رشته سیاستگذاری عمومی و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی«غیردولتی» مهر البرز استو پدرش قائم مقام و عضو هیات علمی همان دانشگاه.

پدر سجاد عبادی رحیم عبادی است که دارای سوابق طولانی در آموزش و پرورش استو مدتی مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش هم در کارنامهاو به چشم میخورد. او در دولت اصلاحات به ریاست شرکت ملی جوانان رسید.

مرحومه فریده ماشینی مادرسجاد عبادی که الان در قید حیات نیست فارغ التحصیل مطالعات زنان ازدانشگاه علامه و مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر بود اکثر بعنوان پژوهشگر و فعال زنان شناخته می شد .خانم ماشینی در خرداد ۹۱ و بعد از مدتی مبتلا به سرطان درگذشت

فرزندان صورت هاي سیاسی مشهور،یاسین رامین همسر مهناز افشار،آزاده نامداری و همسرش،عکس هاي فرزندان افراد سیاسی

واژه های کلیدی: یاسین رامین همسر مهناز افشار | انتخابات ریاست جمهوری | پنجمین دوره انتخابات | احمدی نژاد | یاسین رامین | سجاد عبادی | رحیم عبادی | احمدی نژاد | دانشگاه | رسانه ها | انتخابات

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

معروف ترین آقازاده های سیاست را بشناسید

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>