خانه » خبری و خواندنی » هواداران نامزدها حرمت شکنی نکنند
 

 

هواداران نامزدها حرمت شکنی نکنند

پس از اعلام نتیجه های مورد نیاز است که نامزدهای انتخاباتی و هوادارانشان، حرمت خودشان را حفظ کرده و با احترام نسبت به افرادی که در این دورره رأی

هواداران نامزدها حرمت شکنی نکنند

هواداران نامزدها حرمت شکنی نکنند

بعد از اعلام نتیجه های مورد نیاز است که نامزدهای انتخاباتی و هوادارانشان، حرمت خودشان را حفظ کرده و با احترام نسبت به افرادی که در این دوره رأی مردم را کسب نکرده اند، واکنش‌ها کنند. از رفتارها و تعابیر موهنی که در شأن افرادی که ادعای اصلاح امور و اعتدال را دارند و در شأن جامعه نیست، بپرهیزند.

بخش سیاست تبیان

یک فعال سیاسی اصلاح طلب (منتخب مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی) با تأکید بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی در ایام اعلام نتایج، گفت: در حوزه انتخابات همواره مردم تصمیم گیرنده هستند و یک دوره به اصلاح طلبان و یک دوره به اصولگرایان اقبال می کنند، بنابراین سرنوشت دست به دست می چرخد و آنچه اهمیت دارد در درجه اول رعایت اخلاق هست.

عبارات مهم : انتخابات مجلس شورای اسلامی – نامزدهای انتخاباتی
احمد مازنی با تأکید بر ضرورت رعایت اخلاق سیاسی از سوی نامزدها، جریان های سیاسی و هواداران آنها، اظهار کرد: چه در دوران تبلیغات و چه بعد از اعلام نتایج، افرادی که شخصیت ضعیف و ظرفیت پایینی داشته باشند، دست به اقداماتی همچون اهانت و تخریب خواهند زد ولی شخصیت های نیرومند و باثبات، سعه صدر خواهند داشت.

بعد از اعلام نتیجه های همه افراد از هر جریان، چه آنها که منتخب مردم هستند و چه آنها ه رأی مردم را کسب نکردند، دست یکدیگر را به گرمی بفشارند

وی با بیان اینکه جایگاه ها و مناصب باید با هدف خدمت به مردم و جهت رضای خدا باشد، خاطرنشان کرد: در فرهنگی که ریشه در اسلام ناب محمدی (ص) دارد، شکست و پیروزی در عرصه هایی مثل انتخابات معنا ندارد بلکه توفیق خدمت گذاری دارای اهمیت هست.
این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: بعد از اعلام نتیجه های مورد نیاز است که نامزدهای انتخاباتی و هوادارانشان، حرمت خودشان را حفظ کرده و با احترام نسبت به افرادی که در این دوره رأی مردم را کسب نکرده اند، واکنش‌ها کنند. از رفتارها و تعابیر موهنی که در شأن افرادی که ادعای اصلاح امور و اعتدال را دارند و در شأن جامعه نیست، بپرهیزند.
مازنی گفت: بعد از اعلام نتیجه های همه افراد از هر جریان، چه آنها که منتخب مردم هستند و چه آنها ه رأی مردم را کسب نکردند، دست یکدیگر را به گرمی بفشارند؛ آیا که کشور به اندازه کافی مسئله دارد و همه باید به دنبال خدمت به مردم و پیدا کردن راه حل باشیم.
مازنی در آخر تصریح کرد: افرادی که در این دوره از انتخابات موفق به کسب آراء مردم جهت ورود به مجلس نشدند، در چارچوب قانونی و هدایت های رهبری، نتیجه های را بپذیرند و با همکاری و همدلی به آرامش و امنیت فضای جامعه کمک کنند.


منبع : ایسنا

هواداران نامزدها حرمت شکنی نکنند

واژه های کلیدی: انتخابات مجلس شورای اسلامی | نامزدهای انتخاباتی | اعلام نتایج | اصلاح طلبان | منتخب مردم | هواداران | اصلاح طلب | هواداران | انتخابات | سیاسی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>