خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » با سردار سلیمانی دیدار نداشتم اما…/ وزیر خارجه قطر
 

 

با سردار سلیمانی دیدار نداشتم اما…/ وزیر خارجه قطر

وزیر خارجه قطر در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت: در بغداد با سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

با سردار سلیمانی دیدار نداشتم اما.../ وزیر خارجه قطر

وزیر خارجه قطر در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت: در بغداد با سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

وزیر خارجه قطر :ایران تمام گذرگاه‌ها را بر روی ما باز کرد و …

محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر در گفت‌وگو با روسیا الیوم گفت: در بغداد با سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیدار نداشتم.

عبارات مهم : شورای همکاری خلیج فارس – سردار قاسم سلیمانی
وی هم‌چنین گفت: طرف برابر به ما وقت و وقت دفاع از خود نمی‌دهد و آمریکا هر لحظه از مبارزه ما با تروریست‌ها تمجید کرده است و کشور عزیزمان ایران کشور همسایه ما است و ما خواهان روابط دوستانه با آن هستیم.

وزیر خارجه قطر در ادامه گفت: بعد از این‌که بعضی کشورهای عربی روابطشان را با ما قطع کردند کشور عزیزمان ایران تمام گذرگاه‌ها را بر روی ما باز کرد و ما اگر به چیزی نیاز پیدا کنیم با کشور عزیزمان ایران همکاری خواهیم کرد و بر اساس چارچوب شورای همکاری خلیج فارس همکاری تجاری با کشور عزیزمان ایران جرم نیست و از نظر همکاری اقتصادی با کشور عزیزمان ایران از میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس کشور قطر رتبه دوم را دارد.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار اخباری منسوب به تمیم بن حمد، امیر قطر در رسانه‌های عربی و بعضی از کشورهای عربی از جمله عربستان، مصر، امارات و بحرین کشور قطر را حامی تروریسم خواندند و بعد از قطع روابط دیپلماتیک با این کشور حریم‌های زمینی، دریایی و هوایی را به روی آن بستند.

هم‌چنین روزنامه سعودی عکاظ مدعی شده است بود که محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر با سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس کشور عزیزمان ایران دیداری محرمانه داشته است و در این دیدار اتفاقات عجیبی رخ داده است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

با سردار سلیمانی دیدار نداشتم اما…/ وزیر خارجه قطر

واژه های کلیدی: شورای همکاری خلیج فارس | سردار قاسم سلیمانی | فرمانده سپاه قدس | سردار سلیمانی | کشورهای عربی | دریایی | امارات | بغداد | ایران | همکاری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>