خانه » ورزشی » قصد نارحت کردن کسی را نداشتم / پیام دنی آلوز جهت یوونتوسی ها
 

 

قصد نارحت کردن کسی را نداشتم / پیام دنی آلوز جهت یوونتوسی ها

رفتار و صحبت های دنی آلوز در آخرین روزهای حضور در یوونتوس باعث شد تا تعداد زیادی از هواداران یووه در برابر او جبهه بگیرند.

قصد نارحت کردن کسی را نداشتم / پیام دنی آلوز جهت یوونتوسی ها

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،دنی آلوز مدافع برزیلی کلوب یوونتوس بعد از یک فصل حضور در این تیم ، قراردادش را فسخ کردند تا به منچسترسیتی بپیوندند. ولی در روزهای اخیر آلوز رفتارهایی را انجام داد که باعث رنجش و ناراحتی هواداران بانوی پیر شد. او ابتدا در مصاحبه ای اعلام کرد که به دیبالا توصیه کرده جهت پیشرفت یووتوس را ترک کند و به باشگاهی بزرگ برود و بعد از تصویر العمل هواداران یووه ، وی مدتی بعد کفش هایش را که در فینال لیگ قهرمانان اروپای سال ۲۰۱۵ به پا داشت و در آن بازی همراه با بارسلونا ، یوونتوس را شکست دادند را در صفحه شخصی اش گذاشت. این اتفاقات باعث شد هواداران یوونتوس از وی ناراحت شوند و بعد از درخواست خروج از کلوب ، مدیران یوونتوس نیز خیلی سریع قراردادش را فسخ کردند.

حال دنی آلوز در پیامی جهت هواداران یوونتوس ، از آنها تقدیر کرد و گفت از این رفتارهایش منظوری نداشته است.

او در صفحه شخصی اش نوشت:

قصد نارحت کردن کسی را نداشتم / پیام دنی آلوز جهت یوونتوسی ها

می خواهم از همه هواداران یوونتوس بابت سالی که با هم سپری کردیم تقدیر کنم. همچنین از هم تیمی هایم که از من استقبال کردند و افراد حرفه ای کلوب که همه چیز برایشان بردن بازی و رسیدن به اهداف هست. فکر می کنم احترامی که جهت یوونتوس قائل هستم را با فداکاری و شوری که در زمین گذاشتم به همه نشان دادم. یوونتوسی که هر روز کلوب بزرگی است و خواهد بود.

آلوز افزود:

از هواداران یوونتوس عذرخواهی می کنم اگر در بعضی لحظات آنها فکر کرده اند که من به آنها بی احترامی کرده ام. آنها باید بدانند که من هرگز چنین قصدی نداشته ام. سبک زندگی من کاملا بر اساس اتفاقات ناگهانی است و شاید افراد کمی این عنوان را درک کنند. مشخصا من انسان بی نقصی نیستم ولی قلبم کاملا خالص هست. امروز رابطه حرفه ای من با شما تمام می شود ولی از یوونتوس خاطره افرادی را با خود می برم که با قلب خود، همه چیز را به واقعیت تبدیل می کنند و یووه را بزرگ نگه می دارند. همان طور که می دانید که من هر لحظه چیزی که حس می کنم و فکر می کنم را به زبان می آورم و حالا حس می کنم باید از جوزپه ماروتا تقدیر کنم که این وقت حرفه ای را به من داد. ماروتا شغلش را از همه زیاد دوست دارد. من جهت پول فوتبال بازی نمی کنم بلکه جهت شور و اشتیاقم این کار را می کنم. بنابراین به کسانی که در این حرفه هستند احترام می گذارم. من عاشق فوتبال هستم و پول مرا جایی نگه نمی دارد. از شما خیلی متشکرم.

انتهای پیام/

رفتار و صحبت های دنی آلوز در آخرین روزهای حضور در یوونتوس باعث شد تا تعداد زیادی از هواداران یووه در برابر او جبهه بگیرند.

واژه های کلیدی: هواداران | عذرخواهی | فوتبال | یوونتوس | زندگی | دنی آلوز | یوونتوس | منچسترسیتی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>