خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » اتهام ترامپ به فساد سیستم کلینتون
 

 

اتهام ترامپ به فساد سیستم کلینتون

 

اتهام ترامپ به فساد سیستم کلینتون

اخباربین الملل,خبرهایبین الملل,ترامپ

ترامپ: عدم تعقیب قضایی کلینتون حقه‌باز، نشانه فساد سیستم است

دونالد ترامپ گفت که عدم پیگرد قضایی هیلاری کلینتون در قضیه استفاده از ایمیل شخصی برای مصارف سازمانی در زمان وزارت خارجه‌اش، حاکی از فساد در این کشور است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ نامزد احتمالی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به اینکه قرار نیست رقیب دموکراتیش، هیلاری کلینتون در ماجرای جنجالی استفاده از ایمیل‌های شخصی‌اش در زمان وزارت خارجه برای مصارف سازمانی با تعقیب قضایی مواجه شود، واکنش نشان داد.

روز گذشته خبر رسید که کلینتون وزیر خارجه سابق و نامزد کنونی دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به ساختمان اف‌بی‌آی رفته و بازجویی شده است.

از سوی دیگر رسانه‌های آمریکایی خبر دادند که این دیدار و بازجویی حاکی از آن است که پرونده تحقیق درباره استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل شخصی برای مصارف سازمانی در زمان تصدیگری وزارت خارجه در حال مختومه شدن است.

سی‌ان‌ان در این ارتباط به نقل از برخی منابع مطلع که البته به هویت آن‌ها اشاره‌ای نکرده، گزاش داده که هیلاری کلینتون تعقیب قضایی و مجازات نخواهد شد.

در واکنش به این خبر، نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری و رقیب احتمالی هیلاری کلینتون در انتخابات سراسری اظهارنظر تندی درباره عدم تعقیب قضایی او کرد.

دونالد ترامپ که همواره از ادبیاتی تند علیه نامزد دموکرات‌ها استفاده کرده، این بار تاکید کرده عدم تعقیب قضایی کلینتون نشانگر فاسد بودن سیستم است.

او در صفحه شبکه اجتماعی خود نوشت: «منابعی به من گفتند که هیچ مجازات و تعقیب قضایی علیه هیلاری کلینتون حقه‌باز صورت نخواهد گرفت. همانطور که قبلا گفتم، سیستم کاملا فاسد است».

 

اتهام ترامپ به فساد سیستم کلینتون

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>