خانه » خبری و خواندنی » افزایش عیدی و کمک هزینه سفر بازنشستگان راه آهن
 

 

افزایش عیدی و کمک هزینه سفر بازنشستگان راه آهن

افزایش عیدی و کمک هزینه سفر بازنشستگان راه آهن

افزایش عیدی بازنشستگان راه آهن + افزایش کمک هزینه سفر

افزایش عیدی و کمک هزینه سفر بازنشستگان راه آهن

افزایش عیدی بازنشستگان راه آهن

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت عیدی بازنشستگان راه‌آهن خبر داد و گفت: کمک هزینه سفر بازنشستگان کشوری در سال جاری افزایش یافته است.

محمود اسلامیان در حاشیه دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان به تدوین طرحی برای ورزش بازنشستگان در دولت اشاره کرد و افزود: براساس این طرح با همکاری و ظرفیت دستگاه‌های مختلف امکان ورزش کردن را برای بازنشستگان فراهم خواهیم کرد.

وی از انجام ۱۲۰ هزار سفر برای بازنشستگان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به آرامشی که در سفر برای بازنشستگان ایجاد می شود به همین دلیل حجم سفرهای این افراد را به ۱۲۰ هزار سفر افزایش دادیم و همچنین کمک هزینه سفر نیز از ۲۵۰ هزار تومان به ۳۰۰ هزار تومان رساندیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در مورد سفر عتبات عالیات بازنشستگان نیز گفت: کمک هزینه سفر عتبات نیز امسال با افزایش ۱۰۰ هزار تومان نسبت به سال گذشته به ۶۰۰ هزار تومان افزایش دادیم.

وی در مورد نتایج پرونده قضایی زمین خواری الهیه در صندوق نیز گفت: در حال حاضر بخش عمده‌ای از زمین الهیه که در دولت قبل به یک چهارم قیمت واگذار شده بود، آزاد شده است و تنها بخش تجاری آن باقی مانده به طوری‌که این فرد با ثبت شکایت، درخواست چند میلیارد تومان بابت سرقفلی کرده است در حالی که این اموال مربوط به دو میلیون بازنشسته است و این درخواست آنها ناحق است و امیدواریم به زودی این مشکل حل شود.

اسلامیان در مورد عیدی بازنشستگان راه آهن نیز افزود: متاسفانه پرداخت عیدی این دستگاه‌ تاکنون عملیاتی نشده و روز گذشته در جلسه‌ای که با دکتر نوبخت داشتیم، مقرر شد علی‌الحساب مبلغی به حساب این بازنشستگان واریز شود. البته قصوری از سوی صندوق انجام نشده است چرا که عیدی دستگاه ها از سوی آنها تامین و به ما منتقل می شود و برایشان واریز می کنیم.

افزایش عیدی و کمک هزینه سفر بازنشستگان راه آهن

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>