خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » کلاهبردی مجری زن با انرژی درمانی از ایرانی ها / عکس
 

 

کلاهبردی مجری زن با انرژی درمانی از ایرانی ها / عکس

کلاهبرداری مجری سرشناس زن از بیماران ایرانی + تصاویر

کلاهبردی مجری زن با انرژی درمانی از ایرانی ها / عکس

زن میانسال با ادعای انرژی درمانی و تبلیغات در شبکه‌های ماهواره‌ای توانست بیش از یک میلیارد تومان از بیماران در ایران پول به جیب بزند.

به گزارش کدر این زن که با نام مینا و تحت تبلیغات قدرت پنهان فعالیت میکند به گفته خودش متولد سال ۱۳۵۰ بوده و مدعی داشتن قدرت پنهان است.

کلاهبردی مجری زن با انرژی درمانی از ایرانی ها / عکس

وی با روشی شیادانه و با ادعاهای واهی در شبکه های مختلف، مخاطبان ساده لوح را فریب میدهد و سرکیسه می کند. او در آخرین برنامه اش در شبکه آنجل تی وی به بهانه انرژی درمانی و سرمایه گذاری در شهر سوخته، بیش از یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.

مینا هم اکنون ساکن کاناداست وی با ادعای داشتن نیروی ماوراء الطبیعی مدعی درمان بیماران و مشکل گشایی های معنوی و بخت گشایی است.  اما در شکایتی که از وی در یکی از کلانتریهای تهران به ثبت رسید راز کلاهبرداری های او افشا شد

 

شاکی به ماموران گفت: مدتی است دچار بیماری جسمی و روحی شده و به چند پزشک مراجعه کرده ام، اما درمان های آنها موثر نبوده است. یک روز در حال تماشای برنامه های ماهواره ای بودم که متوجه زنی شدم که خود را دارای نیروی ماورای طبیعی معرفی کرد. با شماره اعلام شده در برنامه تماس گرفتم که این زن ادعا کرد می تواند بیماری مرا درمان کند، اما باید به کانادا سفر کنم.

 

این شاکی بخت برگشته که فریب مینا را خورده بود ادامه داد: وقتی هزینه سفر و درمان را پرسیدم او اعلام کرد باید ۳۰۰ میلیون تومان بپردازم. وقتی گفتم ۵۰ میلیون تومان بیشتر ندارم، به من پیشنهاد کرد با این پول در گنجینه شهر سوخته سرمایه گذاری کنم و آنها به جای سود، هزینه سفرم را قبول می کنند.

 

با خوشحالی با رابط های آنها که در ایران زندگی میکنند تماس گرفتم و پول را به حسابشان واریز کردم، اما بعد از دو ماه پشیمان شدم. هر چه با تلفن های برنامه تماس گرفتم او پاسخگو نبود. به همین علت برای شکایت به پلیس آگاهی آمدم.

 

پس از شکایت مشخص شد این زن به بهانه انرژی درمانی و سرمایه گذاری در شهر سوخته توسط رابط های خود در تهران از دهها نفر کلاهبرداری نموده و مبالغ کلانی دریافت کرده و سپس پاسخگوی فریب خوردگان نبوده است. افراد فریبخورده بیشتر از شهرهای مختلف کشور ازجمله مشهد، شیراز و خوزستان بوده اند.

 

متهمان این پرونده در تهران دستگیر شده اند .در بازجویی ها مشخص شد سه عضو یک خانواده شامل مادر و دختر و پسرش براساس آموزش های متهم اصلی پرونده یعنی مینا با طعمه ها صحبت، پول های دریافتی را به حساب مینا واریز و بخشی از پول را به عنوان حقوق خود برداشت می کردند.

 

به گفته ی سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در چند ماه اخیر این افراد به سرکردگی ایتن زن شیاد به نام مینا توانسته بودند حدود یک میلیارد تومان دریافت کنند که اغلب پول های دریافتی از ۲۵ تا یکصد میلیون تومان بوده است. افراد پس از سرمایه گذاری در گنجینه شهر سوخته، با مسئولان برنامه و رابطان در ایران تماس برقرار میکردند که بتوانند پول خود را با سود بیشتری تحویل بگیرند، اما کسی پاسخگوی آنها نبوده است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>