خانه » عکس » عکس های ورزشی و ورزشکاران » حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته اول کشوری با کسب یک امتیاز
 

 

حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته اول کشوری با کسب یک امتیاز

خلاصه خبر:

سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر گفت: با کسب یک امتیاز می‌توانیم سهمیه تیم را در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حفظ کنیم.

در ادامه با کدر همراه باشید

توضیحات تکمیلی:

حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته اول کشوری با کسب یک امتیاز

به نقل از خبرنگار  گروه استان‌های   سایـت کـدر  از  بوشهر ،  سعید مفتخر بعد از ظهر امروز پس از شکست تیم ایران‌جوان بوشهر در مقابل اکسین البرز با بیان اینکه  امروز روز ایران‌جوان نبود اظهار داشت: تیم اکسین البرز در دقایق پایانی نیمه نخست بازی به سبب اشتباه فردی بازیکن ایران‌جوان به گل رسید و هرچه تلاش شد با بی دقتی مهاجمان نتوانستیم  گل خورده را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه تیم ایران‌جوان بوشهر ۴ بازیکن اصلی در اختیار نداشت افزود: مهدی چاهکوتاه‌زاده به سبب بی انضباطی از ترکیب تیم ایران‌جوان بوشهر کنار زده شد چراکه فوتبالیست‌ها باید بدانند در بازی حرفه‌ای باید شرائط و روش‌های تدوین شده مورد توجه و احترام قرار دهند.
سرمربی تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر با بیان اینکه بازی آخر تیم ایران‌جوان بوشهر با تیم راه‌آهن است تصریح کرد: آخرین بازی تیم ایران‌جوان بوشهر با راه‌آهن تهران است که با کسب یک امتیاز می‌توانیم سهمیه تیم را در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حفظ کنیم.
مفتخر با عذرخواهی از هواداران تیم ایران‌جوان بوشهر به سبب شکست خانگی این تیم تاکید کرد: افزایش انگیزه در بازیکنان بسیار مهم است که در ابن راستا نیاز به حمایت مسئولان است.
وی با بیان اینکه تیم ایران‌جوان بوشهر ۳۵ امتیازی است خاطر نشان کرد: این تیم با ۳۵ امتیاز در رده چهاردهم لیگ دسته اول قرار دارد که با کسب پیروزی و یا مساوی تیم ایران‌جوان بوشهر در لیگ دسته اول ماندگار می‌شود.
انتهای پیام /حفظ سهمیه تیم در لیگ دسته اول کشوری با کسب یک امتیاز

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>