خانه » ورزشی » نتایج روز دوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا
 

 

نتایج روز دوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا

۵ کشتی گیر کشورمان به دیدار فینال و یک کشتی گیر به دیدار رده بندی روز دوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا راه یافتند.

نتایج روز دوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،مسابقات شش وزن دوم مسابقه های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از صبحگاه امروز (یکشنبه) در شهر تایچونگ کشور چین تایپه (تایوان) در حال برگزاری است و در آخر مسابقه های مقدماتی ۵ نماینده کشورمان به دیدار فینال راه یافتند و یک کشتی گیر نیز در دیدار رده بندی حضور دارد.

عبارات مهم : ترکمنستان – قزاقستان
نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم نادر نصری در دور اول با نتیجه ۱۰بر صفر (ضربه فنی) راتاناتهیوا از تایلند را شکست داد وی در دور بعد برابر روزگلدی سعیداف از ترکمنستان با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نصری در این مرحله برابر جهانگیر میرزا توروبوف از ازبکستان با نتیجه ۲ بر ۲ (ضربه فنی) مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. حریف وی در این دیدار هونگ چانگ از چین تایپه هست.

در وزن ۶۰ کیلوگرم یونس امامی در دور اول برابر یونت اردنچیمگ از مغولستان با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد وی در دور دوم ادیل کادیربک اولو از قرقیزستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۲ بر یک از سد سلطان بیسوف از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد. امامی در دیدار فینال به مصاف شاروان از هند می رود.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امیرحسین حسینی در دور نخست ال آستا از سوریه را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد وی در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۴ از سد کاران از هند گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسینی در این مرحله نیز تمولن انختویا از مغولستان را با نتیجه ۱۳ بر ۶ مغلوب کرد و به دیدار فینال رسید. حریف وی در این دیدار ریوما آنراکو از ژاپن هست.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا بعد از استراحت در دور اول در دور دوم برابر وانگ از چین تایپه با نتیجه ۱۲ بر یک به پیروزی رسید وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی در برابر ریوکی یوشیدا از ژاپن با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار نهایی رسید. حریف متقی نیا در دیدار فینال عیسی شاپیف از ازبکستان هست.

در وزن ۸۴ کیلوگرم احمد بذری در دور نخست آلماس ژانیس از قزاقستان را با نتیجه ۹ بر ۳ مغلوب کرد وی در دور بعد آزات گاجیف از ترکمنستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بذری در این مرحله برابر جاورایل شاپیف از ازبکستان با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. بذری در دیدار نهایی با دیپاک پونیا از هند مبارزه می کند.

در وزن ۹۶ کیلوگرم دانیال شریعتی نیا بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم موهامت روزی کولی اف از ترکمنستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر ابراهیم الهام جانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. حریف شریعتی نیا در این دیدار کانتورو تالانتبک اولو از قرقیزستان است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ترکمنستان | قزاقستان | ازبکستان | پیروزی | مسابقه | جوانان | تایپه | کشتی فرنگی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>