خانه » ورزشی » نشست ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد
 

 

نشست ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار شد

نشست ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولان سازمانهای متفاوت برگزار شد.

نشست ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی 2018 روسیه برگزار شد

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال عصر امروز نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شرکت فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد ، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، شرکت میراث فرهنگی، شرکت فرهنگی و هنری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.
در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران کشور عزیزمان ایران و سازماندهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.
مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک وقت مغتنم است که باید از آن به عالی ترین شکل ممکن استفاده کنیم. باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابتهای جام جهانی روسیه داشته باشیم.
وی گفت: برنامه و هدف فدراسیون فوتبال این است که از وقت به وجود آمده عالی ترین بهره را ببرد. بر همین اساس قصد داریم تا هوادارانمان را با سازماندهی و برنامه ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی صعود نکرده و مردم کشور عزیزمان ایران در این صعود سهیم بوده اند. بر همین اساس از ۲۷۰ دقیقه ای که در مرحله اول بازیها در اختیار داریم باید عالی ترین استفاده را کنیم. ۴ میلیارد نفر ما را در سراسر دنیا می بینند و نباید این وقت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه ریزی در رقابتهای جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در ۱۲ شهر روسیه قرار است مسابقه های جام جهانی برگزار شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای متفاوت ارزیابی های مورد نیاز را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می دهند.
در ادامه نشست مسئولان حاضر در این جلسه نکات مختلفی را در جهت حضور هواداران و برنامه ریزی های متفاوت ارائه کردند.
مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه ریزی دقیق تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و ۱۲ شهری که میزبان این دوره از بازیها هستند، صورت گیرد.
انتهای پیام/

برنامه ریزی جهت اعزام هواداران تیم ملی به روسیه

واژه های کلیدی: وزارت ورزش و جوانان | وزارت امور خارجه | میراث فرهنگی | برنامه ریزی | میراث فرهنگی | جام جهانی | وزارت کشور | هواداران | استفاده | هواداران | فوتبال

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>