خانه » خبری و خواندنی » اخبار گوناگون » اقدام زشت مرد با دختر ۱۵ ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت
 

 

اقدام زشت مرد با دختر ۱۵ ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت

با تحقیقات پلیس جهت پیدا کردن این دختر ۱۵ ساله، دو روز بعد از مفقود شدن وی جسدش ۲ کیلومتر دورتر از منزل اش در جنگلی واقع در

اقدام زشت مرد با دختر 15 ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت

با تحقیقات پلیس جهت پیدا کردن این دختر ۱۵ ساله، دو روز بعد از مفقود شدن وی جسدش ۲ کیلومتر دورتر از منزل اش در جنگلی واقع در یک بزرگراه شلوغ در کلیدبنک، اسکاتلند کشف شده است است.

اقدام زشت مرد با دختر ۱۵ ساله

“پیگ دوهرتی” روز شنبه بعد از ترک منزل در محل کارش حضور نیافت و غیبت وی منجر به نگرانی خانواده و دوستان اش شد. این دختر نوجوان به عنوان آرایشگر نیمه وقت مشغول بکار بوده که جهت خرید صبحانه روانه اغذیه فروشی می شود که هرگز از آن خارج نمی شود. خانواده وی پلیس را در جریان مفقود شدن این دختر قرار می دهند. “پاملا مونرو” ۳۲ ساله علاوه بر تماس با پلیس جهت یافتن دخترش در سایتی که مختص گم شدگان است نیز عضویت کرده بود، ولی پیگیری های این مادر نتیجه ای در برنداشت.

بدنبال تحقیقات پلیس جهت پیدا کردن این دختر ۱۵ ساله، دو روز بعد از مفقود شدن وی جسدش ۲ کیلومتر دورتر از منزل اش در جنگلی واقع در یک بزرگراه شلوغ در کلیدبنک، اسکاتلند کشف شده است است.

اقدام زشت مرد با دختر ۱۵ ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت

تحقیقات به سرعت شروع می شود و این قسمت جنگل به وسیله پلیس جهت یافتن سرنخ بسته می شود. باتلاش پلیس اسکاتلند قاتل دختر نوجوان دستگیر می شود. مرد ۳۲ ساله ای با نام مستعار “جان لیدام” به اتهام قتل پیگ دستگیر و روانه زندان شده است است.

قاتل دوهرتی صاحب اغذیه فروشی است که این دختر آخرین بار قبل از ناپدید شدن اش آنجا دیده شده است بود. این دختر که جهت خرید ساندویچ وارد مغازه قاتل شده است بود هرگز از آن خارج شده است چراکه جان ۱۰ دقیقه بعد از ورود این دختر وی را به نحوه وحشیانه ای به قتل می رساند.

فیلم دوربین مدار بسته، رفتن این دختر به این اغذیه فروشی را نشان داده، وی که قصد خرید صبحانه داشته به وسیله صاحب مغازه مورد اصابت ۴۳ ضربه در ناحیه سر و گردن قرار گرفته بود. صاحب اغذیه فروشی در جلسه پیگیری به اتهام اش به قتل وی اعترف کرده و اختلاف بر سر پرسشها کاری را انگیزه قتل عنوان کرده است.

وی در توضیح این علت افزود دختر نوجوان جهت استخدام به مغازه وی وارد شده، ولی وی اذعان داشته شخص دیگری را جهت کار در نظر دارد که همین امر منجر به درگیری و قتل دختر نوجوان شده است هست. پخش فیلم دوربین مدار بسته که جابجایی جسد وی را نشان می داده باعث ناراحتی و گریه اعضای خانواده و دوستان وی شده است است.

با تحقیقات پلیس جهت پیدا کردن این دختر ۱۵ ساله، دو روز بعد از مفقود شدن وی جسدش ۲ کیلومتر دورتر از منزل اش در جنگلی واقع در

طبق گزارش پزشکی قانونی این دختر مورد حمله ۶۱ ضربه چاقو قرار گفته بوده که ۴۳ تا از آن به سر و گردن وی اصابت کرده هست. پیگیری به این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنو

واژه های کلیدی: خانواده | بزرگراه | نوجوان | صبحانه | تحقیقات | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>