خانه » خبری و خواندنی » ماه عسل ۹۶ به پیشواز ماه رمضان می‌رود
 

 

ماه عسل ۹۶ به پیشواز ماه رمضان می‌رود

«ماه عسل ۹۶» امسال وارد دوازدهمین سال تولید و پخش خود می شود و این در حالی است که پیش تولید این برنامه از پاییز ۹۵ به طور جدی شروع شده است هست.

ماه عسل ۹۶ به پیشواز ماه رمضان می‌رود

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ «ماه عسل ۹۶» امسال وارد دوازدهمین سال تولید و پخش خود می شود و این در حالی است که پیش تولید این برنامه از پاییز ۹۵ به طور جدی شروع شده است هست. آنطور که احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه پیش از این نیز اعلام كرده بود اتاق فکرش با برگزاری جلسات متعدد در زمینه های متفاوت کار خودشان را تقریبا یکسال پیش از شروع پخش برنامه شروع کرده اند.
یکی از تفاوت های پروسه پیش تولید این برنامه در سال ۹۶ با سال های گذشته اش ارتباط زیاد با مراکز تحقیقاتی/ پژوهشی، آسیب شناشی های متعدد راجع به مباحث مختلف، برگزاری جلساتی با کارشناسان و صاحبنظران در زمینه های گوناگون هست.
همچنین از آنجا که رسالت خاص این برنامه روایت قصه های مردم است و مردمی بودن یكی از شاخصه های مهم «ماه عسل» است گروه تولید و اتاق فکر این برنامه در اینترنت با راه اندازی روبات تلگرامی انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود را پیش از شروع برنامه مورد ارزیابی و تامل روی آن را در دستور كار قرار داده هست.

عبارات مهم : تلویزیون – پیشنهادات
بنا بر اعلام روابط عمومی برنامه، «ماه عسل ۹۶» یکی از مباحث مهم خود را در دوره تحقیق و پژوهش به سبک زندگی تخصیص داده شده است داده و آینده نگری می شود که یکی از محورهای مهم امسال نیز همین عنوان باشد.

همچنین گفتنی است ماه عسل در شرایطی وارد دوازدهمین سال پخش خود می شود که تنها برنامه تلویزیون در ماه مبارک رمضان است که توانسته در سنوات متفاوت روی آنتن برود و تبدیل به یک برند تلویزیونی بشود. این برنامه مطابق هرسال خاص برنامه افطار شبکه سه محسوب و امسال نیز با پخش یک روز قبل تر از شروع ماه رمضان به پیشواز ماه مبارک می رود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تلویزیون | پیشنهادات | ماه رمضان | تلویزیون | برنامه | برگزاری | زندگی | پیشواز | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>