خانه » ورزشی » مدال طلا را از چنگ دوندگان عربی در آوردم / نیا دوست
 

 

مدال طلا را از چنگ دوندگان عربی در آوردم / نیا دوست

دونده نیمه استقامت کشورمان گفت: ورزشکاران عربستانی و قطری رقیبان مهم من جهت کسب مدال محسوب می شدند ولی با تلاش فراوان توانستم مدال طلا را از چنگ آن ها در بیاورم.

مدال طلا را از چنگ دوندگان عربی در آوردم / نیا دوست

مسلم نیا دوست در گفت و گو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، در مورد مدال آوری در مسابقه های دو و میدانی قهرمانی آسیا اظهار داشت: ورزشکاران عربستان و قطری رقیبان سر سخت من جهت کسب مدال محسوب می شدند ولی به لطف خدا توانستم درکنار شکست دادن ۲ ورزشکار با تجربه، مدال طلا را هم از چنگ آن ها دربیاورم. خوشبختانه کیفیت مسابقه های از سطح بالایی برخوردار بود و تنها مسئله بزرگ ما در هندوستان شرایط آب و هوایی بود که باعث شد، رکوردهای خوبی از سوی ورزشکاران به ثبت نرسد.

او ادامه داد: پیش از شروع مسابقه های دو و میدانی قهرمانی آسیا ایمان داشتم که می توانم مدال طلا را کسب کنم و خدا را شاکرم که در هندوستان به اهداف مدنظرم رسیدم.

مدال طلا را از چنگ دوندگان عربی در آوردم / نیا دوست

مسلم نیا دوست راجع به نتیجه های ورزشکاران کشورمان در هندوستان عنوان کرد: در یک کلام بگویم ورزشکاران نتیجه شگفت انگیز و خارق العاده ای را برای دو و میدانی کشورمان رقم زدند و امیدوارم حمایت مسئولان همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم در بازی های آسیایی جاکارتا مدال های بیشتری را کسب کنیم. آن گونه که مسئولان اعلام کرده اند قرار است تا مرداد جوایز مدال آوران دو و میدانی مسابقه های آسیایی پرداخت شود. بدون شک این مبالغ می تواند در روحیه دو و میدانی کاران تاثیر گذار باشد.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی هندوستان راجع به اینکه سطح دو و میدانی آسیا نسبت به دوره های گذشته جه تفاوتی داشته هست، اظهار داشت: حضور دوندگان چند ملیتی آفریقایی باعث شده است تا سطح دو و میدانی آسیا پیشرفت خارق العاده ای داشته باشد. امیدوارم بتوانم در مسابقه های بعدی هم جهت کشورم مثمر ثمر باشم.

انتهای پیام/

پرداخت پاداش انگیزه دو و میدانی کاران را بالا می برد

واژه های کلیدی: خارق العاده | هندوستان | ورزشکاران | مسابقه | مسئولان | رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا | دارنده مدال طلا دو و میدانی قهرمانی آسیا | هندوستان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>