خانه » خبری و خواندنی » بازیگری که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد!
 

 

بازیگری که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد!

مهدی امینی‌خواه شب گذشته با حضور در برنامه «مردم گرام»، از ماجرای پیشنهاد همکاری با سینمای هند گفت.

بازیگری که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد!

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مهدی امینی‌خواه شب گذشته با حضور در برنامه «مردم گرام» راجع به پیشنهاد همکاری با سینمای هند گفت: من دوستانی در امارات دارم که در کنار تولید فیلم‌های مستند، فیلم‌های کشور هند را خریداری و در خلیج فارس به نمایش می‌گذارند. یک روز که به آنجا سفر کرده بودم، به اتفاق آنها راهی کشور هند شدیم تا با شاهرخ خان جهت خرید فیلم‌هایش مذاکره کنیم. در آن ملاقات شاهرخ خان متوجه شد که من در کشور کشور عزیزمان ایران بازیگر هستم. همان جا به من پیشنهاد بازی در بالیوود را داد و گفت تو تا حالا در سینمای ما کجا بودی و ادامه داد اگر می‌خواهی در سینمای هند کار کنی، باید بدانی که فیلم طبق قوانین هند ساخته می شود. من همان‌جا پیشنهاد بازی در بالیوود را رد کردم و گفتم من طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کنم و نمی‌توانم قوانین هند را رعایت کنم.

علت کم‌کاری مهدی امینی خواه چیست؟

بازیگری که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد!

امینی‌خواه در ادامه راجع به علت کم کاری‌اش گفت: چند سالی است که حجم تولیدات صنعت سینمایی پایین آمده هست. مثلاً اگر سالی ۱۰۰ تا فیلم تولید می‌کردیم، الان این تعداد به ۲۰ الی ۳۰ رسیده هست. این حجم کم تاثیر می‌گذارد و باعث می شود کمتر سرکار باشیم. از طرفی من نباید نقش منفی را بازی می کردم. به این معتقد بودم که اگر در یک نقش بازی کنم، تبدیل به یک بازیگر کلیشه ای می شدم. ولی شاید از دید مردم نقش منفی مناسب من نبود و آن را دوست نداشتند. اگر مردم همان مهدی امینی خواه نقش مثبت را دوست دارند، من تلاش می کنم دیگر در نقش های منفی بازی نکنم.

مافیا در سینمای کشور عزیزمان ایران و کم‌کاری بازیگران

وی راجع به تاثیر ورود بازیگران چشم رنگی در کم کاری‌اش گفت: بحث بازیگران چشم رنگی نیست. باید یک فیلتری جهت ورود این آدم‌ها باشد تا آنها آموزش ببیند و بعد وارد این حرفه شوند تا بتوانند باعث افتخار سینما شوند. اگر با پارتی و آشنایی وارد این حرفه می‌شوند یا بقا دارند یا ندارند. من این را قبول دارم که یک تعداد آدم‌های چشم رنگی بدون آموزش وارد حرفه بازیگری شدند و به همان تعداد آدم های تحصیلکرده هستند که بدون کار هستند. اگر این فیلترها وجود داشته باشد، دیگر شاهد مافیا در سینما نیستیم.

مهدی امینی‌خواه شب گذشته با حضور در برنامه «مردم گرام»، از ماجرای پیشنهاد همکاری با سینمای هند گفت.

امینی خواه در بخش دیگری از صحبت‌هایش راجع به همکاری با محمدرضا شریفی‌نیا گفت: او جزو دوستان خوب من است ولی من محتاج این نیستم که کسی دست من را بگیرد و کار دهد. من کارنامه هنری‌ام مشخص هست. فارغ التحصیل این رشته ام و حدود ۳۰۰ فیلم بازی کردم. احتیاجی ندارم که تهیه کننده‌ای را ببینم و بگویم به من کار بدهد. من نه نیازمندم نه التماس می‌کنم. اعتقاد دارم رزق و روزی را خدا می دهد. خدا بخواهد، هیچ کس نمی تواند جلوی کار کردن مرا بگیرد.

گلایه امینی‌خواه از قضاوت‌های مردم در فضای مجازی

وی در آخر از قضاوت‌های مردم در فضای مجازی انتقاد کرد و ادامه داد: مردم بدانید صورت های معروف بدون اعتبار شما جایگاهی ندارند. در اینترنت با حرف‌های ناسزا دل صورت های معروف را نشکنید و بی‌مهری نکنید. دست محبت شماست که ما را هنرمند می کند. هنرمند با احساس و روح لطیفش کار می‌کند. اگر این احساس را بگیرید، چیزی جهت ارائه ندارد. بعد در فضای مجازی مهربان باشید و بدون تحقیق قضاوت نکنید.

گفتنی هست؛ نجمه جودکی در برنامه مردم گرام با صورت های معروف گفتگو می‌کند؛ گفتگوهایی که گاه چالشی هم می‌شوند.

بازیگری که پیشنهاد شاهرخ خان را رد کرد!

انتهای پیام/

ماجرای مهدی امینی‌خواه و بازیگری در سینمای بالیوود

واژه های کلیدی: مهدی امینی خواه | فضای مجازی | شاهرخ خان | سینمایی | بالیوود | بازیگری | بازیگران | هنرمند | سینمای | برنامه | بازیگر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>