خانه » خبری و خواندنی » علمی و آموزشی » کتاب های مادرانه/ انتشارات کانون دو کتاب با موضوع مادر منتشر کرد
 

 

کتاب های مادرانه/ انتشارات کانون دو کتاب با موضوع مادر منتشر کرد

خلاصه خبر:

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو عنوان کتاب «مادر، مادر است» اثر ماندگار شانکار و «مادر» نوشته لیوباورونکوا را وارد بازار نشر کرد.

در ادامه با کدر همراه باشید

کتاب های مادرانه/ انتشارات کانون دو کتاب با موضوع مادر منتشر کرد

توضیحات تکمیلی:

مادرانه‌های کانون به بازار نشر رسید

به نقل از حوزه حوزه ادبیات گروه فرهنگی سایـت کـدر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ دو عنوان کتاب با موضوع «مادر» از سوی انتشارات کانون در اختیار مخاطبان کودک و نوجوان قرار گرفته است.
«مادر مادر است» و «مادر» علاوه بر موضوع اصلی خود یعنی روابط بین مادر و فرزند، دریچه‌ای جدید از روابط انسانی و صلح را برای مخاطبان می‌گشاید. این دو اثر که پیش از این نیز به چاپ رسیده بودند با روایتی داستان گونه به مخاطبان خود شیوه‌های تعامل را نشان داده و تصویری متفاوت از مادرانگی و نیازها و آسیب‌هایش را نشان می‌دهند.
والنتین دختری روس است که به دلیل از دست دادن والدینش وارد خانه‌ی دیگری می‌شود. او حالا دو خواهر و یک برادر دارد و زنی سرپرست اوست که حس مادرانگی‌اش برای والنتین غیرقابل درک است. تنها کسی که والنتین در خانه به او اعتماد دارد مادر است، با همه این‌ها والنتین نمی‌تواند او را مادر خودش بداند.
در کتاب «مادر مادر است» نیز کودکان با کمک تصاویر می‌توانند با پسربچه‌ای به نام «راوی» همراه شوند. راوی که سنجاب کوچکی را از مادرش دور و در قفس نگه‌داری می‌کند شاهد تقلای سنجاب مادر است. او حالا باید دست به انتخابی سخت بزند.
شایان ذکر است؛ این دو کتاب را که مفاهیمی روان‌شناختی و اجتماعی دارند فاطمه زهروی و بهروز غریب‌پور ترجمه کرده‌اند.

شما را به خواندن سایر خبرها دعوت میکنیم.

 

 

کتاب های مادرانه/ انتشارات کانون دو کتاب با موضوع مادر منتشر کرد

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>