خانه » نرم افزار » دانلود Weather Watcher Live v7.2.92 – نرم افزار نمایش اوضاع آب و هوا
 

 

دانلود Weather Watcher Live v7.2.92 – نرم افزار نمایش اوضاع آب و هوا

نرم افزار | هواشناسی | ویندوز | اندازی | افزاری | نمایش | افزار | forecast

دانلود Weather Watcher Live v7.2.92 - نرم افزار نمایش اوضاع آب و هوا

دانلود Weather Watcher Live v7.2.92 – نرم افزار نمایش اوضاع آب و هوا

  • بازدید: ۱۱۰
  • دسته: نرم افزار » آموزشی » جغرافیا

Weather Watcher Live نرم افزاری جهت نمایش اوضاع جَوی در مناطق متفاوت کره ی زمین هست. این نرم افزار با اتصال به نزدیکترین ایستگاه هواشناسی، از طریق اینترنت، آخرین شرایط هواشناسی منطقه ای که در آن زندگی می کنید را نشان می دهد، اطلاعات مربوط به آینده نگری اوضاع جَوی را نمایش داده و وقوع جریان های آب و هوایی شدید را با کمک نقشه ها اطلاع می دهد. با توجه به اینکه نرم افزار اطلاعات خود را از پایگاه های هواشناسی دریافت می کند، اطلاعات صحیح و دقیقی را به صورت بلادرنگ به کاربر انتقال می دهد. از میان مهمترین شاخصه های این نرم افزار می توان به مواردی همچون آینده نگری جَوی در ساعات و روزهای آینده، سرعت و جهت باد، اوضاع بارندگی ها، نمایش کمترین و بیشترین دما، نمایش دما به فارانهایت و سانتیگراد، دسترسی سریع به اطلاعات هواشناسی از طریق System Try ویندوز، اشاره نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Weather Watcher Live:

عبارات مهم : نرم افزار – هواشناسی
– دسترسی سریع به اطلاعات هواشناسی از طریق System Try در دسکتاپ
– نمایش دمای هوا به صورت دقیق و صحیح
– آینده نگری آب و هوا
– اتصال خودکار به نزدیکترین ایستگاه هواشناسی منطقه با امکان عوض کردن ایستگاه هواشناسی
– هشدار راجع به پدیده های هواشناسی خطرناک نظیر طوفان، سیل، بادهای شدید و …
– نمایش دما به فارانهایت و سانتیگراد
– نمایش کمترین و بیشترین دما در روز
– سرعت و جهت باد
– و …

برچسب ها: forecast, local weather, predict, predict weather, singer’s creations, watcher, weather, weather forecast, آب و هوا, نرم افزار, هواشناسی, پیش بینی آب و هوا, پیش بینی دما

راهنمای نصب

۱- نرم افزار را راه اندازی کنید.
۲- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
۳- محتویات پوشه Patch را در محل راه اندازی نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های ۷ و ۸ و یا ۱۰ استفاده می کنید جهت اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را گزینش کنید تا Patch به درستی کار کند)
۴- نرم افزار را اجرا کنید.

نکات:
۱- جهت استفاده از نرم افزار بایستی به اینترنت متصل باشید.
۲- به صورت پیش فرض درجه ی دمای هوا بر حسب فارنهایت نمایش داده می شود که از منوی Option—>Conversion می توانید آن را جهت نمایش برحسب سانتیگراد تنظیم کنید.

* محل راه اندازی نرم افزار: پوشه محل راه اندازی معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل راه اندازی را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز ۷: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز ۱۰: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

دانلود Weather Watcher Live v7.2.92 – نرم افزار نمایش اوضاع آب و هوا

مشخصات

شرکت سازنده:

مشاهده لینک دانلود

حجم فایل: ۶٫۸ مگابایت
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ – ۹۶/۴/۲۲
منبع:

مشاهده لینک دانلود

امتیاز:

Weather Watcher Live is a desktop weather application designed to keep you up-to-date with the latest meteorological conditions, reveal weather forecasts and show notifications in case of severe weather alerts, as well as stream weather data with the aid of maps.
Weather Watcher connects you to the closest weather stations to deliver the most accurate and up-to-date weather information.
Quickly access your local weather conditions, hourly forecasts, daily forecasts, severe alerts, and maps on any Windows computer.

More info (open/close)

واژه های کلیدی: نرم افزار | هواشناسی | ویندوز | اندازی | افزاری | نمایش | افزار | forecast

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>