خانه » خبری و خواندنی » کمتر کشوری را با این نشاط انتخاباتی دیده‌ام ، دعوت رامبد جوان از مردم جهت
 

 

کمتر کشوری را با این نشاط انتخاباتی دیده‌ام ، دعوت رامبد جوان از مردم جهت

رامبد جوان شب گذشته با پرداختن به عنوان انتخابات، مخاطبان را جهت حضور پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

کمتر کشوری را با این نشاط انتخاباتی دیده‌ام ، دعوت رامبد جوان از مردم جهت

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ رامبد جوان شب گذشته با پرداختن به عنوان انتخابات و گزینش اصلح جهت آینده ایران، مخاطبان را جهت حضوری پرشور به پای صندوق های رأی دعوت کرد و میزبان سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس و عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری شد و خوش حالی برنامه دیشب را به همه کسانی که تاریخ و تصمیم کشور برایشان مهم هست، تقدیم کرد.
جوان بعد از روال همیشگی برنامه خندوانه و پخش ویدئوی تصویری سرود ملی، از مهمان خود قاضی زاده هاشمی جهت حضور در استودیوی خندوانه دعوت کرد و در ابتدا در خصوص چگونگی برگزاری مناظره های انتخاباتی و تولید برنامه های تلویزیونی و رادیویی با عنوان انتخابات پرسید.

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – مجلس شورای اسلامی
قاضی زاده هاشمی ابتدا ضمن سلام و گپ و گفتی مختصر با مردم، از برگزاری حماسه ای دیگر و حضور مردم به پای صندوق های رأی گفت.

وی با بیان اینکه اضطراب مهم را این روزها جهت لحظه انتخابات پشت سر گذاشته ایم، گفت: فکر می کنیم اگر مردم همکاری خوبی داشته باشند، ما حضور ۷۰ درصدی مردم را خواهیم داشت.
قاضی زاده هاشمی افزود: تا به حال آماری که وزارت کشور اعلام کرده، حضور حدود ۵۶ میلیون نفری مردم هست. کشور عزیزمان ایران هر لحظه با حضور پرشور مردم رکورددار بوده است و اگر بتوانیم حضور ۴۲ میلیون نفر را داشته باشیم، رکوردی دیگر زده ایم. در واقع هیچ جای دنیا چنین حضوری را مردم در انتخابات ندارند و کمتر کشوری را با این شور و نشاط دیده ام. امیدوارم بتوانیم رکوردی ۷۰ میلیونی بزنیم.
نماینده مردم فریمان مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زاده شهر فریمان مشهد هست، از همراهی خانواده اش در دوران انقلاب و از حضور برادرش سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی به عنوان نماینده مردم شهر مشهد در مجلس و همچنین نسبت خانوادگی اش با سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت گفت.
وی با اشاره به فضای مناظره ها در برنامه های انتخاباتی از جایگاه خود به عنوان نماینده شورای نظارت صدا و سیما و همچنین شکل گیری شورای نظارت و برنامه ریزی تبلیغات صدا و سیما بیان کرد: بنده از طرف مجلس و براساس رای گیری ها در شورای نظارت صدا و سیما عضو هستم و درکنار ما دو نماینده از مجلس، دو نماینده از دولت و دو نفر دیگر از قوه قضاییه در شورای نظارت حضور دارند.
قاضی زاده هاشمی با اشاره به طراحی و برنامه ریزی های انجام شده است جهت برپایی مناظره های انتخاباتی ادامه داد: من ۲۵ روز است که مجلس نرفتم. از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر تمام اتفاقات انتخاباتی و برنامه ریزی های مناظرات و برنامه ها بیرون نرفته ام. با توجه به خواسته های شش نامزد، نکات و …خیلی استرس کشیدم و امروز جزو کم استرس ترین روزهایی است که پشت سر می گذارم.
وی با بیان اینکه تمام سوالات در برنامه های تولیدی ۱۲ ساعت قبل به نامزدها اطلاع رسانی می شد، از اجرای مناظرات گفت: تمامی سوالات تلویزیونی و رادیویی در کمیسیون تشکیل شده، طراحی می شد و هیچ دخالتی نه آقای حیدری و نه نامزدها در سوالات نداشتند و قبل از مناظره از سوالات و برنامه خبر نداشتند.
نماینده مجلس شورای اسلامی کشور عزیزمان ایران به حق برابر و وقت برابر بین تمامی نامزدهای انتخاباتی اشاره کرد و گفت: تمام تلاشمان را کردیم که همه دوربین ها و وقت ها به صورت مساوی بین نامزدها تقسیم شود و امیدوارم مردم از این سه مناظره قضاوت درست داشته باشند.
قاضی زاده هاشمی در خصوص زنده بودن یا نبودن مناظره ها اظهار داشت: سر اینکه مناظره ها زنده باشد یا تولیدی، مشکل بسیاری کشیدیم و جا دارد تا از حمایت های دکتر علی عسکری تقدیر کنم. خیلی از نهادها مخالف زنده بودن مناظره ها بودند ولی دکتر عسکری مردانه ایستاد و توانستیم تا با آنتن زنده عصر جمعه برنامه را به روی آنتن ببریم.
وی در ادامه صحبت های خود به اهمیت آنتن زنده مناظره ها اشاره کرد و درخصوص رشد نمودار مشاهده مناظره ابراز داشت: امسال ۷۷ درصد از مردم شاهد مناظره ها بودند.

جوان ادامه داد: ما خیلی دلمان می خواست نامزدها هر کدام یک نیم ساعت به خندوانه بیایند و راجع به برنامه هایشان نسبت به خوش حالی جامعه بگویند.
نماینده مجلس شواری اسلامی کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: شما خیلی برنامه خوبی دارید ولی خوش حالی واقعی را باید مدیر جمهور آینده ایجاد کند و من حس می کنم که مردم نیازمند خوش حالی درونی هستند و این خوش حالی درونی مستلزم آن است که به قول و وعده هایی که دادند، پایبند باشند.
قاضی زاده هاشمی بعد از ثبت لبخند ۱۵ ثانیه ای خود، در آخر قول داد تا با معرفی برنامه خندوانه ۵ نفر از کودکان کشور را به سرپرستی بگیرد و هر کمکی که بتواند به مدرسه رویش جهت کودکان کار برساند.
گفتنی هست؛ خندوانه در شب برگزاری انتخابات، از علی مشهدی کمدین دعوت کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | برنامه ریزی | نماینده مجلس | آینده ایران | انتخابات | برنامه | خندوانه | برگزاری | ایران | اسلامی

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>