خانه » خبری و خواندنی » واکنش بسیار عجیب بهناز جعفری در پاسخ به پرسش یک خبرنگار در نشست خبری
 

 

واکنش بسیار عجیب بهناز جعفری در پاسخ به پرسش یک خبرنگار در نشست خبری

بهناز جعفری‌ در يك نشست خبری، در پاسخ به پرسش و انتقاد خبرنگاران واكنش عجيبی از خود نشان داد.

واکنش بسیار عجیب بهناز جعفری در پاسخ به پرسش یک خبرنگار در نشست خبری

به گزارشگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ بهناز جعفری بازیگر كشورمان در آخر يك نشست خبری، با توهینی فراوان در پاسخ به پرسش يك خبرنگار راجع به فيلمی كه در آن بازی كرده و شباهت ديالوگ نويسی آن به فيلم های كيميايی گفت: این قبیل صحبت ها کمی تقصیر جامعه منتقدان و مردم ماست که به علت عدم آگاهی و شناخت و تنبل بودنشان همه چیز را گردن فردی دیگر می اندازند. متاسفانه مثل همین نشستی که من در آن نشستم که هیچ بار شناخت و تحلیلی در شماها وجود ندارد!
وی افزود: یعنی همه شما افرادی هستید که پیش پا افتاده ترین پرسش ها را جهت به چالش کشاندن ما بازیگرهایی که یکسال زحمت کشیدیم، نداريد و یکسری پرسش کسالت آور دارید!

عبارات مهم : بهناز جعفری – خبرنگار
جعفری در ادامه صحبت های نامناسب خود گفت: من فکر می کنم این عنوان به علت عدم سواد و عدم شناخت منتقدین ماست. یعنی منتقدان ما در جایگاهی ننشسته اند که واقعا منتقد باشند و بتوانند به درستی ما را نقد کنند. چون الگويشان یكسری آدم ها مثل فراستی هستند! شما وظیفه داريد پرسش کنید و من اگر اطلاعاتی داشته باشم جوابش را می دهم!

وی در ادامه توهین های خود در پاسخ به خبرنگاری، بیان داشت: نقد و بررسی یعنی چه؟ آقای خمار!
خبرنگار مربوطه گفت: من خمار نیستم و جعفری باز هم ادامه داد: نه انگار يه چیزی انداختی بالا!
وی ادامه داد: فقط بلدید بگويید به ما بی احترامی می کنید! این از بی سوادی شماست. شما حتی جهت خودتان هم پرسش ندارید و همه تان صرفا یک کارمند هستید که جهت کار آمدید اینجا!
در ادامه خبرنگاری گفت: اگر همین فرزند های رسانه نبودند، شما الان بهناز جعفری نبودید!
جعفری خطاب به خبرنگاران گفت: می خواهم نباشم صد سال! حتما من به واسطه شماها شدم بهناز جعفری! شما روزنامه نگاران فقط بلدید اعتراض های بی اساس کنید.

واکنش عجیب بهناز جعفری به خبرنگاران در نشست خبری + فیلم

انتهای پيام/

واژه های کلیدی: بهناز جعفری | خبرنگار | منتقدان | نشست خبری | بهناز جعفری | توهين | توهين بهناز جعفری به خبرنگاران | واكنش عجيب بهناز جعفری

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>