خانه » خبری و خواندنی » رنگ، نقش و طرح ایرانی در گالری‌های پایتخت
 

 

رنگ، نقش و طرح ایرانی در گالری‌های پایتخت

گالری‌های مختلفی در طول هفته برپا می‌شود و ما در این گزارش به معرفی اجمالی آنها می‌پردازیم.

رنگ، نقش و طرح ایرانی در گالری‌های پایتخت

به گزارش خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که باعث آرامش روح انسان می شود. جهت همین پیشنهاد گالری گردی را در طول هفته جهت شما داریم.

عبارات مهم : فرهنگسرای نیاوران – هنرمندان
گالری های مختلفی در طول هفته برپا می شود و ما به معرفی اجمالی گالری و هنرمندانی که در آن آثار خود را عرضه می کنند، می پردازیم.

گالری هایی که در طول این هفته برپا می شوند، عبارتند از:

گالری ایوان

جمعی از صورت های معروف آثار خود را از ۱۹ خرداد ماه امسال در این گالری برپا کرده اند و تا ۲ تیرماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری ایوان مراجعه کنند.
نگارخانه سهراب

بهزاد جماعتی ثمرین آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه امسال عرضه کرده است و تا ۳۰ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به نگارخانه سهراب مراجعه کنند.

گالری ویستا
سارا قاضی اسداللهی آثار خود را از ۱۹ خرداد ماه در این گالری عرضه کرده است و تا ۲۹ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری ویستا مراجعه کنند.
گالری فرهنگسرای نیاوران
داریوش محمدخانی آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه امسال عرضه کرده است و تا ۴ تیرماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.
نگارخانه ماه
یاسمین خرسندی آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه عرضه کرده است و تا ۳۰ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به نگارخانه ماه مراجعه کنند.
گالری سیحون
مهدی سحابی آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه عرضه کرده است و تا ۳۱ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری سیحون مراجعه کنند.
گالری سایه
جمعی از صورت های معروف آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد عرضه کرده اند و تا ۳۱ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری سایه مراجعه کنند.
بنیاد کاف
علیرضا لبش به همراه جمعی از صورت های معروف آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه امسال عرضه کرده اند و تا ۹ تیرماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به بنیاد کاف مراجعه کنند.
گالری هپتا
ترانه مصدق آثار خود را در این گالری از ۱۹ خرداد ماه امسال عرضه کرده است و تا ۳۱ خرداد ماه ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری هپتا مراجعه کنند.
نگارخانه آریا
نسرین نجفی آثار خود را از ۱۹ خرداد ماه در این گالری عرضه کرده است و تا ۲۹ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به نگارخانه آریا مراجعه کنند.
گالری اُ
نسرین ایمانی آثار خود را در این گالری از ۱۲ خرداد ماه عرضه کرده است و تا ۳۰ خرداد ماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به گالری اُ مراجعه کنند.
موزه عکسخانه شهر
به مناسبت ماه مبارک رمضان ۱۴۳۸ هجری قمری، موزه عکسخانه شهر مجموعه ای از تصویر های قدیمی اماکن مذهبی از عکاسان دوره قاجار را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه تا ۴ تیرماه امسال ادامه دارد. علاقه مندان می توانند جهت بازدید به موزه عکسخانه شهر مراجعه کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگسرای نیاوران | هنرمندان | ویستا | بازدید | گالری گردی | مراکز فرهنگی | نمایشگاه عکس | موزه عکسخانه شهر

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>