خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » مصدوم شدن داماد درروزعروسی+عکس
 

 

مصدوم شدن داماد درروزعروسی+عکس

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی خبر داد: صبح امروز بر اثر برخورد خودرو سواری MVM در بلوار شهریار، با ستون پل مجتمع جواهر تبریز، راننده که داماد بود، به شدت مصدوم شد.

مصدوم شدن داماد درروزعروسی+عکس

حبیب حسینقلی زاده گفت: با گزارش وقوع این سانحه رانندگی در ساعت ۷ صبح امروز، به اپراتوری اورژانس ۱۱۵، پایگاه ۲۰۹ فوریت‌های پزشکی تبریز به بلوار شهریار، اعزام شد.

 

 

حسینقلی زاده ادامه داد: با تلاش بیش از یک ساعته نیروهای آتشنشانی، مصدوم که مرد ۳۱ ساله و بنا به گفته خودش روز عروسی‌اش بود، از چندین نقاط بدن دچار شکستگی شده و در خودرو گیر کرده بود، رهاسازی شد.

 

حسینقلی زاده گفت: با اقدامات پیش بیمارستانی تکنسین‌های اورژانس، مصدوم به بیمارستان امام رضا(ع) انتقال داده شد.

 

وی با بیان اینکه وجود کیسه هوا و باز شدن آن، مانع از ضربه شدید به ناحیه سر شده بود، گفت: متاسفانه تجمع مردم برای تماشای مصدوم، باعث شد که فردی با دیدن جراحت مصدوم دچار افت فشار شود.

 

حسینقلی زاده ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس مجبور به مداوای هر دو مصدوم بودند و یک دستگاه آمبولانس پایگاه ۲۰۸ نیز به محل فرا خوانده شد.

 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در حوادث ترافیکی، تجمع افراد عادی در صحنه های حوادث ضمن بروز مشکلات برای امدادگران، منجر به بروز تالمات روحی و روانی برای هموطنان می‌شود.

مصدوم شدن داماد درروزعروسی+عکس

JamNewsImage16375532

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>