خانه » خبری و خواندنی » جشن پیروزی ممنوع
 

 

جشن پیروزی ممنوع

شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با صدور بیانیه ای از مردم کشور عزیزمان ایران درخواست کرد جهت رعایت شئونات اسلامی از برگزاری هرگونه مراسم خوش حالی و سرور خودداری کنند.

جشن پیروزی ممنوع

جشن پیروزی ممنوع

شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با صدور بیانیه ای از مردم کشور عزیزمان ایران درخواست کرد جهت رعایت شئونات اسلامی از برگزاری هرگونه مراسم خوش حالی و سرور خودداری کنند.

بخش سیاست تبیان

متن بیانیه :

عبارات مهم : مجلس شورای اسلامی – مجلس خبرگان رهبری
آمد بهار جان ها…
آمد بهار جان ها و جان ها بهار شد از این حماسه حضور و شور و شعور ملتی كه جملگی آینه تمام نمای مسئولیت پذیری و خردمندی هستند…
ملت آگاه و سربلند کشور عزیزمان ایران اسلامی!
بار دیگر مشاركت و احساس مسئولیت بی بدیل شما در عرصه اجتماعی، “تاریخ ساز” شد؛ مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره از مجلس خبرگان رهبری با تمامی فراز و فرودها و سلایق و علایق و لحظات تلخ و شیرینش به آخر رسید.
در این لحظات شكوهمند، شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان، در وهله نخست تبریك صمیمانه خود را تقدیم ملت فهیمی می كند كه با صبوری، اعتماد و اعتقاد به تغییر، در هفتم اسفند ماه، در تعیین حق آینده خود، الگوی جدیدی از پیشرفت سیاسی آفریدند و همچنین، این شورا تشكر خالصانه خود را از تمامی جناح ها و طیف ها و افراد مستقل حاضر در این دوره از انتخابات كه با حضور و مسابقه خود، اسباب اعتلای این مشاركت را فراهم آوردند، اعلام می دارد. بدیهی است حضور پررنگ شما مردم موجبات زیاد کردن وحدت و امنیت ملی، با زیاد کردن مشاركت در تعیین سرنوشتتان را فراهم نمود.
امید است كه نمایندگان منتخب مردم در هر دو حوزه مجلس و خبرگان، به منظور تحقق اهداف والای این ملت بزرگ و فهیم و تامین حقوق تك تك حقوق افراد این مرز و بوم، گام های بعدی را محكم تر در جهت هر چه بهتر محقق شدن _نظام مردم سالاری دینی_ بردارند. ضمن گرامیداشت ایام عزاداری دخت گرانقدر پیامبر اسلام ( ص )، حضرت فاطه زهرا( س )، شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان، با تقدیر از عموم مردم خوب و فهیم، درخواست می نماید به جهت رعایت شئونات اسلامی از برگزاری هرگونه مراسم خوش حالی و سرور خودداری فرمایند.
باشد تا مراسم خوش حالی پیروزی نهایی را بعد از برگزاری مرحله دوم انتخابات در حوزه هایی كه مسابقه های انتخاباتی به دور دوم كشیده شده است هست، با حضور همه هموطنان در سراسر كشور برگزار نماییم، انشالله.
شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان


منبع : خبرآنلاین

جشن پیروزی ممنوع

واژه های کلیدی: مجلس شورای اسلامی | مجلس خبرگان رهبری | اصلاح طلبان | انتخابات | پیروزی | مسابقه | برگزاری | سیاست | اسلامی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>