خانه » خبری و خواندنی » اخبار چهره ها » افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس
 

 

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس

آدرس رستوران انار آدرس رستوران محمد رضا گلزار آدرس رستوران محمدرضا گلزار آدرس سرتوران محمد رضا گلزار افتتاح رستوران محمد رضا گلزار بیوگرافی محمد رضا گلزار رستوران محمدر ضا گلزار رستوران محمدر ضا گلزار کجاست رستوران محمدرضا گلزار کجاست عکس محمد رضا گلزار عکس محمدرضا گلزار عکس های جدید محمد رضا گلزار محمد رضا گلزار محمدرضا گلزار

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس

افتتاح رستوران محمد رضا گلزار

در این قسمت از جزقل افتتاح رستوران محمد رضا گلزار + عکس را برای شما عزیزان قرار دداده ایم

محمدرضا گلزار بازیگر و مدل کشورمان, رستوران خود را بانام انار افتتاح کرده است.
رستوران محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار نیز مانند برخی هنرمندان وارد عرصه رستوران داری شد. این بازیگر مشهور نیز مانند برخی ورزشکاران و هنرمندان و چهره های مشهور دیگر، وارد عرصه رستوران داری شده و رستوران تحت مدیریت وی، افتتاح شد.

در روز افتتاحیه بسیاری از همکاران و علاقه مندان وی با ارسال گل و حضور این اقدام گلزار را تبریک گفتند. گویا قرار است به دلیل مشغله های فراوان محمدرضا گلزار، بردیا گلزار برادر وی مدیریت رستوران را به عهده بگیرد.

از این رستوران پیش تر در سریال فریدون جیرانی به نام «تعبیر وارونه یک رویا» رونمایی شده بود و نام این رستوران از آن زمان مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود.

عکس محمدرضا گلزار

عکس محمدرضا گلزار

آدرس رستوران محمد رضا گلزار

آدرس رستوران محمد رضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار (زاده فروردین ۱۳۵۶) بازیگر سینما، نوازنده، خواننده و مانکن تبلیغاتی ایرانی است.

والیبال را در در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه اندازی کرد. سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است.

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
?>