خانه » نرم افزار » x64 – نرم افزار مشاهده و اجرای فایل‌های فلش، دانلود Adobe Shockwave Player v12.2.9.199 x86
 

 

x64 – نرم افزار مشاهده و اجرای فایل‌های فلش، دانلود Adobe Shockwave Player v12.2.9.199 x86

نرم افزار | استفاده | دانلود | برنامه | اندازی | سیستم | افزار | برنامه

x64 - نرم افزار مشاهده و اجرای فایل‌های فلش، دانلود Adobe Shockwave Player v12.2.9.199 x86

دانلود Adobe Shockwave Player v12.2.9.199 x86/x64 – نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش

  • بازدید: ۵۸۰,۲۲۷
  • دسته: نرم افزار » گرافیکی » فلش , اینترنت » ابزار اینترنت

Adobe Shockwave Player یک استاندارد وب بسیار نیرومند جهت ساخت و انتشار انواع فایل های تصویری هست، این برنامه به شما اجازه می دهد تا بتوانید فایل های فلش تعاملی (Interactive) را اجرا کنید، امروزه بیش از ۴۵۰ میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی انواع بازی های تحت وب، فیلم های آموزشی و فعالیت های تجاری خود را اجرا می کنند. به زبان راحت این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا فایل های طراحی شده است به وسیله برنامه Adobe Director را اجرا کند.
به همین علت بخش عمده ای از فایل های چندرسانه ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، جهت نمایش بر روی مرورگر به برنامه های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما امکان اجرای فایل های فلش در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی متفاوت را می دهد. بدین ترتیب می توانید انواع فایل های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت هایی که در آن ها از این عنصر استفاده شده است را به صورت کامل مشاهده نمایید.

عبارات مهم : نرم افزار – استفاده
این دو نرم افزار اگرچه هر دو ساخت کمپانی ادوبی می باشند، ولی هدف از تولید آن ها متفاوت بوده هست. نرم افزار Shockwave Player زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی و مواردی از این دست، که این گونه از فایل ها در قالب فایل SWF انتشار می شوند؛ در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و باید حتماً Shockwave Player بر روی سیستم شما راه اندازی باشد.
اما Flash Player زمانی استفاده می شود که صرفاً یک فایل فلش تصویری قرار است به کاربر نمایش داده شود و هیچ گونه تبادلی بین کاربر و طراح صورت نگیرد، این گونه عنصرهای که معمولاً با پسوند FLV شناخته می شوند جهت اجرا نیاز به برنامه Flash Player دارند که می توانید آن را نیز دانلود و راه اندازی کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Adobe Shockwave Player:
– پشتیبانی از مرورگرهای متفاوت اینترنت.
– پشتیبانی از انواع نسخه های ویندوز.
– امکان اجرای فایل های فلش در محیط ویندوز و مرورگر.

معرفی نسخه های عرضه شده است Adobe Shockwave Player:
شرکت Adobe جهت انتشار برنامه Shockwave Player دو نسخه Full و Slim در نظر گرفته است که هر دو نیز به صورت مداوم بروزرسانی و پشتیبانی می شوند ولی یک تفاوت کوچکی با یک دیگر نیز دارند.

تفاوت نسخه های Slim با Full:
نسخه Slim نسخه سبک و کوچک شده است این برنامه می باشد و پشتیبانی محدودتری نسبت به نسخه Full دارد ولی بااهمیت ترین تفاوت نسخه Slim با Full در پشتیبانی از نسخه های قدیمی این برنامه است.

نسخه Slim فقط شامل نسخه ۱۲ به بعد این برنامه می شود و فایل هایی که به وسیله نسخه ۱۰ این برنامه یا قدیمی تر ساخته شده است اند قابل اجرا با نسخه Slim نیستند این در حالی است که نسخه Full کامل ترین و بروزترین نسخه این برنامه است که تمامی نسخه های قدیمی این برنامه نیز پشتیبانی می کند و می تواند تمامی فایل های فلش حتی آن هایی که با نسخه های قدیمی این برنامه ساخته شده است اند را اجرا کند.

به دلایل ذکر شده است در بالا گروه پی سی دانلود فقط نسخه کامل این برنامه (Full) را در اختیار کاربران قرار داده تا هیچ گونه مشکلی نداشته باشند.

معرفی Uninstaller برنامه:
موردی که اکثر کاربران به آن توجه نمی کنند بحث بروزرسانی نرم افزارها است مخصوصاً هنگامی که تغییرات اساسی در برنامه صورت می گیرد همچنین کاربران به مشکلاتی که ممکن است در حین بروزرسانی رخ دهد نیز توجهی ندارند.
این برنامه همانند سایر برنامه های Adobe یک Uninstaller یا «حذف کننده» نیز دارد که این برنامه کوچک قادر است تا تمامی نسخه های قدیمی این برنامه و موارد بر جای مانده در سیستم را به کلی حذف کرده و سیستم را پاک سازی نماید.
اجرای این برنامه قبل از راه اندازی هر نسخه تازه کمک می کند تا تداخل نسخه ها کمتر شود و احتمال خرابی و سایر موارد را بسیار کم کردن دهد.
در نتیجه پیشنهاد می شود قبل از راه اندازی نسخه جدید، ابتدا Uninstaller برنامه (که در بسته قرار داده شده است جهت دانلود موجود است) را یک بار اجرا نموده و مراحل آن را ادامه دهید و سپس نسخه تازه را راه اندازی کنید.
این توصیه را به یاد داشته باشید که قبل از حذف یا راه اندازی نسخه تازه این برنامه حتماً تمامی مرورگرهای سیستم خود را ببندید.

سیستم مورد نیاز

– ۶۰۰MHz CPU or higher.
– Microsoft Windows XP Service Pack 3 or later.
– Microsoft Windows Vista Service Pack 2 or later.
– Microsoft Windows 7 Service Pack 1 or later.
– Microsoft Windows 8 & 8.1 or later.
– Microsoft Internet Explorer 7 or later.
– Mozilla Firefox.

Adobe Shockwave Player is the web standard for powerful multimedia playback. The Shockwave Player allows you to view interactive web content like games, business presentations, entertainment, and advertisements from your web browser. Over 450 million internet enabled users have installed the Adobe Shockwave Player. These people now have access to some of the best content the web has to offer including dazzling 3D games and entertainment, interactive product demonstrations, and online learning applications. The Shockwave Player displays web content that has been created by Adobe Director.

More info (open/close)

واژه های کلیدی: نرم افزار | استفاده | دانلود | برنامه | اندازی | سیستم | افزار | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>