خانه » خبری و خواندنی » اخبار و حوادث » پلیس بین الملل در تعقیب این چند زن ایرانی است + عکس
 

 

پلیس بین الملل در تعقیب این چند زن ایرانی است + عکس

هر چه باشد این خبر بهانه ای شد تا سری به سایت پلیس بین الملل بزنیم و دریابیم ۴ زن ایرانی تحت تعقیب پلیس های جهان اند که دو نفرشان، تابعیت مضاعف ایرانی-کانادایی دارند.تنها نام ۴ زن ایرانی دیده می شود

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها، بازار گمانه زنی ها درباره یک زن ایرانی که پلیس بین الملل بازداشت کرده، داغ است.

ماجرا از آنجا شروع شد که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد یکی از عوامل انفجار ۷ تیر در محل حزب جمهوری اسلامی، توسط پلیس بین الملل دستگیر شده است . سپس اعلام شد که وی، یک زن است.

بنابر این گزارش؛ هنوز پلیس نام وی را اعلام نکرده است ولی با مراجعه به سایت پلیس بین الملل، تنها نام ۴ زن ایرانی دیده می شود: خدیجه سیانی، محترم مددی و زهرا حیدری مورچه‌خورتی.

این دو نفر آخری اما کمتر از ۴۰ سال دارند و طبیعتاً نمی توانند فرد مورد نظر باشند. اما دو زن اول، ۶۴ و ۶۰ ساله اند و سن و سال شان به حادثه تروریستی ۷ تیر ۱۳۶۰ می خورد.

این چند زن ایرانی تحت تعقیب پلیس بین الملل هستند +عکس
آیا یکی از این دو زن بازداشت شده است؟(هر چند یکی شان به اتهام شیادی تحت تعقیب است) یا اطلاعات مندرج در سایت پلیس بین الملل، دقیق نیست؟ اگر هیچکدام از این دو هم نباشند، شاید بتوان گفت که بعد از دستگیری فرد مورد نظر، سایت پلیس بین الملل بروزرسانی شده است.به هر حال، باید منتظر ماند و دید که کدام متهم تروریستی ۳۵ سال بعد از فاجعه بازداشت شده است؟

هر چه باشد این خبر بهانه ای شد تا سری به سایت پلیس بین الملل بزنیم و دریابیم ۴ زن ایرانی تحت تعقیب پلیس های جهان اند که دو نفرشان، تابعیت مضاعف ایرانی-کانادایی دارند.

تکمیلی

بر اساس گزارش برخی خبرگزاریهای، فهيمه اروانی نام تروريستی است كه در آلبانی دستگير شد اما ظاهرا آزاد شده و به ايران عودت داده نخواهد شد.

مقامات رسمی هنوز در این باره اظهار نظر رسمی نکرده  اند.

منبع: عصر ایران

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>