خانه » ورزشی » زود است در مورد کولاکوویچ اظهارنظر کنیم
 

 

زود است در مورد کولاکوویچ اظهارنظر کنیم

تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقه های لیگ جهانی حضور دارد و نتایجی که می‌گیرد جهت بعضی پیشکسوتان والیبال جای پرسش دارد.

زود است در مورد کولاکوویچ اظهارنظر کنیم

بهنام محمودی کاپیتان سابق تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان گفت:کولاکوویچ مربی خوبی است ولی برایم جای سئوال داشت که به چه دلیل در مسابقه با ایتالیا و برزیل بازیکنان را خیلی کم تعویض می کرد، البته هنوز خیلی سریع است در مورد تاثیر او در تیم ملی بحث فنی داشته باشیم ولی چیزی که مشخص است کولا به نسبت لوزانو و کواچ مدیریت با نظم تری دارد.

وی ادامه داد: تیم ایتالیا نسبت به لیگ های گذشته تغییرات زیادی داشته است و در لیگ ۲۰۱۷عمده بازیکنان مهم خود را در اختیار ندارد البته نباید توقع زیادی از تیم ملی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم؛ رفتن روی سکو در لیگ جهانی امسال بسیار سخت هست، هرچند غیرممکن هم نیست، به نظر من قرار گرفتن بین رتبه های چهارم تا هشتم لیگ جهانی نتیجه قابل قبولی برایمان خواهد بود.

محمودی در آخر گفت : اصولاً لیگ جهانی هم فرصتی جهت محک این بازیکنان جوان هست؛ البته این تفکر غیرمنطقی است که بازیکنان با تجربه مثل موسوی، غلامی و معروف از تیم ملی کنار گذاشته شوند، بازیکنان جوان مثل فصل بهار هستند و در بازیشان نوسان دارند. بی شک باید کنارشان از با تجربه ها هم استفاده شود تا پروسه عوض کردن نسل به خوبی صورت پذیرد. در سه بازی اخیر به خوبی از شرایط میزبانی استفاده کردیم و به لطف هواداران موفق به شکست آرژانتین و بلژیک شدیم، در بازی با صربستان هم شانس پیروزی داشتیم ولی باید توجه کنیم که آن ها امسال تیم بسیار خوبی هستند و هر شش بازی لیگ را پیروز شده است اند.

زود است در مورد کولاکوویچ اظهارنظر کنیم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: لیگ جهانی | ایتالیا | استفاده | بازیکنان | والیبال | لیگ جهانی | فدراسیون والیبال | سعید معروف

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>